Rüyada Ölmek


Rüyada ölmek, gerçek anlamının çok dışındadır ve hayırlara işaret eder. Rüyasında öldüğünü gören kişinin ömrünün uzun olacağı anlamına gelir. Rüyasında kişi, her kimin öldüğünü görürse bu onun ömrünün uzadığı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada salt ölüm görülürse bu kişinin gideceği bir yola ve izdivaca işaret eder. Eğer rüya sahibinin rüyasında ölen kişi kendisi ise ve kendini kabristanda görürse bu ona görünen uzak bir yol anlamına gelir. Eğer rüya sahibi kendini kefen içinde görürse bu da hayırlı bir izdivaç anlamına gelir. Eğer rüya sahibi rüyasında bir hanımefendinin öldüğünü görürse ve ölen zatı muhteremi tanımıyorsa bu kuraklığa işaret eder.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölen bir kimsenin mezardan çıkarak hortladığını görmek hayırlı bir şeydir. Bu tövbekar olmaya işaret eder. Rüyasında hortlak gören kişi tövbekar olma şerefine nail olur.

Rüyada Hayvanın Öldüğünü Görmek

Rüyada ehlileşmiş bir hayvanın öldüğünü görmek pek de iyiye yorumlanmaz ama eğer rüya sahibi rüyasında evcil olmayan, ehlileşmemiş bir hayvanın öldüğünü ve üzerinden uzun zaman geçtiği için hayvanın kaskatı kesildiğini görürse bu rakibi olan birine karşı galip geleceğine işaret eder. Yani mutluluk verecek bir olayın yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Bir Dostunun Öldüğünü Görmek

Rüyada yakın ve sevdiği bir dostun öldüğünü görmek iyi değildir. Bu rüya gerçek bir ölüme delalet eder. Bu rüya gerçeğe uyan bir rüyadır. Rüyaya göre ya rüya sahibinin kendisinin ya da gerçekten çok sevdiği yakın bir dostunun öleceği anlamına gelir.

Rüyada Hamile Kadının Öldüğünü Görmek

Rüyada hamile bir kadının öldüğünü görmek her ne kadar ürkütücü de dursa aslında çok iyi ve güzeldir. Rüyada hamile kadının ölmesi çok hayırlıdır zafere işaret eder. Aynı zamanda zor durumdan ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Ölmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sevgi (26 Ocak 2014 saat: 14:02)

    Rüyamdaada gibi bi yerdeyiz tam olarak hatrlamiyorum. Yanimda annem oldugunu sandigim bi bayan bi bey ve bi hoca var. Benim ustumde de bikini ve sort var. Ayagmin altinda bi yara oldugu icin sendeleyerek yuruyorum ve sozde annemlerin yanina gidiyorum. Giderken cirkin siyah turbanli bi kadin ve bi adam goruyorum kadin bana anlamadigim bisey soyluyo insallah diyorum ve korkarak hocanin ganina gidiyorum . Kadinin bana dedigi sey hayret insallah dedigin icin interese ve enterese olmadjm diyo ne anlama geldiğini soruorhm ve insallah dedigin icin esnemedim diyo. Ve birden once bacagimdan sonra kalbimden kolumdan bicaklamaya devam ediyo ve ölüyorum. Ruyanin etkisinden kurtulamadim. Uyandigimda canim aciyodu ve gercek anlamda ölümü hissettim. Ölup uyandigimda saat tam 3 bucuktu yarm saat sonra uyudum ve uine korkunc bi ruya gordugum sag bacagimdan kemikten bir bebek cikiyodu cok urktum lutfen yorumlar misiniz cok korkuyorum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,