RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Babayı Görmek

Rüyada ölmüş babayı görmek, rüyayı gören kişinin, babasından aldığı ve kendisine ayrı bir kişilik katan davranışlara ve özelliklere çok iyi bir şekilde sahip çıktığına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, babasının ruhunun sevinmesi için babası adına hayır yemeği vermesi gerektiğine ya da yine babası adına sadaka vermesi gerektiğine alamet edilir.

Rüyada Ölmüş Babayı Diri Görmek

Rüyada ölmüş babayı diri görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapmak istediği ve hayalini kurduğu herşeye ulaşacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine işaret edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, başarıları sayesinde yöneticileri tarafından yüksek bir mevkiye terfi edileceğine delalet edilir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Diri Görmek

Rüyada ölmüş anneyi diri görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı maddi ve manevi sorunların en kısa sürede sona ereceğine ve ortaklar ile ister istemez yaşanan sıkıntıların bir orta yol bulunarak çözüleceğine alamet edilir.

Rüyada Ölmüş Eşinin Yaşadığını Görmek

Rüyada ölmüş eşinin yaşadığını görmek, rüya sahibinin, iş hayatında yaşanan sıkıntıları çözmek için ortaya koyduğu planların boşa gittiğine ve çok büyük çaba göstermesine rağmen yine de parasal sorunlardan ötürü geçim derdi yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Oğlunun Yaşadığını Görmek

Rüyada ölmüş oğlunun yaşadığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok iyi ve dürüst bir insan olmasına rağmen kendisine çok büyük haksızlıklar yapan ve her zaman hakkını yiyen insanları affettiğine işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Oğlunun Dirildiğini Görmek

Rüyada ölmüş oğlunun dirildiğini görmek, iş hayatında ya da sosyal hayatında ister istemez ortaya çıkan sorunlardan ötürü bir kişinin düşman olduğuna yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Ölmüş Babayı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. zeynep (14 Mayıs 2014 saat: 13:13)

    rüyamda vefat eden babamın morgdan çıkarıldığını ve donan bedeninin çözüldüğünü,morgdan çıkarılması gerektiğini de ben söylüyorum.Donu çözüldükten sonra bende diyorum ki aha tamam babam şimdi sorulacak sorulara doğru cevap verecek,içim rahatladı diyorum.Babam şimdi mezarında rahat uyuyacak diyorum,ben ve büyük erkek kardeşim morgdan çıkardığımıza seviniyoruz.temiz sac bir sedyenin üzerine indiriyoruz babamı,gevşemiş rahatlamış gibiydi,sanki bedenindeki sıkışıklık bitmiş onu bize söylemeye çalışır gibiydi ama bizimle hiç konuşamadı,diyeceklerini bize hissettiriyordu.annemde yanımızdaydı.mezarlığın morgundaydık.

  2. esra celik (15 Mayıs 2014 saat: 08:59)

    Merhaba babami bir sene once kaybettik. Oncelikle bunu belirtmek istedim. Ruyam ise uzun degil. Babamin olmus olan annesi yine öluyor ruyamda. Ben gitmek istemiyorum onlara babaannemlere kizgin oldugum icin. Ama snra dsunuyorum ya babm annem öldugunde yalniz birakmadi bni bnde onu yalniz brakmim diyorum kuzenlerimle arabayla evin oraya giderke babam karsidan tabanca sıkarak karsidan geliyo.biz kaciyoz bn yari yolda inip babama gidiyorum.hic bsey olmamis gibi gelio sarilio hic mi vaktin yok neden hic gelniyosun diyo bn aglayarak uyaniyorumo anda.ayrica bu ruyanin basinda hayal meyAl htrliyorum. Babam motorla bi tumsege cikmaya calisiyrduu ama neden hatrlamiyrum. Ayrica babam dunya hyatinda da kuzenlerime kizgindi

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,