RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak hayırlara yorulmaz. Rüya sahibinin başarısız, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına rivayet edilir. Kişi kendisine hayır getirmeyecek insanlara ve işlere umut bağlayacak, bunların kendisine hayır getirmeyeceğini görünce de büyük hayal kırıklıkları yaşayacaktır diye tabir edilir. Rüyada ölüye sarılmak, rüya sahibinin kendisini hedeflerinden uzaklaştıracak yollara sapacağına, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine ve emek vereceğine rivayet edilir.

Rüyada Ölüye Sarılıp Ağlamak

Bu iyi bir rüyadır ve hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin sevinmesine, huzurunun ve keyfinin yerine gelmesine vesile olacak haberler alacağına ya da böyle olaylar yaşayacağına işaret eder. Gerçek hayatta mutluluk gözyaşı dökmeye yorulur.

Rüyada Ölüye Sarılmak Öpmek

Rüya sahibinin hayatında olumlu değişiklikler olacağı, sevdiklerine kavuşacağı, hayallerine bir adım daha yaklaşacağı ve umutlarının yeniden yeşermesine vesile olacak olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sürpriz gelişmeler yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Ölüye Sarılıp Yatmak

Bir kişi eğer rüyasında bir ölüye sarılıp yattığını görürse eğer o kişi dünyadan elini eteğini çekeceği bazı düş kırıklıkları yaşayacak demektir. Rüya sahibinin yaşayacağı ruhsal çöküntü nedeni ile güzel yarınlara olan inancını kaybedeceği bu nedenle de yaşam enerjisinin de düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin hayatında kendisini heyecanlandıracak, içini kıpır kıpır edecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel gelişmelerin yaşanacağına bunun rüya sahibi için çok büyük motivasyon olacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada Ölü Görmek

Rüya sahibinin çok özlediği kimselere kavuşacağına ya da sürpriz bir konuk ağırlayacağına rivayet edilir. Dostlarla ve sevenlerle bir araya gelmeye, hasret gidermeye ve sevinmeye yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Ölüye Sarılmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Müge (13 Ocak 2014 saat: 15:23)

  rüyada dedemi gördüm dedem 07.03.2013 de vefat etti . dün gece rüyama girdi birden bi ışıkla karşıdan hızlı bi şekilde belirdi tek ben görüyodum annemlere dedemi görüyomusunuz dedim hayır görmüyoruz dediler evin baska bir tarafına gittik dedeme sarılmaya başladım oyle bi sıkı sarılmıştım ki hissediyodum sonra elinde bi kagıt vardı ama ne yazıyodu bakmadım kardeşim geldi dedem yine bi ışıkla kardesımede göründe o sarıldımı hatırlamıyorum … Rüyam bu kadar dedem benden ne istiyo bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

 2. özgü (04 Şubat 2014 saat: 00:51)

  merhaba benim dedem 1992 de vefat etti ama ben dün akşam dedemi gördüm ve çok sıkıca sarıldım. başımı göğsune yasladım ağladım çok. birde anneannem yaşıyor ama ünlü bi kadın dedemin eşiymiş o da ölmüş ona da anneanne diye sarılıp aynı şekilde ağlıyorum. bir de ben gerçekte nişanlıyım ama rüyamda bir sevgilim oldu. bir gün içinde tanıştık gezdik dolaştık ve aşık olduk birbirimize ama ben vicdan yaptım çünkü parmağımda yüzüğüm duruyodu hala. ve o çocuğa yüzüğümü gösterip yapamam dedim ve çok üzülerek ayrıldık. hayırlı yorumlarınızı bekliyorum inşallah:). teşekkürler

 3. zeynep (23 Şubat 2014 saat: 09:24)

  merhaba benim sevdiğim adam 7ay önce öldü. haftada bir rüyamda görüyorum. son gördüğüm rüyamda bana demir dar bir yüzük taktı.bana taktığı yüzüğün diğer eşi kendinde vardı bana gösterdi cebine koydu takmadı parmağında görmek istediğimi söyleyip taktım sonra çıkarıp cebine koydu tekrar. mutluydu gülüyordu. daha sonra dışarı çıkıp banka oturduk. dizine yattım saçımı okşadı. yüzünde hep bi mutluluk vardı. sarıldık sonra rüya bitti. inanın yorumlarsanız çok makbule geçer.
  teşekkürler

 4. yurdagül tat (04 Mart 2014 saat: 12:08)

  dedemi 2012 yılında kaybettim.. uzun zamandır onu ne düşünüyor nede aklima getiriyordum .. ama her namaz kıldıgımda onun ruhuna okuyordum …. 10 gündür namaz kılmıyorum ( bir tembellik bir yorgunluk oldugundan ustumde) bu gece dedem rüyama girdi o marangoz ve sıgara karişik kıyafetleri ile. Dedeme sıkı sıkı sarılıp kokusunu icime cektim ve boynundan öptüm…Aceba rüyamı nasıl yorumlarsınız ????

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,