Rüyada Ölmüş Birini Görmek


Rüyada ölmüş birini görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak ve hem kendisini hem etrafındaki insanları çok mutlu edecek olaylar ve gelişmeler sayesinde çok sevinmesine delalet edilir. Aynı zamanda, iş hayatında yeni girilen çalışmalarda çok büyük kazanç elde etmeye ve çok sevinmeye işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek ve Sarılmak

Rüyada ölmüş birini görmek ve sarılmak, dünya işlerinin boş olduğuna, dünyanın geçici olduğuna ve tatlı gelen günahlara kanmayıp Allah yolunda yürümek gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Yıkamak

Rüyada ölmüş birini yıkamak, sadece insanlara değil bütün canlılara kötülük etmeyi adet edinmiş, ve Allah’a şirk koşan birinin rüyayı gören kişi ile karşılaşması sonucu tövbe edip Allah yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birini Hasta Görmek

Rüyada ölmüş birini hasta görmek, rüya sahibinin, kendini dünya işlerinden biraz geri çekip Allah yolu ile ilgili işlere ağırlık vermesine ve hayatını buna göre yönlendirip yeni bir insan olmasına işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Gülerken Görmek

Rüyada ölmüş birini gülerken görmek, rüyayı görülen kişinin, Allah’ın sevgili kulları arasına girdiğine ve cennette bir yere sahip olduğuna alamet edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyada ölmüş birini öpmek, rüyayı gören kişi eğer ölüyü şehvet ile öpüyorsa ölünün çok iyi ve düzgün bir insan olarak anıldığına işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek

Rüyada ölmüş birini canlı görmek, sosyal hayatta uzun zamandır sorun olarak görülen bir durumun gün geçtikçe düzeltilmesine ve bu sayede duyulan endişeden kurtulup mutlu olmaya delalet edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada ölmüş birini ağlarken görmek, ölmüş kişinin, çok sevap işlemesinden ve her zaman Allah yolunda ilerlemesinden ötürü çok hayırlı biri olduğuna alamet edilir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Ölmüş Birini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Halil İbrahim (08 Şubat 2014 saat: 10:52)

    Rüyamda bir ay önce vefat eden babamı gördüm. Bir arkadası ile konusuyordu . Elinde tesbihi vardi . Ben babamin öldüğünü biliyorum ama onu gülerken gördüm, babam burda hayat böyle mi diye kendi kendime söylendim. Ona sarılmak doya doya öpmek istedim . Sonra yerde oturduğumu gören biri beni babama şikayet etti . Suna bak orta yere oturmus bir sey söyle başcavusum dedi . Babam da oğluma dokunmayın o bana hergun fazla fazla hediye getiriyor dedi . Uyandim . Bu ruyayi teveccuh namazimdan sonra gordum . Onun icin her namazin ardindan ve gece uyanip dua ediyorum .

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.