RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek

Rüyada ölmüş birini canlı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve üzüntü duyduğu şeylerin düzeleceğine rivayet eder. Aynı zamanda, rüyada ölmüş kişinin, rüyayı gören kişi tarafından tebessüm ederken görülmesi beri zamandan beklenen bir yerden hayırlı bir haber alınacağına tabir eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Konuşmak

Uzun zamandan beri sıkıntılı günler yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı bir atılım sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Öpmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntılı olduğu dönemlerin sona ereceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, huzursuzlukların son bulacağına, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Elini Öpmek

Rüya sahibinin insanlar arasında pek sıcak davranamayan, konuşmakta güçlük çeken biri olduğuna, biri ile konuşurken yüzünün kızardığına ve kekelemeye başladığına ancak yakın bir zaman önce bu durumdan kurtulduğuna ve şimdi insanlar ile çok rahat bir şekilde konuştuğuna, insanlar arasında rahatça hareket ettiğine ve artık çok mutlu olduğuna işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Sarılmak

Sıkıntılı bir dönemden çıkan rüya sahibinin, hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, üzüntülerinin son bulacağına, iş yerinde ve hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine ve huzurlu bir hayat yaşayacağına rivayet eder. Aynı zamanda, sağlığına dikkat edip sinir ve stresten uzak durması sayesinde çok sağlıklı biri olacağına tabir eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Bir Haber Vermesi

Rüyada ölmüş birinin gelerek haber vermesi haber verdiği şeyin gerçekleşmesine işarettir. Eğer o ölü güzel bir haber veriyorsa, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek sürpriz ve güzel gelişmelere, mutluluklara, her anlamda istek ve arzularının kabul olmasına bazen de sıkıntılarından kurtulmasına; eğer ölü kötü bir haber vermişse, maddi zorluklara, bazı sıkıntılarla baş etmeye veya iş hayatında başarısızlıklara yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Halinden Şikayet Etmesi

Rüyada ölü birisinin halinden şikayet etmesi öbür alemde bazı sıkıntılarının olduğunun göstergesidir. Bu nedenle rüya sahibi o kişiye dua etmeli, Kuran okumalı ve affını istemelidir. Çünkü bu rüya o ölmüş kişinin dua istediğini ve sizden hayır hasenat beklediğini gösterir.

Rüyada Ölmüş Birinin Size Gülmesi

Rüyada gülen ölü, yakında çok müjdeli haberler alacağınızın ev başınıza oldukça güzel hadiseler geleceğinin göstergesidir. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Uzun süredir devam eden sıkıntıların bitmesine ve ferahlamaya, üzüntülerden kurtulmaya, bekarlar için kendisine hayırlı bir kısmetin çıkmasına, düşündüğünüz her alanda güzellik ve hayırlara yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Sizi Terslemesi

Rüyanızda ölen birinin size kızdığını ve sizi terslediğini görmeniz dünya hayatında birtakım yanlışlar ve günahlar yapmanıza ve bu nedenle de insanlar arasında huzursuzluğun çıkmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi kendisine çeki düzen vermeli ve yaptıklarına dikkat etmelidir. Bazen de o ölmüş kişinin sizden razı olmadığını gösterir.

Rüyada Anne Babasının Dirildiğini Görmek

Rüyada bir kişi babasının dirildiğini ve özellikle de güler yüzlü ya da mutlu olduğunu girse bu rüya o kimsenin mala mülke konmasına, makam sahibi olmasına, işinde yükselerek güzel mevkilere gelmesine işarettir. Annenin dirilmesi ise her türlü sıkıntılardan kurtulmaya ve kişinin ferahlamasına işarettir.

Rüyada Erkek Kardeşinin Dirildiğini Görmek

Rüyasında erkek kardeşinin dirildiğini gören kimse, güç ve kuvvet kazanır. Bu rüya sizin çok büyük bir makama gelerek sorumluluğunuzun artmasına; o kimsenin devlet işine girmesine veya çok iyi bir işte yükselmesine, her anlamda ferahlığa ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Dedesinin Dirildiğini Görmek

Rüyada dedesini nur yüzlü bir şekilde dirilmiş gören, manevi anlamda kendisini geliştirerek, insani derecesini yükseltir. Bu rüya kişinin dünya ve ahiretinin güzelliğine, yakında size güzel bir haber verecek bir kişiye, umduğunuza nail olmaya, özellikle maddi beklentilerinizin gerçekleşmesine, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Eşinin Dirildiğini Görmek

Rüyada eşinin dirildiğini gören kimse, güzel bir rızıkla rızıklandırılır ve geçimini hayırlı ve iyi yollardan sağlar. Bu rüya gören kişi için hayırlıdır. Sizin sahip olacağınıza nimetlere, bu nimetlerden dolayı sevinip gönül huzuru yaşamanıza, en yakın zamanda karşınıza çıkacak iyi huylu ve ahlaklı bir kimse ile dost olmaya da işarettir.

Rüyada Ölü Olduğunu Görmek

Rüyada ölü olan imrenilen ve herkes tarafından gıpta edilen bir makama yükselir. Bu rüya gören kişinin ömrünün uzamasına maddi anlamda ferahlamasına, istek ve arzularının gerçekleşmesine, kişinin eğer evli değilse yakında tam istediği gibi bir kadın veya erkekle evlenmesine, evliler için hayırlı ve güzel bir geçime, eşi ile anlaşmaya, mutlu bir aile yuvasına işaret eder.

Rüyada Ölüm Anını Görmek

Rüyada ölüm anında bulunmak farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya bazen, dinde muhalefet etmeye ve bidatlara dalmaya, bazen de borçlarınızın hepsini ödeyeceğinize işarettir. Bazı alimlere göre ise böyle bir rüya yeni bir eve taşınmaya, bulunduğu mekanı terk ederek farklı bir yere gitmeye, bir meslekten başka bir mesleğe geçmeye, elindeki sanatını bırakıp farklı bir sanat öğrenmeye işarettir.

Rüyada Ölü Üzerine Feryat Edip Ağlamak

Rüyada bir ölü olduğunu ve onun üzerinde kapanıp feryat ederek ağladığını gören kişi birisine bir nasihat verir veya kendisine verilir. Bu rüya batıl olandan ayrılarak hak yolu bulmaya, doğru yoldan ayrılanlar için yapılan hatalara pişman olup tövbe etmeye, bazen zikir meclislerinde bulunmaya delalettir.

Rüyada Ölmüş Biri İçin Sessizce Ağlamak

Rüyada ölü için sessizce ağlayıp göz yaşı dökmek hayırlı sayılır. Bu rüya rahmete ve merhamete, kişinin temiz kalbine, yakın zamanda sevinmeye ve mutluluk içinde bulunmaya, kendisine ulaşacak müjdelere, sevindirici olaylara, işinin gücünün rast gitmesine, toplum içinde iyi bir ada sahip olmasına işaret eder.

Rüyada Ölüye Ücretle Ağlayan Kişiyi Görmek

Rüyada ücret aldığı için ölülere ağlayan kişileri görmek çirkin amele ve faydasız uğraşlara işarettir. Bu rüyayı gören kimse kendisine yarar sağlamayacak bir kimse ile arkadaşlık kürara ve onun fitnelerine uğrar. Bazen de bu böyle bir rüya ikiyüzlülüğe ve münafıklığa yorumlanır.

Rüyada Çıplak Ölü Görmek

Rüyada görülen çıplak ölü şeref, izzet, makam ve mevkidir. Böyle bir rüya gören kişi dünya hayatının zevklerini tadar. Bu rüya sizin için güzel günler yakında gelmesine ve tüm sıkıntıların birer birer bitmesine işaret etmektedir.

Rüyada Öldüğünü Ama Defnedilmediğini Görmek

Rüyada bir kimse öldüğünü, hatta tabuta konulduğunu; fakat defnedilmediğini görse, bu rüya onun için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Genellikle dünya hayatının menfaatlerine, izzet ve şerefe, kişinin mutluluğuna ve sıkıntılardan kurtulup rahatlamasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Hanımının Ölüp Dirildiğini Görmek

Hanımınızın önce ölmesi sonra tekrardan canlanması, ondan göreceğiniz faydaya ve gelecek güzel günlere işarettir. Bu rüya aynı zamanda eşinizin size oldukça sadık olduğuna ve gerçekten iyi bir eş olmasına yorumlanır. Hanımının öldüğünü görmek ise, onunla iyi geçinmeye ve birlikte uzun, güzel bir ömür sürmeye delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birisini Sırtına Aldığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi inançsız bir kimseden birtakım sıkıntılar görür veya onun için meşakkat çeker. Bazen de bu rüya, o ölen kimse tanınıyorsa onun ahirette güzel bir mevkide bulunduğunun ve kendisine birçok nimetlerin sunulduğunun göstergesidir.

Rüyada Ölüyü Güzel Bir Şekilde Görmek

Rüyada ölüyü güzel görmek, onun ahirette çok güzel bir nimete kavuştuğunun ve cennette bulunduğunun göstergesidir. Bu rüya o ölü için oldukça hayırlı ve güzeldir. Eğer o ölü tanınan birisi değilse, rüya sahibinin amellerinin güzelliğine, dünya ve ahiret saadetine erişmesine, bazen de uzun ömre ve hayırlı amele yorumlanır.

Rüyada Ölü İle Dost Olmak

Rüyasında ölü ile arkadaş ve dost olmak yolculuğa çıkmaya delalettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi istediği veya beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan bir yolculuğa çıkar. Aynı zamanda bu rüya çıkacağınıza bu yolculuktan hayır göreceğinize ve bu yolculuğun önünüze yeni kapıları açacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyasında erkek kardeşinin öldüğünü gören kişi, kendisine ulaşacak bir zarardan kurtulur. Bu rüya aynı zamanda düşmanınızın helak olmasına işarettir. Rüyayı gören kimse, kendisine düşmanlık eden birtakım kimselerden kurtulur ve onların vereceği zararlardan emin olur.

Rüyada Ölünün Bir Şeyler Vermesi

Rüyada ölünün size özellikle yemek verdiğini görmeniz, hiç beklemediğiniz yerlerden elde edeceğiniz nimetlerdir. Bu rüya, size ulaşacak hayırlara, önünüze çıkacak güzel kısmetlere, mutluluk ve sevince, şeref ve azamete de yorumlanmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ben (07 Ocak 2014 saat: 09:54)

  ben rüyamda küçükken bana bakan ve manevi dede dedigim birini gördüm bu kişi 10 yıl oldu vefat edeli dün gece rüyamda karısıyla ondan bahsediyoruz ve oglunun ondan olmadıgını söylüyor sonra yatmaya gidiyolar ben uykumda bi rüya görüyorum karanlıkta onu gördüm ve boynunu sola bükmüştü ve bu adamın ogluyla çok eskiden sevgili gibiydik ama o şuanda degil ve ben bu adamı her sene 1 2 görüyorum ne demek bu açıklarsanız sevinirim

 2. gazel (17 Ocak 2014 saat: 16:36)

  Dün gece çok sevdiğim ve bana iyiliği dokunmuş olan hocamı gördüm.Merdivenden iniyordu biz ise arkadaşlarla çıkıyorduk kalabalıktı merdiven son anda gördük aa nasılsınız hocam dediler sonra bende nasılsınız hocam dedim o da iyim çocuklar siz nasılsınız dedi güler yüzlüydü..Acelesi var gibiydi, hızlı davranıyordu herzaman ki gibi giyinmişti aynıydı aynı konuşma aynı tavırlar hep aynı o telaşlılık ölmemiş gibiydi.Daha öncede görmüştüm ama onu hatırlamıyorum. Hocamı çok sevdiğim için anlamını merak ettim cevaplarsanız sevinirim.

 3. selma (27 Ocak 2014 saat: 19:50)

  ben rüyamda ölmüş anneannemi gördüm, hiç görmediğim bir yerde kuzenimin düğünümü varmış, onun hazırlığını yapıyoruz ve kuzenime gelinlik giymiş bir şekilde beklerken, anneannemde gelmiş güzel giyimli, kendiside güzelleşmiş bir şekilde gelip kapıyı çalıyor, bizde açıyoruz bize ben bir çanta içinde eşyalarım vardı nerde diyor kardeşimin karısı ben onu çöpe attım, annanne annem gidip çöpe bakıyor, daha sonra kardeşimin eşi çantayı buluyor bu şekilde uyandım, acaba nedir

 4. Nur (04 Şubat 2014 saat: 08:55)

  Dün gece rüyamda dedemin amcasını gördüm çok severdim onu o da beni çok severdi. Ben evden çıkmışım başka bir akrabamızın evine gidiyorum onların evine değil ama. Daha sonra o eve girdim ve bir anda karşımda gördüm korktum sen ölmemişiydin büyük amca diye sordum ona. Amcamda gülerek cevap verdi hayır herkes öyle biliyor sen de kimseye söyleme dedi. Bi sure güldü yüzüme bakarak daha sonra uyandım. Acaba nedir ?

 5. ibrahim (24 Şubat 2014 saat: 13:27)

  annemin vefatının 13.gecesinde bu rüyayı gördüm. mezarı bahçemizin içindeydi. fakat vücudu mezarda olması gibi değildi. ayak ucunda baş tarafı bulunuyordu. göğsüne kadar üzeri toprakla kaplıydı sadece elleri ve başı görüküyordu. bana hiç bakmadı sadece ben onu izledim. ellerini havaya dogru kaldırıp indiriyordu bi feryat içindeydi. acı cekıyordu hatta. bi derdi var gibiydi. nefes alıp veremıyordu. çırpınıyordu bişeyden. yüzünde büyük bi acı vardı. sizce nedir hikmet bu ruyada yardımcı olursanız sevınırım..

 6. Sibel (05 Mart 2014 saat: 11:38)

  Merhaba,
  Rüyamda ölmüş babaannem, ölmüş anneannem ve sağ olan dedemi gördüm. Hepsinin yüzlerin kusmuk vardı. Eyvah nasıl temizleyeceğiz bunları diye düşünürken babaanneminkini annemle birlikte temizledik ve çok kolay temizlendiğini gördük. Babaannemin üzerinde bir erkek ceketi vardı. Üzerinden çıkardık ve bütün cepleri doluydu. Kalem, makas, kağıt ne ararsanız vardı. Böyle bir rüyaydı. Yorumlayabilirseniz eğer sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

 7. tülin (05 Mart 2014 saat: 19:30)

  merhabalar,
  rüyamda teyzemin eşi olan rahmetli eniştemi gördüm. onunla konuşuyormuşuz. arabaya binip gidiyormuşuz. ve konuşurken sen rahmetli olmadan önce böyle böyle bir durum yaşamıştım falan diyorum bişeyler anlatıyorum ona. o da hı hı diyor anlayışla karşılıyor. tekrar öbür dünyaya gideceği için onunla sürekli konuşuyormuşuz nasılsa birazdan geri döneceksin neyse anlatayım diyorum ona.sonra eşi hakkında (yani teyzem ) hakkında konuşuyormuşuz. o da: onun canı cehenneme diyor. teyzemle gerçek hayatta tartışmalar yaşıyorlardı ama onu çok seviyordu. bunun anlamı ne olabilir. cevaplarsanız çok sevinirm.

 8. Zeliha akyüz (12 Mart 2014 saat: 21:43)

  Merhabalar, öncelikle bu sitenin kurucularına ve yorumlarda bulunanlarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan 3 sene önce 7 martta hayatını kaybetmiş babamı dün gece rüyamda gördüm. Rüyamda Babamı gülen yüzüyle mutlu bir şekilde gördüm. Halamın evinin bahçesinde bir düğün ortamıydı. Babam annemden ayrılmış 3 çocuk sahibi bir bayanla düğünü vardı. Ona uzaktan bakıyordum çok mutlu görünüyordu ama ben annemi ve bizleri buraktığı için 2 oğlu 1 kızı olan bir hanımla evlendiğini gördüğüm için üzgündüm. Bu rüyayı nasıl yorumlamalıyım bilemedim. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 9. meral (17 Mart 2014 saat: 09:56)

  Merhaba..Ruyamda bana manevi annananelik yapan yakinimi gordum. Solgun va hasta gorunyor. Bana siyah guzel bi tulum veriyor, bunu beni gormeye gelince giyersin diyo, yanimda kiz kardesime bi gri etek veriyor, esime bi gri pantalon ve halama yine bir gri kazak veriyo. Bunlar beni gormeye geldiginizde giyin diyor. Halamda hasta olecegini anladi onun icin bunlari yapiyo diyor. O anda uyandim. Acaba ne anlama geliyor.
  Iligniz icin cok tesekkur ederim.

 10. rabia (06 Mayıs 2014 saat: 23:52)

  ben ruyamda 8 sene önce ölen dedemi gördüm “ben sizi seviyorum ama cocuklarimi özledim ondari yanima getirin” dedi, bana ise ” beni birgün yasatiyorlar ” dedi cok sasirdim. daha sonra bize geldi ve annem ona cok ters davrandi ” sen ölüsün git buradan” diye onu kovdu. Dedem sasirdi cünkü annem onu cok severdi. aksam olur ve dedemi son bikez öptüm ve sarildim, belkin onu birdaha göremicem cünkü onu uzun bir yola biraktim. son kez bize bakar ve gider.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,