RuyaTabirleri.com

Rüyada Öğretmeni Görmek

Rüyada öğretmeni görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, herkese yardım eden, anlayışlı ve düzgün biri olmasına rağmen sevdiği ve değer verdiği bazı kişilerin ihanetine uğrayacağına, çok büyük üzüntü duyacağı durumlar ile yüzleşmek zorunda kalacağına ve ister istemez tanıştığı ve arkadaşlık kurduğu diğer insanları da sorgulamak zorunda kalacağına alamet eder. Aynı zamanda, atacağı hayırlı adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Öğretmeni Dövmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine çok büyük yardımlarda bulunmuş ve birçok konuda destek vermiş bir kişinin, başının sıkıştığı bir anda yardımına koşacağına, bu yardım sayesinde bu kişinin kötü ve zor zamanlar geçirmesine engel olacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Öğretmeni Öpmek

Rüya sahibinin, sevdiği kişilerden birinin zor duruma düştüğü bir zamanda yardım elini uzatacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine ve bu kişinin bundan sonra daha kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bu yardımların ileride çok işe yarayacağına rivayet eder.

Rüyada Matematik Öğretmeni Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatının ve aile hayatının çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada İngilizce Öğretmeni Görmek

Rüya sahibinin, yeni şeyler denemeye ve öğrenmeye isteği ve merakı olan bir kişi olduğuna, bu sayede kendisini sürekli geliştirdiğine ve bu özelliğiyle ileride çok daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Öğretmeni Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. zeynebnur (17 Mayıs 2014 saat: 10:48)

    rüyam da en sevdiğim öğretmenimi gördüm bizden biri daha yemek yermişiniz diye sormuştu . öğretmenim ise hayır teşekkür ederim falan diyordu bu söylince kim olduğuna baktım bilmiyordum öğretmenimmiş. sonra oturduğu odaya baktım onu görünce hemen çıktım ve daha sonra öğretmenim beni gördü ve ona hoşgeldiniz dedim.. ne konuştuğumu hatırlamıyorum ama bir anda kahkaha attığımı hatırlıyorum.. sonra da uyandım lütfen bunun neye işaret ettiğini bana söyleyin.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,