RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek

Rüyada ölmüş birini canlı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve üzüntü duyduğu şeylerin düzeleceğine rivayet eder. Aynı zamanda, rüyada ölmüş kişinin, rüyayı gören kişi tarafından tebessüm ederken görülmesi beri zamandan beklenen bir yerden hayırlı bir haber alınacağına tabir eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Konuşmak

Uzun zamandan beri sıkıntılı günler yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı bir atılım sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Öpmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntılı olduğu dönemlerin sona ereceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, huzursuzlukların son bulacağına, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Elini Öpmek

Rüya sahibinin insanlar arasında pek sıcak davranamayan, konuşmakta güçlük çeken biri olduğuna, biri ile konuşurken yüzünün kızardığına ve kekelemeye başladığına ancak yakın bir zaman önce bu durumdan kurtulduğuna ve şimdi insanlar ile çok rahat bir şekilde konuştuğuna, insanlar arasında rahatça hareket ettiğine ve artık çok mutlu olduğuna işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Sarılmak

Sıkıntılı bir dönemden çıkan rüya sahibinin, hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, üzüntülerinin son bulacağına, iş yerinde ve hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine ve huzurlu bir hayat yaşayacağına rivayet eder. Aynı zamanda, sağlığına dikkat edip sinir ve stresten uzak durması sayesinde çok sağlıklı biri olacağına tabir eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Bir Haber Vermesi

Rüyada ölmüş birinin gelerek haber vermesi haber verdiği şeyin gerçekleşmesine işarettir. Eğer o ölü güzel bir haber veriyorsa, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek sürpriz ve güzel gelişmelere, mutluluklara, her anlamda istek ve arzularının kabul olmasına bazen de sıkıntılarından kurtulmasına; eğer ölü kötü bir haber vermişse, maddi zorluklara, bazı sıkıntılarla baş etmeye veya iş hayatında başarısızlıklara yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Halinden Şikayet Etmesi

Rüyada ölü birisinin halinden şikayet etmesi öbür alemde bazı sıkıntılarının olduğunun göstergesidir. Bu nedenle rüya sahibi o kişiye dua etmeli, Kuran okumalı ve affını istemelidir. Çünkü bu rüya o ölmüş kişinin dua istediğini ve sizden hayır hasenat beklediğini gösterir.

Rüyada Ölmüş Birinin Size Gülmesi

Rüyada gülen ölü, yakında çok müjdeli haberler alacağınızın ev başınıza oldukça güzel hadiseler geleceğinin göstergesidir. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Uzun süredir devam eden sıkıntıların bitmesine ve ferahlamaya, üzüntülerden kurtulmaya, bekarlar için kendisine hayırlı bir kısmetin çıkmasına, düşündüğünüz her alanda güzellik ve hayırlara yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Sizi Terslemesi

Rüyanızda ölen birinin size kızdığını ve sizi terslediğini görmeniz dünya hayatında birtakım yanlışlar ve günahlar yapmanıza ve bu nedenle de insanlar arasında huzursuzluğun çıkmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi kendisine çeki düzen vermeli ve yaptıklarına dikkat etmelidir. Bazen de o ölmüş kişinin sizden razı olmadığını gösterir.

Rüyada Anne Babasının Dirildiğini Görmek

Rüyada bir kişi babasının dirildiğini ve özellikle de güler yüzlü ya da mutlu olduğunu girse bu rüya o kimsenin mala mülke konmasına, makam sahibi olmasına, işinde yükselerek güzel mevkilere gelmesine işarettir. Annenin dirilmesi ise her türlü sıkıntılardan kurtulmaya ve kişinin ferahlamasına işarettir.

Rüyada Erkek Kardeşinin Dirildiğini Görmek

Rüyasında erkek kardeşinin dirildiğini gören kimse, güç ve kuvvet kazanır. Bu rüya sizin çok büyük bir makama gelerek sorumluluğunuzun artmasına; o kimsenin devlet işine girmesine veya çok iyi bir işte yükselmesine, her anlamda ferahlığa ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Dedesinin Dirildiğini Görmek

Rüyada dedesini nur yüzlü bir şekilde dirilmiş gören, manevi anlamda kendisini geliştirerek, insani derecesini yükseltir. Bu rüya kişinin dünya ve ahiretinin güzelliğine, yakında size güzel bir haber verecek bir kişiye, umduğunuza nail olmaya, özellikle maddi beklentilerinizin gerçekleşmesine, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Eşinin Dirildiğini Görmek

Rüyada eşinin dirildiğini gören kimse, güzel bir rızıkla rızıklandırılır ve geçimini hayırlı ve iyi yollardan sağlar. Bu rüya gören kişi için hayırlıdır. Sizin sahip olacağınıza nimetlere, bu nimetlerden dolayı sevinip gönül huzuru yaşamanıza, en yakın zamanda karşınıza çıkacak iyi huylu ve ahlaklı bir kimse ile dost olmaya da işarettir.

Rüyada Ölü Olduğunu Görmek

Rüyada ölü olan imrenilen ve herkes tarafından gıpta edilen bir makama yükselir. Bu rüya gören kişinin ömrünün uzamasına maddi anlamda ferahlamasına, istek ve arzularının gerçekleşmesine, kişinin eğer evli değilse yakında tam istediği gibi bir kadın veya erkekle evlenmesine, evliler için hayırlı ve güzel bir geçime, eşi ile anlaşmaya, mutlu bir aile yuvasına işaret eder.

Rüyada Ölüm Anını Görmek

Rüyada ölüm anında bulunmak farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya bazen, dinde muhalefet etmeye ve bidatlara dalmaya, bazen de borçlarınızın hepsini ödeyeceğinize işarettir. Bazı alimlere göre ise böyle bir rüya yeni bir eve taşınmaya, bulunduğu mekanı terk ederek farklı bir yere gitmeye, bir meslekten başka bir mesleğe geçmeye, elindeki sanatını bırakıp farklı bir sanat öğrenmeye işarettir.

Rüyada Ölü Üzerine Feryat Edip Ağlamak

Rüyada bir ölü olduğunu ve onun üzerinde kapanıp feryat ederek ağladığını gören kişi birisine bir nasihat verir veya kendisine verilir. Bu rüya batıl olandan ayrılarak hak yolu bulmaya, doğru yoldan ayrılanlar için yapılan hatalara pişman olup tövbe etmeye, bazen zikir meclislerinde bulunmaya delalettir.

Rüyada Ölmüş Biri İçin Sessizce Ağlamak

Rüyada ölü için sessizce ağlayıp göz yaşı dökmek hayırlı sayılır. Bu rüya rahmete ve merhamete, kişinin temiz kalbine, yakın zamanda sevinmeye ve mutluluk içinde bulunmaya, kendisine ulaşacak müjdelere, sevindirici olaylara, işinin gücünün rast gitmesine, toplum içinde iyi bir ada sahip olmasına işaret eder.

Rüyada Ölüye Ücretle Ağlayan Kişiyi Görmek

Rüyada ücret aldığı için ölülere ağlayan kişileri görmek çirkin amele ve faydasız uğraşlara işarettir. Bu rüyayı gören kimse kendisine yarar sağlamayacak bir kimse ile arkadaşlık kurar ve onun fitnelerine uğrar. Bazen de bu böyle bir rüya ikiyüzlülüğe ve münafıklığa yorumlanır.

Rüyada Çıplak Ölü Görmek

Rüyada görülen çıplak ölü şeref, izzet, makam ve mevkidir. Böyle bir rüya gören kişi dünya hayatının zevklerini tadar. Bu rüya sizin için güzel günler yakında gelmesine ve tüm sıkıntıların birer birer bitmesine işaret etmektedir.

Rüyada Öldüğünü Ama Defnedilmediğini Görmek

Rüyada bir kimse öldüğünü, hatta tabuta konulduğunu; fakat defnedilmediğini görse, bu rüya onun için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Genellikle dünya hayatının menfaatlerine, izzet ve şerefe, kişinin mutluluğuna ve sıkıntılardan kurtulup rahatlamasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Hanımının Ölüp Dirildiğini Görmek

Hanımınızın önce ölmesi sonra tekrardan canlanması, ondan göreceğiniz faydaya ve gelecek güzel günlere işarettir. Bu rüya aynı zamanda eşinizin size oldukça sadık olduğuna ve gerçekten iyi bir eş olmasına yorumlanır. Hanımının öldüğünü görmek ise, onunla iyi geçinmeye ve birlikte uzun, güzel bir ömür sürmeye delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birisini Sırtına Aldığını Görmek

Bu rüyayı gören kişi inançsız bir kimseden birtakım sıkıntılar görür veya onun için meşakkat çeker. Bazen de bu rüya, o ölen kimse tanınıyorsa onun ahirette güzel bir mevkide bulunduğunun ve kendisine birçok nimetlerin sunulduğunun göstergesidir.

Rüyada Ölüyü Güzel Bir Şekilde Görmek

Rüyada ölüyü güzel görmek, onun ahirette çok güzel bir nimete kavuştuğunun ve cennette bulunduğunun göstergesidir. Bu rüya o ölü için oldukça hayırlı ve güzeldir. Eğer o ölü tanınan birisi değilse, rüya sahibinin amellerinin güzelliğine, dünya ve ahiret saadetine erişmesine, bazen de uzun ömre ve hayırlı amele yorumlanır.

Rüyada Ölü İle Dost Olmak

Rüyasında ölü ile arkadaş ve dost olmak yolculuğa çıkmaya delalettir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi istediği veya beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan bir yolculuğa çıkar. Aynı zamanda bu rüya çıkacağınıza bu yolculuktan hayır göreceğinize ve bu yolculuğun önünüze yeni kapıları açacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyasında erkek kardeşinin öldüğünü gören kişi, kendisine ulaşacak bir zarardan kurtulur. Bu rüya aynı zamanda düşmanınızın helak olmasına işarettir. Rüyayı gören kimse, kendisine düşmanlık eden birtakım kimselerden kurtulur ve onların vereceği zararlardan emin olur.

Rüyada Ölünün Bir Şeyler Vermesi

Rüyada ölünün size özellikle yemek verdiğini görmeniz, hiç beklemediğiniz yerlerden elde edeceğiniz nimetlerdir. Bu rüya, size ulaşacak hayırlara, önünüze çıkacak güzel kısmetlere, mutluluk ve sevince, şeref ve azamete de yorumlanmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ben (07 Ocak 2014 saat: 09:54)

  ben rüyamda küçükken bana bakan ve manevi dede dedigim birini gördüm bu kişi 10 yıl oldu vefat edeli dün gece rüyamda karısıyla ondan bahsediyoruz ve oglunun ondan olmadıgını söylüyor sonra yatmaya gidiyolar ben uykumda bi rüya görüyorum karanlıkta onu gördüm ve boynunu sola bükmüştü ve bu adamın ogluyla çok eskiden sevgili gibiydik ama o şuanda degil ve ben bu adamı her sene 1 2 görüyorum ne demek bu açıklarsanız sevinirim


 2. gazel (17 Ocak 2014 saat: 16:36)

  Dün gece çok sevdiğim ve bana iyiliği dokunmuş olan hocamı gördüm.Merdivenden iniyordu biz ise arkadaşlarla çıkıyorduk kalabalıktı merdiven son anda gördük aa nasılsınız hocam dediler sonra bende nasılsınız hocam dedim o da iyim çocuklar siz nasılsınız dedi güler yüzlüydü..Acelesi var gibiydi, hızlı davranıyordu herzaman ki gibi giyinmişti aynıydı aynı konuşma aynı tavırlar hep aynı o telaşlılık ölmemiş gibiydi.Daha öncede görmüştüm ama onu hatırlamıyorum. Hocamı çok sevdiğim için anlamını merak ettim cevaplarsanız sevinirim.


 3. selma (27 Ocak 2014 saat: 19:50)

  ben rüyamda ölmüş anneannemi gördüm, hiç görmediğim bir yerde kuzenimin düğünümü varmış, onun hazırlığını yapıyoruz ve kuzenime gelinlik giymiş bir şekilde beklerken, anneannemde gelmiş güzel giyimli, kendiside güzelleşmiş bir şekilde gelip kapıyı çalıyor, bizde açıyoruz bize ben bir çanta içinde eşyalarım vardı nerde diyor kardeşimin karısı ben onu çöpe attım, annanne annem gidip çöpe bakıyor, daha sonra kardeşimin eşi çantayı buluyor bu şekilde uyandım, acaba nedir


 4. Nur (04 Şubat 2014 saat: 08:55)

  Dün gece rüyamda dedemin amcasını gördüm çok severdim onu o da beni çok severdi. Ben evden çıkmışım başka bir akrabamızın evine gidiyorum onların evine değil ama. Daha sonra o eve girdim ve bir anda karşımda gördüm korktum sen ölmemişiydin büyük amca diye sordum ona. Amcamda gülerek cevap verdi hayır herkes öyle biliyor sen de kimseye söyleme dedi. Bi sure güldü yüzüme bakarak daha sonra uyandım. Acaba nedir ?


 5. ibrahim (24 Şubat 2014 saat: 13:27)

  annemin vefatının 13.gecesinde bu rüyayı gördüm. mezarı bahçemizin içindeydi. fakat vücudu mezarda olması gibi değildi. ayak ucunda baş tarafı bulunuyordu. göğsüne kadar üzeri toprakla kaplıydı sadece elleri ve başı görüküyordu. bana hiç bakmadı sadece ben onu izledim. ellerini havaya dogru kaldırıp indiriyordu bi feryat içindeydi. acı cekıyordu hatta. bi derdi var gibiydi. nefes alıp veremıyordu. çırpınıyordu bişeyden. yüzünde büyük bi acı vardı. sizce nedir hikmet bu ruyada yardımcı olursanız sevınırım..


 6. Sibel (05 Mart 2014 saat: 11:38)

  Merhaba,
  Rüyamda ölmüş babaannem, ölmüş anneannem ve sağ olan dedemi gördüm. Hepsinin yüzlerin kusmuk vardı. Eyvah nasıl temizleyeceğiz bunları diye düşünürken babaanneminkini annemle birlikte temizledik ve çok kolay temizlendiğini gördük. Babaannemin üzerinde bir erkek ceketi vardı. Üzerinden çıkardık ve bütün cepleri doluydu. Kalem, makas, kağıt ne ararsanız vardı. Böyle bir rüyaydı. Yorumlayabilirseniz eğer sevinirim. Teşekkürler şimdiden.


 7. tülin (05 Mart 2014 saat: 19:30)

  merhabalar,
  rüyamda teyzemin eşi olan rahmetli eniştemi gördüm. onunla konuşuyormuşuz. arabaya binip gidiyormuşuz. ve konuşurken sen rahmetli olmadan önce böyle böyle bir durum yaşamıştım falan diyorum bişeyler anlatıyorum ona. o da hı hı diyor anlayışla karşılıyor. tekrar öbür dünyaya gideceği için onunla sürekli konuşuyormuşuz nasılsa birazdan geri döneceksin neyse anlatayım diyorum ona.sonra eşi hakkında (yani teyzem ) hakkında konuşuyormuşuz. o da: onun canı cehenneme diyor. teyzemle gerçek hayatta tartışmalar yaşıyorlardı ama onu çok seviyordu. bunun anlamı ne olabilir. cevaplarsanız çok sevinirm.


 8. Zeliha akyüz (12 Mart 2014 saat: 21:43)

  Merhabalar, öncelikle bu sitenin kurucularına ve yorumlarda bulunanlarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan 3 sene önce 7 martta hayatını kaybetmiş babamı dün gece rüyamda gördüm. Rüyamda Babamı gülen yüzüyle mutlu bir şekilde gördüm. Halamın evinin bahçesinde bir düğün ortamıydı. Babam annemden ayrılmış 3 çocuk sahibi bir bayanla düğünü vardı. Ona uzaktan bakıyordum çok mutlu görünüyordu ama ben annemi ve bizleri buraktığı için 2 oğlu 1 kızı olan bir hanımla evlendiğini gördüğüm için üzgündüm. Bu rüyayı nasıl yorumlamalıyım bilemedim. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim.


 9. meral (17 Mart 2014 saat: 09:56)

  Merhaba..Ruyamda bana manevi annananelik yapan yakinimi gordum. Solgun va hasta gorunyor. Bana siyah guzel bi tulum veriyor, bunu beni gormeye gelince giyersin diyo, yanimda kiz kardesime bi gri etek veriyor, esime bi gri pantalon ve halama yine bir gri kazak veriyo. Bunlar beni gormeye geldiginizde giyin diyor. Halamda hasta olecegini anladi onun icin bunlari yapiyo diyor. O anda uyandim. Acaba ne anlama geliyor.
  Iligniz icin cok tesekkur ederim.


 10. meral (17 Mart 2014 saat: 10:08)

  Merhaba,
  Ruyamda bana manevi anneannelik yapan yakimini gordum. Kendisi yorgun ve hasta gorunuyor, hatta yatiyordu sanki. Bana siyah yaka kisminda beyaz dantelli bi tulum hediye ediyor. Kiz kardesime acik gri uzun bir etek, esime acik gri bir kot pantalon, halama yine acik gri bi kazak, hediye ediyor. Bunlari diyor beni gormeye geldiginizde giyersiniz diyor. Ben halama bakiyorum , anlam veremiyorum. Halam benim kulagima, hasta oldugunu anladi olecegini biliyor ondan boyle yapiyor diyor.
  Ne anlama geliyor acaba? iLGINIZ ICIN COK TSK EDERIM


 11. Yeterkoc (23 Mart 2014 saat: 09:31)

  Rüyamda ölmüş kaynanamı canlı gördüm evıme gelip bizle yaşıyor ama eşimle aramda sıkıntıya sebep oluyor ben ona mutfakta kızıyorumneden bana huzursuzluk veriyorsun diye bıçakla tehdit ediyorum hatta omuzuna batırıyorum biraz bi taraftarda eşim görecek kan akacak diye korkuyorum çünkü onun için benı döver diye bizde misafir var yemekte eşim onları evlerine götüreceği zaman kaynanam yine bana sıkıntı çıkarıyor esımde misafirleri bırakayım sana dönüşte gününü göstereceğim diyor bana gıdıyor bende yine kaynanamı tehdit ediyorum eğer benı dovdurursen o gittikten sonra sana gününü gösteririm dıyorumkı tam o sırada kapı çalınıyor eşim geldi ve bana zor uygulayacak diye korkarak kaynanama bakıyorum ve o koltukta oturmuş ama burnunda kan gelmiş bu sefer daha çok korkuyorum eşim görüp daha çok benı dovecek diye uyanıyorum-


 12. bülent (28 Mart 2014 saat: 17:19)

  yaklaşık 10 ay önce vefat eden babamı rüyamda iki kere gördüm;

  ilk rüyamda babam sağ olarak evimize geldi , çok yorulduğunu söyledi ve kanepeye uzanarak öldüm öldüm dirildim dedi.

  ikinci rüyamda da rahmetli babam çalıştığım iş yerine geldi,bir süre sonra eve dönmek istedi,asansöre bindi, asansörün içerisinde babam bana eczaneye gidip ilaçlarını alacağını söyledi, koluna girdim ve ilaçlarını şimdi boş ver sonra alırsın dedim.


 13. gülizgamze (01 Nisan 2014 saat: 09:25)

  ben rüyamda 10 gün önce vefat eden karsi komşumu gördüm. Rüyamda vefat eden teyze uzanmış hastaydı. Bende yemek yapmışım mantı ya benziyordu teyzeye tam yemeği yedirecegim yemek kaynar kaynar suyu ile ağzından içeri döküldü. Ama hiç yanma tepkisi vermedi yemekten sonra 1 tabak badem gördüm 1 tane teyzeye verdim yedi. Sonra annem gitti teyzenin kucağına oturdu ona sarıldı yüzünü örtü ve dedi ki ben seni kimseye vermem sana ben bakicam dedi hemen uyandım anlamı nedir çok merak ettim bu arada annem hayatta. Karsi komşumu hiç tanımıyor.


 14. gülgün (06 Nisan 2014 saat: 14:19)

  ölmüş eşimle sımkısı sarılıyoruz.iş yerimize gelmiş ve kapının önünden yüksek merdiven varmiş onu acıyor bize ve kendisi çıkıyor yukarıdaki büroyaa.tekrar eski evli mutlu günlerimizdeki gibi mutluyumm okadarki mutluyum oğlumla iş yerimizin başına gecti artık o işi anlar bilir diye rahatlıyorumm . konusuyor işi anlatıyorr eleele çok mutluyduk rüyamı yorumlarsanız cok tşk ederimmm


 15. evin (08 Nisan 2014 saat: 12:00)

  merhaba.. dedem vefat etmiş ve ben diri olarak rüyamda gördüm onu evleri her zaman ki gbi çok kalabalıktı teyzemler falan vardı dedemin öldüğünü hepimiz biliyorduk ve o an korkuyorduk ondan hiç kimseyle konuşmuyor merdivenlerden iniyor dışarı çıkıyordu..kahveye gittiğni söylüyordu birileri..aşırı bi korku vardı bende ona dokunmaya dahi korkuyordum ve o an uyandım.. acaba ne anlama geliyor.. ilginiz için teşekkür ederim


 16. Cenk (24 Nisan 2014 saat: 06:13)

  Merhaba. Rüyamda , her zaman yattığım yatakta uzanmış televizyon seyrederken, 3 yıl once vefat etmiş dedem ayakucuma oturdu. Yattığım yerden birbirimizin ellerini tuttuk. Aramızda , hatırlayamadığım, kısa bir konuşma geçti ve sonra bacaklarıma doğru uzanıp kıvrılarak yatmaya çalıştı. Dedem neden şu tek kişilik yatakta yanıma yatmaya çalışıyor, kendi yatağı yok mu acaba diye düşünürken o anda uyandım. Acaba ne anlama geliyor? Teşekkür ederim.


 17. Anonim (27 Nisan 2014 saat: 07:43)

  Ruyamda olmus olan akil hastasi teyzem evimdeymis ama gidiyor tam merdivenlerdeyken onu goruyorum ust kismi biraz acik bir giysi var uzerinde ayaklarinda da ev terligi var, oyle gidilmez gel eve rezil olacagiz ayagina ustune basina dogru biseyler giy oyle git falan diyorum o da bi daha geri donuyor evde bi yere oturuyor geri gitmiyor.cok sigara icerdi oturdugu yerde onunde yine kul tablasi var.nedir yorumu?


 18. Isil kural (27 Nisan 2014 saat: 07:44)

  Ruyamda ölmüş olan akil hastasi teyzem evimdeymis ama gidiyor tam merdivenlerdeyken onu goruyorum ust kismi biraz acik bir giysi var uzerinde ayaklarinda da ev terligi var, oyle gidilmez gel eve rezil olacagiz ayagina ustune basina dogru biseyler giy oyle git falan diyorum o da bi daha geri donuyor evde bi yere oturuyor geri gitmiyor.cok sigara icerdi oturdugu yerde onunde yine kul tablasi var.nedir yorumu?


 19. havva (29 Nisan 2014 saat: 09:02)

  Merhaba… rüyamda ölmüş babaanmemle dedemi gördüm. Ve her ikisinin baskalariyla düğünü vatesekkurlerbir düğün kalabaligi vardi. Babaannem düğün bittikten sonra evlenecegi kişinin yanina gitmeden önce onun boynuna sarildim bir süre ağlayarak kucaklastik. Aglamamin sebebi onu cok ozledigim icindi. Gercekte babaannemin öldüğünü biliyordum çünkü.
  lütfen rüyamin ne anlama geldiğini yorumlar mısınız. Buna çok ihtiyacim var. Simdiden cok tesekkurler.


 20. rabia (06 Mayıs 2014 saat: 23:52)

  ben ruyamda 8 sene önce ölen dedemi gördüm “ben sizi seviyorum ama cocuklarimi özledim ondari yanima getirin” dedi, bana ise ” beni birgün yasatiyorlar ” dedi cok sasirdim. daha sonra bize geldi ve annem ona cok ters davrandi ” sen ölüsün git buradan” diye onu kovdu. Dedem sasirdi cünkü annem onu cok severdi. aksam olur ve dedemi son bikez öptüm ve sarildim, belkin onu birdaha göremicem cünkü onu uzun bir yola biraktim. son kez bize bakar ve gider.


 21. naz erdem (11 Mayıs 2014 saat: 09:34)

  Rüyamda 7 ay once kaybettigim babaannemi gordum. ilk evinin acinde gordum iceri girdim herkes onu gorebiliyor sohbet edebiliyordu aklimda cenazesi falan vardi ama dedemler sanki o hic olmemis gibi davraniyordu.mutfakta otururken dayanamadim gittim sarildiml aglamaya basladik birbirimize defalarca beni unutma dedik beni merak etme dedi halbuki babaannemin ruhu birini ozlediginde geliyo onu gorunceye kadar insan gibi yasiyormus sonra uyandim


 22. sibel (14 Mayıs 2014 saat: 13:56)

  Merhaba ben rüyamda 5 sene önce babanemi kaybettik ben onu öldüğünden beri sürekli rüyalarımda görüyorum ve rüyamda ölmüş ama canlanmış şekilde görüyorum. en sonki rüyam şöyle oldu babanemlerin sattıkları evlerinin kapısında karşılaşıyoruz ve ben ona babane allahım seni ben çok üzüldüm diye gerimi yolladı diyorum ama onun konuştuğunu hiç görmedim rüyalarımda yorumlarsanız sevinirim teşekür ederim şimdiden.


 23. çakırefe (17 Mayıs 2014 saat: 09:26)

  1967 yılında ölen dedemi ailemle birlikte ziyaretine gitmişiz. Dedem nüyük biryapı içinde yıkanmaktaymış. Şu an yeni hamile olan doktor kızım sanki 10-12 yaşlarında heyecanla büyük bir kapıdan girerek dedemin yanına gitti. Anında kızım önde dedem arkasında çocok oynar gibi kovalamaca bizim bulunduğumuz koltuklu büyük salona geldiler. Salon sanki büyük bir yapının bekleme salonu gibiydi. Kızım koltuklardan birisinin üzreine attı kendini. Dedem çıplaktı. Sadece edep yeri görünmesin diye dört köşe puf türü bir yastık vardı. Ve sol eliyle yastığın üzerinden bastırıyordu. Kızıma sarılıp öptükten sonra geri döndü bizi sağ eliyle işaret ederek ben hemen giyinip gelivereyim diyerek geri döndü. Dahada yaşlanmış iki büklüm kambur olmuştu. Rüyayı bu şekilde gördükten sonra uyandım sabah saat 07. Idi. Hayırdır inşallah.


 24. semra (22 Mayıs 2014 saat: 23:22)

  Ruyamda iki ay önce vefat etmiş olan hocamın eşini gördum bir yatın içindeyiz bayan hocama sesleniyor uyan içeri gel diye o anda ben bayanin hocamin eşi olduğunu bilmiyordum seslendikten sonra anladim bayanla uzun bir muhabbete giriyoruz oradan sonra uyandim zaten bu arda ben hocamin esini hiç daha önce görmedim yorumlarsaniz çok sevinirim tanimadigim bir insanin ruyam gelmesi ne tuhaf degil mi


 25. GÜL (26 Mayıs 2014 saat: 12:04)

  RÜYAMDA 5 AY ÖNCE OLEN DEDEMİ GÖRDÜM KUZENİMLE GECE BİR BİNADAN İNERKEN MERDİVENİN ALTINDA ÖNCE ELİNİ GÖRDÜM VE SONRA İÇERİ GİRDİĞİMİZDE KENDİMİZİ ODAYA KİTLEDİK DEDEM ÖLDÜ NASIL OLURDU BU FERYATLAR EDİYORDUK.SONRA KUZUENİM YANINA GİTMEMİZİ VE ONA SARILMAMIZI SÖYLEDİ ZORLA BENİDE GÖTÜRDÜ GİTTİĞİMZDE BANA HERZAMANKİ GİBİ GÜLÜYORDU VE YATIYORDU BİZİ GÖRÜNCE KALKI GÜZEL BİR GÜLÜMSEMEYLE FAKAT BEN ÇOK KORKUYORDUM VE UZAK DURUYORDUM KÖYE CENAZE YEMEĞİNE GİDECEĞİNİ ANNEMLERİ ÇAĞIRMAMI SÖYLÜYORDU BEN ÖLMEDİM KORKMAYIN DİYORDU.ÜZERİNDE BEYAZ PİJAMALARI VARDI.


 26. hicran (28 Mayıs 2014 saat: 08:04)

  Ruyamda 10 sene önce kaybettigim bir yakınımı gördüm bu şahsa da ölmeden önce ilgim vardı onun bana varmiydi bilmiyorum .rüyamda tekrardan yaşadıgnı ve yanımda olduğunu onunla konuştugmu ve mutlu oldugmu gördüm ve ben bu rüyaları sürekli görüyorum şuanda da böyle bir rüya gördüm ama aglayarak uyandım çünkü rüyamda önce öldügü için ağlıyor ve onu unutamadıgmı anlatiyordum insanlara ve ruyanin sonuna dogru tekrar yasadıgnı mutlu oldugmuzu gördüm lütfen yorumlarmisiniz ben bu ruyayi surekli göruyorum ;; ((


 27. hicran (28 Mayıs 2014 saat: 22:12)

  Rüyamda 10 sene önce genç yaşta kaybettigim bir yakınımı gördüm ve bu rüyayı sürekli görüyorum rüyamda öldügnü biliyorum ama onu karşımda gördügümde şaşırıyor ve çok seviniyorum aramızda duygusal bir bag oluşuyor sanki sevgiliymişiz gibi yaninda cok mutlu hissediyorum kendimi ama bir taraftanda tekrar ölecek diye hep korku yaşıyorum ve ruyamin sonunda şahiş yeniden vefat ediyor ve ben sürekli agliyorum hıçkıra hıçkıra sanki icimden bir parça kopmuş gibi hissediyordum ve ben bu rüyayi sürekli görüyorum lütfen yorumlarmısınız bana yardımcı olun


 28. cansel (29 Mayıs 2014 saat: 09:58)

  Dün gece rüyamda halamin eşini gördüm. Vefat edeli çok olmadı 3 ay oldu. Halamlara sürekli gidip geldigim için sanırım. Buzdolabını açıyordu enişte nasılsın diye sordum. Benim üzerime yürüdü beni kimse düşünmez sen niye düşünüyosun git onlarla yemek ye diye üzerime yürürken ben düştüm. Sonra dibime kadar geldi güldü ve geri gitti. Sonra uyandım. Yorumlar mısınız bu rüyayi. Teşekkürler şimdiden.


 29. Duygu (12 Haziran 2014 saat: 07:47)

  Merhaba ruyamda dedemi, kardesini ve dedemin uvey annesini goruyorum dedem 5 senw once, Ahmet amca 1 sene once vefat etti Makbule teyzede 3 sene once cerrahpasa hastesinde goruyorum. Bize telefon aciyorlar ve deden oldu diyorlar 6507 nolu odada yatiyor dediler ve oldu dediler ben giriyorum iceriye dede kalk diyorum benim sesime tepki veriyor ayni sekilde makbule teyzede tepki veriyor uyandilar diye bagiriyorum hemsireler sasiriyor Ahmet amcada dedemin o an olum evraklarini ayarliyor oluyor Makbule teyze eline Yasin cuzu aliyor obu okucakmis o rahat okusun diye daha buyuk yazili cuz ariyorum. Biryandada dedemi opuyorum.


 30. tuğçe (19 Haziran 2014 saat: 11:45)

  Rüyamda, 1.5 sene önce kaybettiğim yakın arkadaşımı gördüm. Biz erkek arkadaşım ve benim ailemle birlikte bir düğündeydik. Düğünden çıktık. Merdivenlerden inerken sanki onu görür gibi oldum ama yine yanlış görüyorumdur diye bakmamaya çalıştım o tarafa. Merdivenleri indiğimizde ise erkek arkadaşım da onu gördü çok şaşırdık bi masada oturuyordu kalkıp o masadan bize doğru geldi, önce erkek arkadaşımla selamlaştılar sarıldılar tabi biz hala şoktayız. Benimle selamlaşmaya gelince sımsıkı sarıldık. Ben ağlamaya başladım gözlerimi silmek istedi. Ağlama ben burdayım artık dedi. Biraz yürüdük daha sonra yine buluşmak üzzere sözleştik ve ayrıldık.
  Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum..


 31. Özge (27 Haziran 2014 saat: 09:44)

  Ben bugün ruyamda yakin zamanda babamin amcasi vefat etmisti. Ben de cok severim onu. Dun gece gördüm ruyam su sekildeydi. Oturdugum yerde kadirga dye bi yer var agaclik orman oraya arkadaslarimla cikiyorum agaclarin icinden.yola vardigimida babami.goruyorum burda ne isin var felan diyo.biseyler toplamaya geldim dyorum tamam gel opeyim dyo ama yanimdaki sevgilim opuyo babam yanimda bni cikartmaya calisiyo yola cikmak icin tam cikacakken yolun ilerisinde amcami goruyorum yuruyo normal yuzu beyaz gibi bn bagryorm amcam degil mi o diye babam da ayni amcama benzibyo diyo orda bitiyo ruyam. Cok etkilenmedim ama uzuldum.


 32. şura (10 Temmuz 2014 saat: 16:46)

  merhaba dedem yakın zamanda öldü ve ben onu yaşarken gördüm dedem kanserden dolayı öldü normalde kalıplı bi yapıya sahip fakat kanserden dolayı baya bi zayıflayıp çökmüştü ben onu kravat takmıştı bunalıyodu aynı babama benzemişti zayıflayınca kravatını çıkarmaya çalışıyodu yemek sofrasındaydık sonra herkes birden yemekten kalktı bide yılanmız vardı herkes uyumaya gitti bende kardeşimin yanına uyumaya gittim ablam yılanla sen yat dedı bende yılandan hoşlanmadığım için kabul etmedim sonra yılan kardeşimi çok seviyodu bunun için ablamın elinden kaçarak kardeşimin yanına geldi bende yılanın üzerinden atlayıp yukarı çıktım uyumaya gittim sonra uyumaya gittiğim odanın önünden dedem geçti kravatını çıkarmaya çalışırken


 33. emine envil (11 Temmuz 2014 saat: 11:46)

  hayırlı cumalar,hamile kardeşim rüyasında ölmüş babamı canlı görmüş.babam zayıflamış onu doktora götürüyor.doktor babama hastasın öleceksin diyor babanın bir eli de sargılı kardeşim onu eve getiriyor ve kardeşim borcun varmı diye soruyor .oda birşeyler aldım borcum var diyor.kardeşim rüyasında bana söylüyor ben inanmıyorum.küçük erkek kardeşim nişanlı kızkardeşim düğünü yapalımmı erteleyelimmi diyor babam da yapmayın diyor.kardeşim rüyasında çok ağlıyor.çocuklarıda rüyasında susturmaya çalışıyor kardeşim babam rahatsız olmasın diye.kardeşim çok etkilenmiş ve üzülmüş.rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim Allah razı olsun


 34. selin (12 Temmuz 2014 saat: 11:21)

  annem öldükten 7. günü gördüm rüyamda,telefonum çalıyor açıyorum annem kızım beni buraya koydular ben iyileştim gel kapıdayım diyor bulunduğumuz yer annemin vefat ettiği hastahane basamaklardan koşarak iniyorum herşey rüyaymiş diyorum aynı gerçek gibiydi kapıya çıkıyorum annem kapıda bana gözlerini dikmiş bakıyor gözünde büyükçe ve siyah çerçeveli gölük var ustü başı düzgün sarılmak istiyorum o ise sadece elini uzatıp elimi dutuyor ve uyanıyorum aynı gerçek gibiydi eğer rüya tabiri yapıyorsanız benimkinide tabir ederseniz sevinirim


 35. çetin hüseyniklioğlu (12 Temmuz 2014 saat: 14:25)

  ondöet yıl önce ölen eşimi , ben ve bir arkadaşım odada oturur iken içeriye girip tamamen ana dan doğma soyunarak üzerine önü açık bir bornoz giyerek özellikle vücudunun ön kısmını cıplak brakıp odadan gülümsiyerek çıkması ve çıkarkende poposunu açık brakması beni sinirlendirdi o odadan çıkınca bende çıktım ve dışarıda terlikile bir güzel düvdüm ,ben odaya girip arkadaşımdan özürdiledim arkadaşımda ben birşey görmedim dedi , birazdan rahmetide odaya geldi giyinik idi geldi ve gülerek bize bakıyordu . uyandım lütfen yorumlayınız , teşekkürler allah razı olsun.


 36. erdem (12 Eylül 2014 saat: 18:05)

  Ben ruyamda olmus babami gordum once annem gordu sonra ben ve babami ruyamda morgda yatarken dua ile ben kaldirdim bize degil ama birilerine cok sinirliydi kalkti tertemiz kiyafetlerini giydi benimle birlikte disari ciktik ve yanimiza bir buyucu geldi ve bunu neden uyandirdiniz simdi hepimizi oldurecek diye bagirmaya basladi herkes kacismaya basladi sonra babam bir yemek kazaninin icerisine girdi kurufasulye pisiyordu ve yemek tasmaya basladi ne yapsamda tasti yemek


 37. nur (10 Ekim 2014 saat: 13:43)

  rüyamda vefat eden dedemi gördüm. evlerindeyim birilerine dedemi soruyorum, içeride diyorlar. odaya gittiğimde dedem çırılçıplak, elinde fırça temizlik yapıyor. (çıplak ama mühdeccen yerini görmüyorum). dede yardım ediyim diyorum, dedem bana kızım herkese herşeyi yaptuımda sana birşey yapamadım ben ölünce benden kalan maaşı sen al kullan, hak ettin bunu diyor. o arada eşim içeri giriyor, ve dedem ona bakarak gülümsüyor sonra tekrar işini yapmaya devam ediyor.
  dedem öleli seneler oldu ve ben ilk defa riyamda gördüm, çok etkilendim çok özlemişim dedemi. 1 aylık evliyim. hayırlara vesile olur inşallah.
  yorumlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler..


 38. ali (14 Ekim 2014 saat: 17:35)

  benim sevgilim martda vefat etti rüyamda onla bir yerde idik ayrılmışız ben ona baba dön diye valvarıyordum oda artık çok geç diyordu sonra aşagıda dere gibiırmak gibi bir yer akıyor bizde onun yukarısında yere serili taşlar var oraya gidiyoruz battaniyenin altına giriyoruz ben ona sarılıyorum aglıyorum ne olur geridön diye ayakaları battaniyenin dışına kalıyo onları örtmeye çalışıyorum


 39. Süleyman (16 Ekim 2014 saat: 00:45)

  Merhabalar,
  Eşim 5 buçuk aylık hamile ve 10 ay önce ablasının kızı 13 yaşındayken rahmetli oldu.Rüyasında sürekli ölen yeğenini görüyor.Rüyalarında eşime gömleğin beyaz demiş, birlikte gidecekleri düğünde eşim kıyafetlerini değiştirmek için onunla yola çıkıyor rahmetli yeğeni de ne olur yol kısa olsun daha çabuk gider geliriz demiş, rahmetliyi beşikte hasta bir şekilde de görmüş, son olarak da bahçede rahmetli yeğeni eşimle konuşmuyormuş ama gülüyormuş.Aile büyüklerimizden birisi rahmetlinin doğacak kızımızın ismini kendi isminin konmasını istiyor olabilir dedi.Sizin de yorumunuzu dinlemek isteriz.Şimdiden teşekkürler.


 40. nazli (26 Ekim 2014 saat: 07:42)

  Oglumla ve bi arkadasimla yola cikiyoruz. Dedemlerin evine gidiyoruz. Her odada birileri uyuyor. Birisi bizi goruyor, bu oda bos buraya gecin diyor. Odada birini uyurken goruyoruz. Basini kaldirdiginda rahmetli anneannem oldugunnu goruyorum. Bana oglumun hangi aylarinda ne yapmasi gerektigini kagida yazarak anlatiyor. Bende anneanne diyorum oglum dediklerinin hepsini yapti zaten buyudu diyorum. Asil ben 2aylik hamileligimin mujdessini veriyorum.


 41. ilyas (07 Kasım 2014 saat: 03:04)

  iş arkadaşı ölmüştü arkadaşimi ölmemiş görmek karısı arkadaşı ve ben yiyi hatırlıyamıyom akşam saatleriyimiş yemek yiyelim diyorlar bende hayır yemen ailem beni evde yemege bekliyor dedim dönmek uzereyiken bana hanı rodken çekilirken kolsuz gömlege benzer beyaz bir gömlek diktirmiş bana giydiriyor. daha çok şeyler gördüm ama hatırlıyamıyorum.yorumunu yapıp göndermenizi rica ediyorum.arkadaşimi sanki ölmemiş gibi görüyorum. saygılar


 42. behot (10 Kasım 2014 saat: 11:52)

  Merhaba.rüyamda üç yıl önce ölmüş halamı gördüm. çok güzel ve mutlu gözüküyordu. üzerinde siyah deriden ceket ve bluz vardı ve altında da çiçek desenli renkli bir etek vardı. yüz yüze konuşuyorduk. “bir düğüne gidelim ne olur” diyordu bende “hiç düğün yok ki yakın zamanda” dedim “ama ne olur bulalım gidelim” dedi ve kendisine bir etek almamızı istedi. bende tamam hafta sonu alırız dedim ve sonra uyandım.


 43. Turgut (18 Kasım 2014 saat: 07:39)

  Merhaba rüyamda vefat etmiş babannemle dedemin sesini duydum sokaktan eve çıkarken babannem küçük ama yaramaz kuzenime bağırıyordu dedem ise babannemi susturmaya çalışıyordu ona sus bak şimdi Turgut gelicek işler karışır diyordu.Ben apartmana girdiğimde apartmanın kapısının önünde yeğenimin yüzünün alnının ortası yara idi kabuk bağlamıştı onu ilk defa o halde gördüm.Ona sinirli bir şekilde ne oluyor dedim o ağlayarak bana baktı ve o sırada uyandım bu rüyamın seyri nedir?


 44. Gizem (18 Kasım 2014 saat: 11:30)

  Merhabalar. Rüyamda 8 ay evvel vefat eden babam gibi sevdiğim amcamı gördüm. çocukluğumdan beri bizimle yaşardı ve hiç çocuğu olmadığından bana çok düşkündü öldüğünden beri çok özlediğimde rüyalarıma giriyor. bu günde sabaha karşı uyumaya çalışırken gördüm rüyam , ” düz bir caddede boyum kadar uzun duvar diplerinde yürüyordum ve her sokağın sonu bu caddeye çıkıyordu bir sokağı bitirip tam duvarlı bölüme gelecekdimki bir adamı amcama benzettim temiz giyinimli elleri cebindeydi o muydu diye şüpeye düştüğüm an ismimle bana bağırdığını gördüm döndüm ve birbirimize koşup sarıldık uzun uzun konuşmadan gözlerimi kapadım açdığımda gözümü bir sahil kenarındaydık ve amcamda bende küçüklüğümüze dönmüşdük 6 7 yaşlarımıza amcam bak küçükkende sen böyle güzeldin işde dedi ve nasılsın dediğimde suratında buruk bir ifadeyle gittim mi kaldım mı bilmiyorum gizoşum dedi tekrar sarıldım kokusunu duydum ve aniden uyandım anne anne diye bağırarak ve uyandığımda bir daha uyuyamadım sürekli odada hissettim onu öyleki üstümü bile giyinemedim o odada o vardı resmen sadece hissettim göremedim nolur yorumlayın çünki çok sık böyle rüyalar amcamla ilgili görüyorum ve etkilsinde kaldığımdanmı bilmem sürekli hissediyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.


 45. nese (21 Kasım 2014 saat: 10:02)

  rahmetli babaannemi ruyamda yikadim ve kollari vucutuna yapismis ve onu yikadimi gordum ve cok zayiflamis,goyus kismi cok genisti basortusu vardi ama ne renk oldunu unuttum ve cok korktum babannemi defalarca goruyorum ruyamda benden biseymi istiyor onlamiyorum onu olmus olrak cok goruyorum ve baskalarininda yikadigini goruyorum ama uzerine su dokuyolar alt taraftansa cok kan akiyodu ve bana bisey soylemeye calisiyodu…


 46. tehmine (24 Kasım 2014 saat: 22:17)

  Merhaba,ben evliyim,2 cocugum var.2 yil once babami kayp etdik.Simdiye kadar babamla ruyamda hic bir dialoqum olmamisdi.Bu gece bir ruya gordum ki,gun boyu etkisindenn cikamadim.lutfen yorumlarmisiniz.
  Babam geri donmus,yataginda uzaniyordu.Ustunde yorgan vardi,ama ayaklari disaridaydi.(ayaginda corapi vardi).Sevinerek babama dondunmu diye sordum.Bana gideceyim dedi.bide yakinda onu cehenneme gotureceklerini soyledi.Bende uzuldum ve senin icin ne yapa bilirim diye sordum.Ama bi cevap alamadim.Sonra annem geldi ve anneme 29 gundur burada yatdigini soyledi.Sonra ben babamdan ablami sordum.(ablam 5 yildir evlidir,cocugu olmuyor,fikrimde cocugu tutub soruyorum zann ederim).Babam bana “ben bir sey deyemem bu hakda,o yasla alakali bir sorundur”diyor.
  sonra ben halama babamin donduyunu soylemeye gidoyorum,halamda cok seviniyor.Ama donduyumde babami gitmis goruyorum.Halam zaten isi vardi,cabucak gitdi dedi.

  lutfen yorumlarmisiniz.babamin cehenneme gideceyini demesi,29 gundur yatiyorum demesi,nedir acaba? Babam kalp ameliyatinda vefat etdi.bunuda soyleyim belki isinize yarar yorumlamakda.
  onceden tesekkurler


 47. izber (25 Kasım 2014 saat: 12:25)

  Ruyamda vefat dedemi gordum. Bana seninle goresecegiz seni alacam dedi. Aralikta gelecem gorusecegiz dedi onun uzerine annemi gordum ama sadece yuzu vardi. Anneme sordum benim dedem oludur nasl gorusecegiz o mu gelip alacak beni yoksa ben mi gidecem yanina da gorusecegiz diye sormusum annem bana hic cevap vermedi. Etraf bombostu beyaz aydinlik bir yerdi annemin sadece yuzunu gordum fakat dedemi hic gormedim hatrlamiyorsum sadece soyledklerini hatirliyorum. Snra aglayarak uyandim
  Yaklasik bir ay once de buna benzer bir ruya gordum


 48. kubra (29 Kasım 2014 saat: 10:45)

  ruyamda kaynanam herkese bni kotu gostermeye calisiyo esime olen kocasina olmemis ruyada hatta yaninda kadin vardi herkes bni kotu saniyodu bn dayanamayip kafina vevap verip cekistiriyodum snra esimin rahmetli babasi altinlari firlatti odada bunlat oglumun ddi annesini baska kaldigi eve goturdu esim babasi koltukta uyumaya basladi ve kalp krizi geciriyodu polisler gelmsti ama her binayi ariyorlarmis olu biri var die o sira uykuda babasi kalp krizi geciriyolar eve hastaneye kaldiralim diyorum sanirim oluyo esim eve gelip annesini hakli gorup seninle gorusucez diyordu


 49. Hasan (30 Kasım 2014 saat: 12:28)

  köyde evimizin bitişiğindeki evde yaşlı kadın komşumuz vardı.Seneler önce ölmüş.Onların evindeki bir odada onunla aynı yatakta yatıyorum.Sabaha karşı uyandım.Ona ben gideyim sabah açmak ezeredir dedim.Tamam dedi elimi üzerine tuttum ve yanağına bir öpücük kondurdum.Kalktım.Yeni olan pantolonumu ve gömleğimi giydim.Ayakkabılarımı aldım odanın kapısını
  sessizce açtım.Kimse duymaması gerekirdi.Oğlu ve gelini diğer odada yatıyordu.Salona çıktım eski zaman kancalı kilidi ile kilitli kapıyı açtım.Gün doğmuştu.Ve dışarı çıktım.Rüyamı yorumlarmısınız.Teşekkür ederim.


 50. Kürşat (03 Aralık 2014 saat: 12:45)

  Merhaba
  Rüyamda ölmüş olan amcamı Köydeki evimizin Çayırı’nda gördüm Sevinçten Ağlayarak elini öptüm amcam gelmiş diyerek fakat elini öpmeden önce arada hasret duyduğum ama simasını secemediğim birine sarıldım amcam diye fakat amcamı görünce unuttum kayboldu sonrasında amcamın Vefatından buyana görmediğim ve konuşmadığım yengemi yanında ufak bir çocuk ile arkasında 1 koli dolusu SARI muz ile çayırda otururken görüyorum yanında oturan çocuk güya ufak kuzenimizi fakat benzemiyor . Büyük kuzenimde eve geçti diyor rahmetli amcam evin kapısına geldiğimde Yanımda bir köpek beliriyor Köpeğin ayağını yıkamasını söylüyorum tam suyla yıkarken kedi Pati Sine Dönüyor ve uyanıyorum
  Rica etsem yorumlamanız mümkün mü
  Saygılarımla


 51. Selen (04 Aralık 2014 saat: 12:31)

  merhabalarr.. Aslında benim için karışık yani sevgili desem değil arkadaş desem değil bilmiyorum çok değer verdiğim bi yakınımı akşam gördüm bana sarıldı benimle uyudu sohbet ettik ölmeden önce kan kanseriydi rüyamda yine o hastalığa yakalanmış ve herşeyin düzeleceğini söylüyordu gerçek hayatta da küs ayrıldık yani küs öldü bana çok dua ettim ama bu rüya onun beni affettiğinin bi göstergesi olabilirmi ??


 52. Zeynep (09 Aralık 2014 saat: 12:07)

  Rüyamda eşimin rahmetli annesini gördüm. Bi evin odasında eşim kayinpederim ve bende varım. Eşimin annesinin bi acelesi var gibi davranıyor balkon u yıkıyor hortumu topluyor sonra diğer odaya geçiyor bende arkasından gidiyorum. Köşede akvaryum oluyor ona bakıyorum . Oda da bi gider oluyo yeşil bi kurbağa varmış delikten rahmetli oraya gidiyor onu atıyor sonra duvarda bi pencere oluyor onu açıyor yukarı bi yol gidiyor ona bakarken Birden kendimi çok eski mutfak gibi bi yerde gördüm yerde bir sürü fare vardı hiç korkmadim . Onlara bakarken uyandım


 53. cağla taner doğon (14 Aralık 2014 saat: 15:42)

  Ben rüyamda yilan gördüm ama beyazve iki de kuzenimi gordüm inlari sokocak diye korktum ve babam yilani silahla öldürmeya calişiyordu ama oldürremiyordu ve siyah bir köpek o yilani öldürdü her yer kan icindei …..


 54. ayten (19 Aralık 2014 saat: 07:12)

  slm bugun bi rüya gördüm . babannemi ve daha gic görmemiştim rüyalarımda. hatta yüzünü bile unutmuştum. cokta sevdigimi söyleyemem . ama rüyamda onun evindeydim yatıya kalmışım kapı calmış. acıyorum kapıyı kapı taşlarla tahtalarla kapatılmış. sonra gidip oturuyorum babanem geliyo o anda kokusunu bile hissediyorum. cok gercek gibiydi. bisküvi yiyor benle beraber ve bana herkes senden cok bahsediyor diyerek kalbini gösteriyo ben o an ölü oldugunu biliyorum zaten öbür taraftan bahsettigini hissettirdi bana ve beni özleyen mezarıma gelir dua eder diye evlatlarından yakındı. ve en sonunda kimseye söyleme gördüklerini dedi. sonra yanıma gelenlere sölüyorum rüyadr diyolar. ve rüya icinde rüya görmüş gibi korkuyorum.


 55. gamze (21 Aralık 2014 saat: 23:47)

  Merhaba, rüyamda vefat etmiş dedemle birlikte köyümüzde idik. Dede torun dolasirken bir evin önünde durduk. Kapıyı çaldık, içeriden bir adam seslendi gelmemizi söyledi ve dedem iceri girmeden geri döndü. Ben de pesinden gittim ve neden iceri girmedigimizi sordum. O evin kendi dogdugu ev oldugunu, seslenen kisinin de kendi babasi yani benim buyuk dedem oldugunu soyledi. Babasiyla arasinin kotu oldugunu soyledi. Aslinda annesinu gormek icin gittigimizi babasiyla arasi bozuk oldugu icin iceri girmedigimizi soyledi. (Bu kisilerin hepsi merhum) daha sonra kendi evimize geldik, yüksekçe bir yerde duruyorduk ve dedem beni koltugunun altina almisti ancak ben bir sekilde rahatsizdim cunku boynumu sıkıyor gibiydi hafiften ve boyum uzun oldugu icin egilmek zorunda kaliyordum rahatsizdim o an. Ama bunu soylemedim cunku dedemi cok seviyorum o birakana kadar oyle bekledim. Daha sonra koydeki ufak bir kiz cocugu geldi (biz dedemle merdivenin basindaydik) asagidan bana bakiyordu su istedi. O sirada asagi inip yukari cikmaya usendim ama yine de suyu verecektim, annem uyandirdi. Yorumlarsaniz cok sevinirim, tesekkurler..


 56. sudenaz (22 Aralık 2014 saat: 22:22)

  selam hocam rüyamda dedemin cenazesinde cenaze arabanın içinde ağlıyorduk sonra ben ablama kalbine vur çalışacak dedem ablam dedemin kalbine vurunca dedem dirildi. ve hemen dedemi tek başıma odasına götürdüm ve dedemin anca kalbini dinledim ölmüşmü diye ve sonra dedem ayağa kalktı çıkın ben arkadaşıma gidip 2 tane sarmamı yiğip gelicem diyor ve bende dedemin yanına gidiyorum 2 dolmasını yediğinde biraz dolaşmaya çıkıyor ve bu gittiği yerde mezarlığa doğru gidiyor sonra birsürü inek geliyo böyle her yeri kaplayacak şekilde dedem o arada ineklerin arasından geçmeyi başarıyor ama benkorkudan geçemiyorum sonra dede beni bekle diyerek bağırıyorum ama dedem arkasına bile bakmadan yok olup gidiyor ve ben ağlamaya başlıyorum ağlar ağlamaz inekler kayboluyor sonra ben dedemin gittiği yere gidiyorum arıyorum arıyorum ama bulamıyorum o anda uyandım bu ne anlama gelir hocam çok merak ediyorum ayrıca bu rüyayı dedem öldükten sonra gordüm işallah hayırlı bir rüyadır ;););)


 57. denz (04 Ocak 2015 saat: 12:33)

  Rüyamda yengemi gördüm yine eski hayatındaki gibi canlıydı. Kanserdi ölmeden önce . Rüyamda da kanserdi birşeyler yiyip içemiyordu ama benimle konuşmuyordu amcamla falan konuşuyordu hem mutluydu hem de biraz sinirliydi . Ben burdaki anlamlardan ne olduğunu tam anlayamadım ne demek olduğunu söyler misiniz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,