RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölen Babasını Görmek

Rüyada ölen babasını görmek, kişinin babasının kendisinden hayır dua beklediğine ve dua istediğine işarettir. Bu nedenle bu rüyayı gören kimse daha fazla vakit kaybetmeden babasının ruhuna Kuran okumalı ve dua etmelidir. Rüyada ölen babasını gören kişi, yakında sevineceği bir haber alır. İnsanlar öldükten sonra da sevdiklerinden ve ailelerinden haber almaya devam ederler. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimsenin hareketlerine ve yaptıklarına dikkat etmesi gerekir; çünkü bu rüya kişiye uyarı mahiyetinde olabilmektedir.

Rüyada Ölen Babasının Kendisine Bir Şey Verdiğini Görmek

Rüyasında ölen babası kendisine bir şey veren kişi, eğer verilen şey hayırlı ise yakın zamanda büyük nimetlere kavuşur ve tüm sıkıntıları sona erer. Eğer babası kendisine kötü bir şey vermişse bu rüya sahibinin yaptığı günahlardan dolayı babasının mutlu olmadığının habercisidir. Ölen bir insandan rüyada bir şeyler alan kişi, gerçek hayatta birçok nimet kazanır ve bolluk içinde hayatını sürdürür.

Rüyada Ölen Babasını Gülerken Görmek

Rüyasında kişinin ölen babasının eğer yüzü gülüyorsa, bu o kimsenin iyi bir yerde olduğuna, cennet nimetleri ile şereflendirildiğine ve ahrette güzel bir mevkiye sahip olduğuna işarettir. Eğer babasının yüzü asıksa, evladının davranışlarından mutlu olmadığının ve rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiğinin habercisidir. Rüyada ölen babanızı üzgün görmeni hayır dua istediğini gösterir.

Rüyada Ölen Babasının Elini Öpmek

Rüyasında ölen babasının elini öpen kişi, onun mirasından faydalanır veya aynı soydan gelen kişilerden biri tarafından kendisine yardım ulaşır. Babasının yüzünü öpmek de özleme, hayır duaya, kendisinden sonra adını yaşatacak iyi bir evlada, rüya sahibinin soyundan gelecek hayırlı bir kişiye, babasının ondan dua beklediğine yorulabilmektedir. Babasının rüyada elini öpen kişi, gerçekte itaatkâr ve ahlaklı bir çocuğa kavuşur ve onun yardımlarını görür.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ölen Babasını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ipek (22 Aralık 2014 saat: 14:30)

    Hayır olsun ,ölen babamla merdivenleri çıkıyoruz o önde ben arkada ,konuşuyor sanki bana nasihat eder gibi tam olarak haturlamıyorum ,fakat sonra bana dönüp kucağında 3-5 tane külçe altın var ” sen alıyorsun değil mi ” diye soruyor ,yani sen de al manasında .Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.


  2. muhammet cinar (20 Eylül 2015 saat: 20:47)

    Rüyamda hanım saçını sarıya boyatmis ben ondan pijama istiyorum tamam deyip yatak odasından koridorda yürüyor ardından vefat eden babam diğer odadan çıkıyor arkasından gidiyor beni görünce bana yönelip üzerime geliyor yuruyor.bende korkuyorum rüyada hanımın ismini söylemeye çalışıyorum fakat sesim çıkmıyor.duyuramiyorum
    .korkuyorum .utanıyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,