RuyaTabirleri.com

Rüyada Öldürülmek

Rüyada öldürülmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin iyiliklerle ve güzelliklerle karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında kim tarafından öldürüldüğünü görürse o kimseden bir konuda destek göreceği ve onun sayesinde bir işini halledeceği anlamına gelir. Bu rüya, bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin sağlıklı ve sakin bir yaşamı olacağına, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına yorulur.

Rüyada Öldürülmek İstendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini öldürmek istediğini gören kişiden yana hayır göreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin başının dertte olduğu, elinin sıkıştığı ya da canının sıkıldığı bir zamanda o kişiden en büyük yardımı alacağına işaret eder.

Rüyada Öldürülmek İçin Kovalanmak

Rüyayı gören kişinin çevresinin genişleyeceğine ve bu kimselerin kendisi için kuru kalabalık etmeyeceğine hepsinin de en zor gününde elinden tutacak, yolunu aydınlatacak ve gözyaşını silecek kadar makbul, hayırlı ve esaslı kimseler olacağına rivayet edilir.

Rüyada Öldürülmekten Kurtulmak

Rüyayı gören kişinin canın ve malının güvende olacağına, problemlerinin çözüleceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine böylece huzurunun da yerine geleceğine alamet eder ve hayırlara yorulur.

Rüyada Öldürülmekten Korkmak

Rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin etkisinden kurtularak düze çıkmayı, ferahlamayı ve esenlik bulmayı başaracağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından, dertlerinden, üzüntülerinden, korkularından ve kötü düşüncelerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Öldürülmeye Çalışılmak

Rüyayı gören kişinin aslında gerçek hayatta ne kadar çok sevildiği ile açıklanır. Rüya sahibinin çevresinde çok iyi bilindiğine, güler yüzü ve sıcakkanlılığı ile tanındığına ve bu sayede çok sevilen biri olduğuna delalet eder.

Rüyada Vurularak Öldürülmek

Rüyayı gören kişinin kalbini hızla çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve tabiri caizse aklını başından alacak bir kara sevdaya düşeceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Öldürülmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. beyza (27 Mart 2014 saat: 14:32)

  rüyamda uzak yerden bana taş atılıyor ama ben o taşların hepsini elimle tutuyorum ve elim hiç acımıyor taşlar hızlı olmasına rağmen. daha sonra ordan uzaklaşıp saklanmaya çalışıyorum tanımadığım bir adam geliyor tavandan sarkan telleri gösteriyor bana bunlara dokun diyor ve ben onlara dokunursam öleceğimi biliyorum. adama beni öldürmemesi için yalvarmaya ve ağlamaya başlıyorum. adam bana biraz süre veriyor ve arkasını dönüp gözden kayboluyor. daha sonra uyandım lütfen rüyamı yorumlarmısınız. iyi günler


 2. Fatih (28 Mart 2014 saat: 11:04)

  İyi günler.rüyamda böyle yüksek duvarlı bir yerin içindeyim sanırım kale gibi bir yer.Avlu gibi bir yerdeyim Bir bayan var yanımda.Yüzünü hatırlamıyorum ama biraz uzun boylu üzerinde çok açık renkte bir boydan elbise pembenin çok açığı.bayanla konuşurken birşeyler oldu birden koşmaya başladım ben kaçıyorum biri beni kovalıyor yakalayın diyor.ben kaçıyorum tabi sonra yüksek bir yerden atladım o esnada uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum.Kolay gelsin iyi günler


 3. efecan (07 Mayıs 2014 saat: 10:53)

  Ruyamda izmir alsancak sokaklari gibi genis bir caddedeyim ailemde orda bibapartmanda oturuyor onlar eve giriyor. Sokakta bi telaş var. Benim elimdede silah var. Sonra polisleri görüyorum. Silahimi onlara vermek istiyorum. Iki polis var. Biri dikkat et gelme diye uyariyordu. Tam onlara dogru yürürken yakalamak istedikleri kisi beni bogazimdan vuruyor. Ama uzaktan ates ediyor kim goremiyorum. Yere yigiliyorum.polis yuzume bakiyor ailemin evini gosterecekken ölüyorum.


 4. tugce (07 Haziran 2014 saat: 14:02)

  Merhaba ruyamda bi bayan bana gelecekte evlilik dışı cocuklarin artacagini soyluyor ve o gunlerin nasil oldugunu gosteriyor erkekler haric butun kiz cocuklari yani babasi belli olmayanlar öldürülüyor beni de yakaliyolar ve ruyamda beni kendi babam öldürüyor ben senin baban degilim diyerek. evlilik dışı çocukların kız olanları ve babası belli olmayanların hepsi bi düzeneğe yatırılıp öldürülüyor bunu yorumlar mısınız lutfen? Tesekkurler


 5. hatice (20 Haziran 2014 saat: 08:41)

  Rüyamda müstakil bie evde oturuyoruz.Ev yeşillik ve tepede şehir merkezinden biraz uzak.Rahmetli babam sağmış.Babam ve ablamla beraber gezme amaçlı evden çıkıyoruz.Bir tek annem kalıyor. eve döndüğümüzde bir bakıyoruzki annem öldürülmüş.Hırsızlar yeni ev almak için biriktirilen parayı istemişler annemde vermeyince kemiklerini kırana kadar dövüp kesmişler. Ben ağlayıp ağıt yakarken uyandım. Ama nasıl ağlama. ağlamaktan bayılıyorum. Ayılınca Ağıt yakıp ağlayarak yine bayılıyorum.


 6. ege (26 Haziran 2014 saat: 23:14)

  beni etkileyecek hiçbir şey görmedim ya da izlemedim ama bu rüya beni fazlasıyla etkiledi uyumaktan korkar oldum. rüyamda iki kişi vardı biri iri biriydi diğerini hatırlamıyorum sadece çok büyük gözleri vardı. beni öldürmeye çalışıyorlardı. Biri elindeki bıçakla göğsümün ortasından başlayıp karnıma kadar kesiyordu ve ellerini içime sokup göğüs kafesimi kırmaya çalışıyordu güçleri yetmiyordu ama çok acı çekiyordum ağlayarak artık dayanamıyorum öldürecekseniz öldürün diyordum beyaz parmaklıkları olan bir kafesin içindeydim.


 7. Ali (13 Temmuz 2014 saat: 14:12)

  Bizim bir kamyonumuz var.
  Kamyon evimizin önünde yolun ortasında duruyordu
  Abimde kamyonun önünde duruyordu silahlı bir adam geldi abimin yanına gitti ve onla konuşmaya başladı. Bende gizlenerek kamyonun yanında durdum. Adam geldiği gibi tutacaktım ve adam evimize doğru döndü ben çıktım üzerine atlayacaktım hiç bir şey yapamadım adam silahla karnıma ateş etti ve kayboldu uzun boylu kirli sakallı esmer bir adamdı…


 8. Okan (23 Eylül 2014 saat: 12:54)

  Merhaba.

  Rüyamda annemlerin köyünde bir odada oturuyorum. Yanımda kimlerin oturduğunu hatırlamıyorum. Buradan başka bir sahneye geçiyor rüya: bana büyü yapılıyor bana büyü yapanı da göremiyorum ve 3 şey yola çıkıyor. Bunlar alev topları, çok hızlı spor bir araba bir de köydeki oturduğumuz odadaki telefon ahizesinin zincir kısmı. Sonra bunların yola çıktığını anlıyorum ve koşmaya başlıyorum ve baba diye bağırıyorum. Sonra köydeki amcalar bana öleceğim için acıyarak bakıyorlar. Köyden uzaklaşıyorum ve hala baba diye bağırıyorum. Spor araba hızla yola çıkıyor beni ezmek için onun sesini duyuyorum ve hızla uzaklaşmaya çalışıyorum. O sırada amcamı ve oğlunu görüyorum. Alelacele durumu anlatıyorum, o da gel deyip, beni bir sığınağa götürüyor. Böyle kumun altındayız arabanın sesi geliyor iyice yaklaşıyor. Amca diyorum alev topları geliyor 3 tane alev topu üstümüzdeki kum tepesine vuruyor kumlar üzerimize dökülüyor ve bize bir şey olmuyor. Arabaya ne olduğunu hatırlamıyorum ama ondan da kurtuluyoruz. Geriye bir tek telefon ahizesinin zincir kısmı kalıyor. Bu arada köyümüz Nevşehir’de bir anda Ankara’da beliriyoruz. Kızılay’da bir sokağın ortasında uzayı gösteriyor amcam bana zincirin çok hızlı hareket ederek üzerimize geldiğini söylüyor. Elinde de ne hikmetse vişne dolu bir poşet var. Zincir daha da hızlanmak için dünyanın etrafını bir kez daha dolaşıyor. Artık tam üzerime doğru geldiğini görüyorum uzaydan. Tam beni öldürecekken amcam elindeki vişne poşetini sallayarak zinciri onun içine hapsediyor. Amca nasıl yaptın diye soruyorum. Bana fizikle ilgili F kuvveti falan bir şeyler söylüyor tam hatırlamıyorum. Sonra da arkamızı dönüp gidiyoruz. Burada uyanıyorum. Bu rüyayı bu kadar uzun yazabilmemin sebebi ikinci kez görüyor olmamdır. Daha önce ne zaman gördüğümü hatırlamıyorum ama aynısını kesinlikle daha önce gördüm. Yorumlarınızı bekliyorum, iyi günler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,