RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek

Rüyada ölünün dirildiğini görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zaman önce gerçekleştirdiği ancak resmi sorunlar ya da parasal sorunlar yüzünden bir türlü tamama erdiremediği bir işin ya da bir çalışmanın çok büyük bir çaba gösterilmesi ve çok azimli davranılması sayesinde yakın bir zamanda tamamlanacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına ve yeni çalışmalar için önayak olacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Babanın Dirildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında hayal ettiği ve istediği ne kadar şey varsa hepsinin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına ve iş hayatında çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, çok büyük ve anlamlı çalışmalara imza atacağına ve hepsinde büyük başarı sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek ve Konuşmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, bu atılımlar sayesinde büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına ve çok mutlu ve uzun bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Ölünün Dirildiğini Söylemesi

Rüya sahibinin, rüyasında gördüğü kişinin, dünya hayatında çok iyi merhametli, yardımsever ve dinine bağlı birisi olduğu için öldükten sonra ahirette çok güzel ve rahat bir yerde olduğuna, çok büyük bir huzur içinde olduğuna ve yaşayan insanlardan dua beklediğine alamet eder.

Rüyada Ölünün Konuşması

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayan rüya sahibinin, bu sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, içindeki tüm huzursuzlukların son bulacağına ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Ölünün Dirildiğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. tuğba (22 Ocak 2014 saat: 17:56)

    rüyamda 9 ay önce ölmüş olan dedemin ölüm haberi gelir.. cenaze evine gideriz ve görmek isteriz.yerin altında oda gibi bi yerde bir sürü ölülerin içinde dedemin yüzünü görürüm.ve kıpırdanmalar falan başlar. ellerimden tutar kalkmaya çalışır.. bende ölmediğini söylerim ama hiç konuşmaz. dedem vefat ettiginide felçliydi..çok etkisinde kaldım ama huzurlu bir rüyaydı….

  2. Suzan Luş (06 Şubat 2014 saat: 07:21)

    Rüyamda vefat etmiş birinin cam havuzun içinde dirildigini görüyorum ve havuzun camini eliyle kırıyor ve yanımda tanımadığım bir kadın var ikimizin üzerine su sicriyor Kadin ölü dirildi diyor ve vefat eden bize doğru yürüyor yanimdaki kadin ve ben korkuyoruz kadin koşarak kaçıyor ben bayılıyorum vefat eden beni Kolumdan tutup kaldiriyor ve uyaniyorum. Merhumu ve kadını tanımıyorum..

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,