RuyaTabirleri.com

Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada öğretmen görmek bilgisiz bir toplum ile tabir edilmekle birlikte başka türlü yorumlarla da açıklanabilmektedir. Rüyada kendini bir öğrenci grubuna bir şeyler öğretirken gören kişi toplumda büyük bir saygınlık elde edecek demektir. Kişinin rüyasında kendini bir okulda görev yapan bir öğretmen olarak görmesi en üst makamlarda, kıdemli bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada öğretmen olduğunu gören kişi iyi kalpli ve iyi niyetli biridir ve herkese güvenip, herkesi dost zanneder ama öyle değildir, rüyada öğretmen olduğunu gören kişinin çevresindeki kişileri iyi tahlil etmesi ve ona göre dost seçmesi lazımdır. Bazı rüya tabircileri rüyada öğretmen görmenin büyük bir şansızlık olduğunu ve kısmetin önünde bir engel olduğunu söyler.

Rüyada Öğretmenlik Yapmak

Rüyada öğretmen olup, öğretmenlik yaptığını görmek yönetici olmaya işaret eder. Rüya sahibi iyi bir yönetici, iyi bir patron ya da iyi bir komutan olacak ve himayesindeki pek çok insanı yönlendirecek demektir.

Rüyada Öğretmenle Konuşmak

Rüyada öğretmenle konuştuğunu gören kişinin istikbali açık demektir. Çünkü bu kişi sürekli olarak kendini geliştirmek ve yenilemek için bilginin kölesi olacaktır.

Rüyada Okul Görmek

Rüyada okul görmek iyi olduğu kadar da kötüdür. Okul, başarılı geleceğe, zaferlere, açık istikbale, üstün başarılara işaret ederken aynı zamanda da kuruntuya, kuşkuya, kazancın yok olmasına, kıtlığa ve yokluğa delalet eder.

Rüyada Okul Önlüğü Görmek

Rüyada okul önlüğü görmek okuldan pek de bağımsız değildir. Rüyasında okul önlüğü gören kişinin kendisinin ya da çocuklarının pek çok okul araç, gereç ve malzemesi alması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Sınıf Görmek

Rüyada sınıf görmek kişinin toplum içinde yapmış olduğu basit, yaşına yakışmayan ve toplumca hoş karşılanmayan hareketlerinden dolayı, ciddiye alınmamasına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Öğretmen Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sude (16 Mayıs 2014 saat: 17:01)

    Benim fen ogretmenim dogum izni aldi .bende fen ogretmenimi cok seviyorum.bunlar gercek .ruyamda ise dedigim gibi fen ogretmenimi gordum.Ben siramda oturuyordum birden sinifin kapisina geldi.Tam sinifta Dersi varmis teneffuse girmisiz o da beni ariyormus.kapida belirdi iste Ben girdigin gibi yanina gittim.heryerde seni ariyordum.dedi sarilmisiz felan.yanimdada 2-3kisi var arkadasim siniftan bukadar Di ruyam sonra annemde uyandirdi :(((

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,