RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölünün Konuşması

Rüyada ölünün konuşması, gerçek hayatta aileden biri ile yaşanacak güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi kardeşinin veya anne babasından gelecek gelişmeler ile hayatını şekillendirecektir. Hayatı daha da güzelleşecektir. Rüya sahibi birilerinin başarıları ile gururlanacaktır, çünkü kendisinin de bunda emeği olacaktır. Aile içerisinde yaşanacak güzel şeyler bağların daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada ölüyle konuşmak, feraha kavuşma anlamına gelir. Rüya sahibi bütün sıkıntılarından kurtulacak ve rahatlayacaktır. Ayrıca ölmüş kişinin yaşarken bıraktığı bazı anı değerindeki şeylere ulaşılacaktır. Ondan geriye kalanlar rüya sahibi ve yakınları için büyük bir değere sahip olacak ve onu hatırlatacaktır. Rüyada görülen kişi ardında güzel şeyler bırakmıştır.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölünün dirilmesi, müjdeli bir habere ve sevinççe işaret eder. Vefat etmiş babasını rüyada güler yüzlü bir şekilde görmek, ahirette saadet içerisinde olduğu anlamına gelir. Yüzünde korku ifadesi var ise, azapta olduğu kabul edilir. Rüyada vefat etmiş anneyi diri görmek, fakirliğe delalet eder. Oğlunu diri görmek, düşmanlarını affetmeye yorumlanır.

Rüyada Ölünün Yıkanması

Rüyada ölünün yıkandığını görmek, birinin hayatında olumlu etkiler yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bir tanıdığını zor günlerinden kurtarabilir, ona bir iyilikte bulunabilir veya iyilik yapmasına yardımcı olabilir. O kişinin manevi anlamda zenginleşmesine katkıda bulunacaktır. Böylece hem kendisi hem de tanıdığı kişi sevap kazanacak, hayır duaları alacaktır.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, çok sevilen birinin uzak bir yerden geleceği ve hasret giderileceği anlamına gelir. Rüyada görülen ölü diri getirir. Bu nedenle bu rüyadan korkulmamalıdır. Gelecek kişi aniden, habersiz gelecek ve temenni kalacaktır. Ayrıca rüyada ölü görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Ölünün hayrı rüya sahibine bereket olarak döner.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ölünün Konuşması Hakkındaki Rüyalar;

  1. Nur altun (04 Şubat 2015 saat: 06:38)

    Rüyamda bir masada ailemdekilerle ölüler hakkımda konuşuyorduk yani bana ölülerin nasıl oldugunu söylüyorlardı tarif ediyorlardı parmakları morarır vs.rüyamda bunu gördüm acaba endişelenmeli miyim çünkü Allah ve kul arasında yakın bir bağlantı var rüyalarla ilgili olarak yardımcı olursanız sevinirim


  2. hakan coskun (15 Mart 2015 saat: 20:33)

    Selamun aleykum… Rüyamda hic tanımadığımız bi insani gördüm ama o insan ölüydü caminin gasilhane sinde yikamislar kefenlemisler babamla birlikte yanımızda bi kaç insan daha vardı babam yüz kısmının olduğu yeri açtı orda rahmetli olan kişinin tebessüm ettiğini ve sessiz biseyler mirildandigini gördüm ama tanimadim bi insan bu hayatımda hic gormedim.ruyami yorumlarsaniz sevinirim şimdiden allah razi olsun..saygilar


  3. ilknur (05 Haziran 2015 saat: 07:23)

    Rüyamda önce yesil gözlü bi köpel gördüm sonra babamın büyük amcasının ruhunun dolaştığını gördüm. Bundan sonra diriliyordu ve yanımdakiler o alca değilmi diyorlardı ben titrerken yanımıza geldi erkeklerle tokalaştı oturdu. Babamda vardı yanımda amcamlarda. Ve ölmüş kişi eski haline göre çok kilo almıştı


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,