Rüyada Ölüden Para Almak Görmek


Rüyada ölüden para almak, rüya sahibinin artık hayır gelmeyeceğini düşündüğü için üzerine çizik attığı ve bu nedenle de uzun zaman önce umutlarını öldürdüğü bir işinden yana hayır göreceğine, ondan kazanç elde edeceğine ve ekmek yiyeceğine rivayet edilir. Kişi, bir daha hiç açılmayacağını düşündüğü bir gelir kapısının sürpriz bir şekilde kendisi için kolayca açılacağını görecek hem çok şaşıracak hem de çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Ölüye Para Vermek

Bu rüya da tıpkı ölüden para almak gibi hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin şansı olarak görülür ve kişinin çalışmadan, oturduğu yerden ve havadan bir para alacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Anneden Para Almak

Rüyayı gören kişinin kolay yollardan gelir elde edeceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin malının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin artacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine yorulur.

Rüyada Ölmüş Babadan Para Almak

İşlerin hafiflemesine, borçların rahatlıkla kapanmasına ve bu sayede hayatın çok daha yaşanılır hale gelmesine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını çok daha rahat şekilde karşılayacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına rivayet edilir. Kişi geniş ve ferah şekilde yaşama imkânı elde edecek demektir.

Rüyada Ölüden Bozuk Para Almak

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Bazı rüya tabirleri için işlerdeki verimin artması ya da miras kalması sayesinde ulaşılacak zenginlik olarak kabul edilirken bazı rüya tabirlerine göre de rüyada alınan bozuk para miktarınca ya da ağırlığınca sıkıntı almaya, borca düşmeye, hastalanmaya, üzülmeye, kederlenmeye ve mutsuz olmaya işaret ettiği yorumu yapılmaktadır.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Ölüden Para Almak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nihan (10 Nisan 2014 saat: 17:32)

    Rüyamda ölen babamdan bal almak için para istedim.Önce vermek istemedi.Daha sonra çok mu canın istedi dedi. Önemli değil dedim.Uzaktan toprağın üstüne 10 metre ileri önce demir 20 lira sonra 2 tane 5 lira 2-3 tane de 10 kuruş attı.Onları tek tek topladım. Hepsini buldum mu diye sordu.Evet buldum dedim paralara baktım.Çok mutlu oldum.Şimdi git balı al dedi.Balı almaya gittim giderken uyandım.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.