RuyaTabirleri.com


Rüyada Ölü Üzerine Ağlamak


Rüyada ölü üzerine sesli ağlamak ya da ağıt yakarak ağlamak bir nasihate işaret eder. Ölü üzerine yakılan ağıtı dinlemek ya da çığlığı duymak, tıkanan bir kuyuyu açmaya ya da tahliye etmeye veya bir bataklığı kurutmaya işaret eder. Rüyada ölen kişinin başında ağıt yakan bir kadının sesini dinlemek, vurmalı, nefesli ve telli çalgıların müzik yaptığı eğlenceli bir mekânda eğlenmeye ya da bir düğüne gitmeye delalettir. Rüyada eşcinsel birinin ağıt yakması ya da feryat ederek ağlaması hayırlara yorulmaz ve hayırlı şeylere de delalet etmez.

Bir kimsenin rüyasında kendisini bir ölünün başında çaresizce ağlarken görmesi rüyasının tam aksine neşelenmesine, mutlu olacağı haberler almasına ya da mutluluk verecek olaylar yaşamasına delalet eder. Rüyada ölünün başında ödeme yapılarak tutulan ağlama ekibinin bulunduğunu görmek evdeki tüm düzenin bozulup, huzurun ve mutluluğun kaybolmasına işaret eder. Bir başka yoruma göre ölü üzerinde bağırarak ağlamak, hata ya da suç işlemek anlamına gelir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak aslında sevinmek demektir. Sessizce ağlamak, esenliğe, gönül rahatlığına, bağırarak ağlamaksa bir belaya bulaşmaya işaret eder.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek kavuşmaya işaret eder. Özlenen birinin gelmesi ve hasretin bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkamak, o kişinin maddi yükümlülüğünü üzerine almak anlamına gelir.

Rüyada Ölü İle Konuşmak

Rüyada ölü ile konuşmak kişinin yaşamının uzun olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölü Gömmek

Rüyada ölü gömmek iyi değildir, kişinin işini kaybetmesine ya da işlerinin durmasına, kazancının eksilmesine, garibanlaşmasına, yokluk ve kıtlık içine düşmesine delalet eder.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarıldığını gören kişinin mutlu, huzurlu, sağlıklı ve ferah bir hayatı olacak, yaşam çizgisi de uzun olacak demektir.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Ölü Üzerine Ağlamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. gülistan (27 Haziran 2014 saat: 21:00)

  Bir arkadaşımın devamli gördüğü bir ruyayi anlatiyorum .
  Benim kefen giyip yeşillikte oturup ona sırtımı döndüğümü görüyormuş ..
  Sürekli gördüğü halde anlatırsa kötüye yoracağımı düşünmüs
  Sevgilimde 1 ay önce kardeşinin öldüğünü benim kardeşinin başında ağladığımı ardındanda benim ölüp sevgilimin benim başımda ağladığını görmüş
  Ben panik atak hastasıyım ölümden korkuyorum çünkü 3 harflilerin geldiğini yaşadım bu yaşadıklarımı doktorlar hastalığıma yorarken ben dini açıdan bir açıklaması olduğunu düşünüyorum

  LLutfen yardimci olun şimdiden tesekkur ederim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , , ,