RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak ve hem kendisini hem etrafındaki insanları çok mutlu edecek olaylar ve gelişmeler sayesinde çok sevinmesine delalet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında yeni girilen çalışmalarda çok büyük kazanç elde etmeye ve çok sevinmeye işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek ve Sarılmak

Rüyada ölmüş birini görmek ve sarılmak, dünya işlerinin boş olduğuna, dünyanın geçici olduğuna ve tatlı gelen günahlara kanmayıp Allah yolunda yürümek gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Yıkamak

Rüyada ölmüş birini yıkamak, sadece insanlara değil bütün canlılara kötülük etmeyi adet edinmiş, ve Allah’a şirk koşan birinin rüyayı gören kişi ile karşılaşması sonucu tövbe edip Allah yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Hasta Görmek

Rüyada ölmüş birini hasta görmek, rüya sahibinin, kendini dünya işlerinden biraz geri çekip Allah yolu ile ilgili işlere ağırlık vermesine ve hayatını buna göre yönlendirip yeni bir insan olmasına işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Gülerken Görmek

Rüyada ölmüş birini gülerken görmek, rüyayı görülen kişinin, Allah’ın sevgili kulları arasına girdiğine ve cennette bir yere sahip olduğuna alamet edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyada ölmüş birini öpmek, rüyayı gören kişi eğer ölüyü şehvet ile öpüyorsa ölünün çok iyi ve düzgün bir insan olarak anıldığına işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek

Rüyada ölmüş birini canlı görmek, sosyal hayatta uzun zamandır sorun olarak görülen bir durumun gün geçtikçe düzeltilmesine ve bu sayede duyulan endişeden kurtulup mutlu olmaya delalet edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek, ölmüş kişinin, çok sevap işlemesinden ve her zaman Allah yolunda ilerlemesinden ötürü çok hayırlı biri olduğuna alamet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Ölmüş Birini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Halil İbrahim (08 Şubat 2014 saat: 10:52)

    Rüyamda bir ay önce vefat eden babamı gördüm. Bir arkadası ile konusuyordu . Elinde tesbihi vardi . Ben babamin öldüğünü biliyorum ama onu gülerken gördüm, babam burda hayat böyle mi diye kendi kendime söylendim. Ona sarılmak doya doya öpmek istedim . Sonra yerde oturduğumu gören biri beni babama şikayet etti . Suna bak orta yere oturmus bir sey söyle başcavusum dedi . Babam da oğluma dokunmayın o bana hergun fazla fazla hediye getiriyor dedi . Uyandim . Bu ruyayi teveccuh namazimdan sonra gordum . Onun icin her namazin ardindan ve gece uyanip dua ediyorum .

  2. gran (15 Nisan 2014 saat: 11:39)

    rüyamda 9 sene önce ölmüş babaannemi görüyorum. ben küçüktüm aynı evde yaşardık zamanında. fazla sevmezdim üzüldük tabi ama aslında ölümü derin yaralar bırakmadı bende. onu son 3-4 aydır bazen her gece görüyorum. 9 sene boyunca hiç rüyamda görmediğim babaannemi neden bu kadar sık görmeye başladığımı anlamış değilim. rüyada hep evdeyiz ve o hayalet gibi gözükmeden geliyor, kapılar kapanıyor, perdeleri açıyor kapıyor, odaya girince ışığı yakıyor ama görünürde bir varlık yok onu yakından göremiyorum arada bir evde uzaktan geldiğini görüyorum o yüzden onun olduğunu anlıyorum. rüyalarımda telaşlıyım bazen korku içindeyim her gece görmek artık rahatsızlık veriyor ama kabus gibi değil rüyaalar anlamaya çalışıyorum çözemiyorum ne olduğunu sanki bir işaret gibi ama ne ! çok rüya gören birisiyimdir ama hiç bu kadar sıklıkta bir rüya görmedim bugüne kaadar

  3. şebnem (13 Ekim 2014 saat: 21:40)

    Rüyamda arkadaşımın evindeyim ama evdeki hiç kimseyi de tanımıyorum hangi arkadaşım onu bile bilmiyorum.Kalabalık bir ev,herkesi koşturma halinde görüyorum.Rahatsız olmasınlar diye biri hem bebeğini hemde işini yapamıyorken bebekle ben ilgilerim diyip evin arka odalarına doğru yürüyorum ve birden karşıma evinde olduğum arkadaşımın ölen babası çıkıyor onunla konuşuyorum sonra yemek masası kuruluyor tam karşımda oturuyor ben dikkatle ona bakıyorum bakma kızım bana öyle anlayacaklar burada olduğumu diyor,tek elim masanın üzerinde duruyorken iki elinin arasına elimi alıp konuşuyoruz niye bana görünüyorsunuz onlar sizi çok özledi diyorum onlara görünün diyorum bana sen iyi bir kızsın o yüzden sana görünüyorum onlara görünmüyorum çünkü çok üzülürler diyor.Biliyor musun dedi evde kimse yokken ben arada gelip musluklarını tamir ederim bak diyip musluğu açıyor geçen hafta bozuktu ben yaptım diyor, kapı kulplarını lambalarını tamir ederim bunu hiç bilmezler dedi.Öyle normal bir sohbet geçti aramızda.Uyandığımda tek bir arkadaşım geldi aklıma,dün en yakın arkadaşım evlendi ve aynı gecesi bu rüyayı gördüm.Ben babasının sadece cenazesine katıldım sağken kendisini hiç görmemiştim.Bugün babasının fotoğrafını buldum rüyamda gördüğüm arkadaşımın ölen babasıydı.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,