Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek


Rüyada ölmüş birini canlı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve üzüntü duyduğu şeylerin düzeleceğine rivayet eder. Aynı zamanda, rüyada ölmüş kişinin, rüyayı gören kişi tarafından tebessüm ederken görülmesi beri zamandan beklenen bir yerden hayırlı bir haber alınacağına tabir eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Konuşmak

Uzun zamandan beri sıkıntılı günler yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı bir atılım sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Öpmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntılı olduğu dönemlerin sona ereceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, huzursuzlukların son bulacağına, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Elini Öpmek

Rüya sahibinin insanlar arasında pek sıcak davranamayan, konuşmakta güçlük çeken biri olduğuna, biri ile konuşurken yüzünün kızardığına ve kekelemeye başladığına ancak yakın bir zaman önce bu durumdan kurtulduğuna ve şimdi insanlar ile çok rahat bir şekilde konuştuğuna, insanlar arasında rahatça hareket ettiğine ve artık çok mutlu olduğuna işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Sarılmak

Sıkıntılı bir dönemden çıkan rüya sahibinin, hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, üzüntülerinin son bulacağına, iş yerinde ve hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine ve huzurlu bir hayat yaşayacağına rivayet eder. Aynı zamanda, sağlığına dikkat edip sinir ve stresten uzak durması sayesinde çok sağlıklı biri olacağına tabir eder.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ben (07 Ocak 2014 saat: 09:54)

  ben rüyamda küçükken bana bakan ve manevi dede dedigim birini gördüm bu kişi 10 yıl oldu vefat edeli dün gece rüyamda karısıyla ondan bahsediyoruz ve oglunun ondan olmadıgını söylüyor sonra yatmaya gidiyolar ben uykumda bi rüya görüyorum karanlıkta onu gördüm ve boynunu sola bükmüştü ve bu adamın ogluyla çok eskiden sevgili gibiydik ama o şuanda degil ve ben bu adamı her sene 1 2 görüyorum ne demek bu açıklarsanız sevinirim

 2. gazel (17 Ocak 2014 saat: 16:36)

  Dün gece çok sevdiğim ve bana iyiliği dokunmuş olan hocamı gördüm.Merdivenden iniyordu biz ise arkadaşlarla çıkıyorduk kalabalıktı merdiven son anda gördük aa nasılsınız hocam dediler sonra bende nasılsınız hocam dedim o da iyim çocuklar siz nasılsınız dedi güler yüzlüydü..Acelesi var gibiydi, hızlı davranıyordu herzaman ki gibi giyinmişti aynıydı aynı konuşma aynı tavırlar hep aynı o telaşlılık ölmemiş gibiydi.Daha öncede görmüştüm ama onu hatırlamıyorum. Hocamı çok sevdiğim için anlamını merak ettim cevaplarsanız sevinirim.

 3. selma (27 Ocak 2014 saat: 19:50)

  ben rüyamda ölmüş anneannemi gördüm, hiç görmediğim bir yerde kuzenimin düğünümü varmış, onun hazırlığını yapıyoruz ve kuzenime gelinlik giymiş bir şekilde beklerken, anneannemde gelmiş güzel giyimli, kendiside güzelleşmiş bir şekilde gelip kapıyı çalıyor, bizde açıyoruz bize ben bir çanta içinde eşyalarım vardı nerde diyor kardeşimin karısı ben onu çöpe attım, annanne annem gidip çöpe bakıyor, daha sonra kardeşimin eşi çantayı buluyor bu şekilde uyandım, acaba nedir

 4. Nur (04 Şubat 2014 saat: 08:55)

  Dün gece rüyamda dedemin amcasını gördüm çok severdim onu o da beni çok severdi. Ben evden çıkmışım başka bir akrabamızın evine gidiyorum onların evine değil ama. Daha sonra o eve girdim ve bir anda karşımda gördüm korktum sen ölmemişiydin büyük amca diye sordum ona. Amcamda gülerek cevap verdi hayır herkes öyle biliyor sen de kimseye söyleme dedi. Bi sure güldü yüzüme bakarak daha sonra uyandım. Acaba nedir ?

 5. ibrahim (24 Şubat 2014 saat: 13:27)

  annemin vefatının 13.gecesinde bu rüyayı gördüm. mezarı bahçemizin içindeydi. fakat vücudu mezarda olması gibi değildi. ayak ucunda baş tarafı bulunuyordu. göğsüne kadar üzeri toprakla kaplıydı sadece elleri ve başı görüküyordu. bana hiç bakmadı sadece ben onu izledim. ellerini havaya dogru kaldırıp indiriyordu bi feryat içindeydi. acı cekıyordu hatta. bi derdi var gibiydi. nefes alıp veremıyordu. çırpınıyordu bişeyden. yüzünde büyük bi acı vardı. sizce nedir hikmet bu ruyada yardımcı olursanız sevınırım..

 6. Sibel (05 Mart 2014 saat: 11:38)

  Merhaba,
  Rüyamda ölmüş babaannem, ölmüş anneannem ve sağ olan dedemi gördüm. Hepsinin yüzlerin kusmuk vardı. Eyvah nasıl temizleyeceğiz bunları diye düşünürken babaanneminkini annemle birlikte temizledik ve çok kolay temizlendiğini gördük. Babaannemin üzerinde bir erkek ceketi vardı. Üzerinden çıkardık ve bütün cepleri doluydu. Kalem, makas, kağıt ne ararsanız vardı. Böyle bir rüyaydı. Yorumlayabilirseniz eğer sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

 7. tülin (05 Mart 2014 saat: 19:30)

  merhabalar,
  rüyamda teyzemin eşi olan rahmetli eniştemi gördüm. onunla konuşuyormuşuz. arabaya binip gidiyormuşuz. ve konuşurken sen rahmetli olmadan önce böyle böyle bir durum yaşamıştım falan diyorum bişeyler anlatıyorum ona. o da hı hı diyor anlayışla karşılıyor. tekrar öbür dünyaya gideceği için onunla sürekli konuşuyormuşuz nasılsa birazdan geri döneceksin neyse anlatayım diyorum ona.sonra eşi hakkında (yani teyzem ) hakkında konuşuyormuşuz. o da: onun canı cehenneme diyor. teyzemle gerçek hayatta tartışmalar yaşıyorlardı ama onu çok seviyordu. bunun anlamı ne olabilir. cevaplarsanız çok sevinirm.

 8. Zeliha akyüz (12 Mart 2014 saat: 21:43)

  Merhabalar, öncelikle bu sitenin kurucularına ve yorumlarda bulunanlarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan 3 sene önce 7 martta hayatını kaybetmiş babamı dün gece rüyamda gördüm. Rüyamda Babamı gülen yüzüyle mutlu bir şekilde gördüm. Halamın evinin bahçesinde bir düğün ortamıydı. Babam annemden ayrılmış 3 çocuk sahibi bir bayanla düğünü vardı. Ona uzaktan bakıyordum çok mutlu görünüyordu ama ben annemi ve bizleri buraktığı için 2 oğlu 1 kızı olan bir hanımla evlendiğini gördüğüm için üzgündüm. Bu rüyayı nasıl yorumlamalıyım bilemedim. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 9. meral (17 Mart 2014 saat: 09:56)

  Merhaba..Ruyamda bana manevi annananelik yapan yakinimi gordum. Solgun va hasta gorunyor. Bana siyah guzel bi tulum veriyor, bunu beni gormeye gelince giyersin diyo, yanimda kiz kardesime bi gri etek veriyor, esime bi gri pantalon ve halama yine bir gri kazak veriyo. Bunlar beni gormeye geldiginizde giyin diyor. Halamda hasta olecegini anladi onun icin bunlari yapiyo diyor. O anda uyandim. Acaba ne anlama geliyor.
  Iligniz icin cok tesekkur ederim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.