RuyaTabirleri.com

Rüyada Öpmek-Öpüşmek

Rüyada öpmenin görülmüş olması etrafındaki düşmanlara diş geçirmeye ve onlara galip gelmeye işaret edilmektedir. Genç bir erkek veya bayanın öpülmesi sevinçli bir haber almaya, Yaşlı bir kadının öpülmesi geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı birinden özür dileme şeklinde yorumlanmaktadır. Bir kadının öpülüyor olması sevdiği insandan ilgi ve şefkat görmediğine ama bu beklenti içerisinde olduğuna işarettir.

Bir kişi sevdiğinin dudaklarından öptüğünü görüyor ise büyük bir paranın geleceği düşünülmektedir. Sevdiğini yanağından ve anlından öpen kişi ise helal para kazanıyordur ve bunu yiyordur. Gösterişli bir kadını öptüğünü gören erkek dul bir bayan ile aynı yatakta yatacaktır. Şeklinde yorumlanmaktadır. Bir hizmetliyi öpmek ise patronu ile sıcak ilişkiler yaşamaya delalet etmektedir. Bir kadının bir erkeği öptüğünü görmesi ve onunla çok samimi olması dünya hayatında gerçekleşmesini çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine haber verir.

Rüya tabirlerinde öpmek ve öpüşmek

Rüyada birini öpmek

Bir erkek süslü bir kadını öptüğünü ve onunla sarmaş dolaş olduğunu görmesi dul bir kadın ile ilişki yaşamaya ve onun mallarından payelenmeye şeklinde yorumlanır. Bir kadını öpmek ve onun ile cinsel münasebette bulunmak sıkı bir dostluğa ve sıkı bir dostluğun yaşanmasına işarettir. Bir kişi rüyasında ölmüş birini öptüğünü görür ise mirasa işarettir. Yani büyük bir miras kapıdadır. Rüyada aile büyüklerinden birinin huzurunda yerin öpüldüğünün görülmesi ise o aile büyüğünün emrinde olunduğunun göstergesidir. Bir büyüğün yanağının öpüldüğünün görülmesi ikram da bulunmaktır. Rüyada bir ölünün şiddetli bir biçimde öpülmesi ise o kişiye hayır ve dua olarak yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada birinin öpülüyor olarak görülmesi başarıya, menfaate ve hayra delalet etmektedir.

Rüyada dudaktan öpmek

Rüyada dudaktan öptüğünüz kişi eşiniz ise bu ilişkinin hayırlı ve güzel bir biçimde ilerleyeceğinin ve mutlu zaman geçirileceğinin işaretidir. Eğer eşiniz ile olan münasebetleriniz kötü ise iyi bir hale bürünecektir. Eğer rüyada dudaktan öptüğünüz kişi yabancı biri ise bu menfaate ve birinden faydalanmaya işarettir. Aynı şekilde rüyada yabancı bir kişi tarafından dudaktan öpülen kişi manevi bir boşluktadır. Kendisini yalnız hissetmektedir. Bu amaçla tutunacak bir dal aramaktadır. Uzun süreli öpüştüğünün görülmesi bol rızka ve mala işaret edilmektedir.

Rüyada sevgiliyi öpmek

Kişi rüyada sevdiğini öptüğünü görüyor ise bu uzun soluklu ve mutlu bir evliliğin yaşanacağına işaret edilmektedir. Uzun süre ve şehvetle öpmek malların artmasına ve zengin olmaya yorumlanmaktadır. Kişi sevgiliyi yanaktan öpüyor ise bu kişinin ömrü uzun olacaktır ve sağlıklı bir biçimde uzun yıllar yaşayacaktır. Kişi sevdiğini anlından öpüyor ise bu ayrılığa işarettir. Kişi sevdiği kişinin elinden öpüyor ise bu uyumlu ve kaliteli bir yaşamın göstergesidir.

Rüyada ölü öpmek

Rüyada ölmüş olan birini istek ve arzu ile öpmek ölünün amelinin iyi olduğuna ve acı çekmediğine işarettir. Rüyada tanımadığı birinin kendisini öptüğünü görmek ise hiç beklemediği bir yerden gelecek yardıma işaret edilmektedir. Eğer tanıdığı bir ölünün kendisini öptüğünü görür ise o kişinin mirasından veya tanıdığı kişiden gelecek paraya yorumlanmaktadır. Rüyada ölünün öpülmüş olması genel itibarı ile hayırlı işlerin olması ve ölünün amelinin temiz olması ile alakalıdır. Bu anlamda rüyada ölü gören kişi için iyi şeylerden bahsedilmektedir.

Rüyada erkek öpmek

Bir kadının rüyada erkek ile öpüşme halinde olması ve cinsel münasebetini sürdürmesi o kişinin hayatta istediği bir amaca ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer bu kişi ile sarmaş dolaş ise bu kişiden umduğu menfaati gerçekleştirecektir. Eğer büyük bir şehvet var ise öpen öpülenden büyük bir yardım alır, ilim öğrenir. Eğer kadın erkeği şehvetsiz yani normal bir şekilse öpüyorsa bu da hayra, güzelliklere ve istenilen menfaate erişilmesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada anneyi öpmek

Rüyada annenin görülmüş olması sevinçli bir habere ve güzelliklere işarettir. Bunu üzerine annenin öpülüyor olması rüyanın hayrını ikiye katlamaktadır. Eğer kişi rüyasında annesini öpüyor ise kötü giden işleri düzelir, başında bir bela varsa ortadan kaybolur, evli ise evliliğinin temelleri sağlamlaşır, bekar ise hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir, fakir ise zenginliğe yol açılır. Annenin öpülüyor olması çok hayırlı bir rüyadır. Ölmüş olan annenin öpülmesi ise hayırlı amele ve güzel günlere işarettir. Rüyada ölmüş annesini öptüğünü gören kişi maddi durumuna göre hayır vermelidir. Ufak bir sadaka da bu konuda önemlidir.

Rüyada çocuk öpmek

Bir kişinin rüyada çocuk öptüğünü görmesi o kişinin çocuğun aile efratlarından biri ile samimi bir dostluk oluşacağının ve ömür boyu sürecek bir münasebetin göstergesi olarak görülmektedir. Bir kadının rüyada çocuğunu çok şehvetli bir biçimde öptüğünü görmesi annesinden hayır, mal çoğalması ve mutluluğa işaret edilmektedir. Kişi rüyasında çocuğunun kendisini öptüğünü görmüş ise ve o çocuk yetişkin biri ise çocuğun anne, babası için çok hayırlı bir evlat olacağı ve ileride anne babasına çok iyi bir biçimde bakacağına delalet etmektedir. Rüyada ölmüş bir çocuğun öpülüyor olması ise hasrete işaret edilmektedir. Gerçek hayatta bir kişi çocuğuna veya herhangi bir şeye hasret duymaktadır.

Rüyada ayak öpmek

Rüyada ayak öpüldüğünü görmek büyük bir aile bireyi tarafından bir hayırlı işe girmeye işaret etmektedir. Eğer kişi rüyada babasının veya annesinin ayağını öpüyor ise onlar tarafında rıza görmüş ve helalleşmiş kişilerdir. İşsiz olan ve rüyasında ayak öptüğünü gören kişi iş sahibi olacaktır. Eğer işi var ise işinde çok başarılı noktalara erişecektir.

Rüyada bebek öpmek

Rüyada bebek öptüğünü gören kişi bekar ise evlenir, bebek öptüğünü gören kişi sevgi ihtiyacı duyan kişidir. Rüyada bebek öptüğünü gören kişinin çocuğu olur. Rüyada bebek tarafından öpüldüğünün görülmesi ise kısmete ve yaşanacak güzel günlere işaret olarak görülmektedir. Rüyada ölmüş bir bebeğin görülmesi ise içe ukde olmuş bir şey olarak ifade edilmektedir.

Rüyada öpmek psikolojik analiz

Rüyada öpmek ile ilgili genel yorumlara bakıldığı zaman olumlu şeyler söylenilmektedir. Örneğin rüya daha önce yaşamını yitirmiş birini öperken görmek o kişinin hayatta bırakmış olduğu mallardan yararlanmak veya miras görmek olarak yorumlanmaktadır. Rüyada öpmek ile ilgili genel bir kanı da bir ihtiyacını gidermeye ve düşmanı yenmeye delalet etmektedir.

Rüyada küçük bir çocuğun öpüldüğünün görülmesi o çocuğun aile büyüklerinden biri ile olacak münasebete ve dostluğa işaret şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada erkek veya kadın kendi çocuğunu şehvet ile öptüğünü görüyor ise bu çocuğun çok hayırlı bir evlat olacağının ve ileride anne babayı üzmeyeceğinin göstergesidir.

Rüyada bir kadının öpüldüğünün görülmesi sevdiği bir kişi tarafından gelecek selam ve iyiliğe işaret edilmektedir. Bir kişi rüyada süslü ve gösterişli bir kadın ile öpüştüğünü görmesi ve onla cinsel bir münasebet içerisinde sarmaş dolaş görülmesi dul bir kadın ile evlilik yapılması olarak yorumlanmaktadır. Hastalanmış olan bir kişinin rüyada ölü birini öpmesi ecelinin yaklaştığı şeklinde yorumlanmaktadır. Bekar bir kişi rüyada öpüldüğünü görüyor ise evlenme zamanı yaklaşmıştır. Rüyada tanımadığı bir ölünün öpülmesi ise hiç ummadık bir yerden gelecek iyiliğe işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Öpmek-Öpüşmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ZERRİN (03 Ocak 2014 saat: 23:00)

  rüyada hoşlandığım 2 erkek gördüm. o 2 erkek gerçek hayatta arkadaşlar biri cüneyt biri rıfat spor salonunda tanışmıştık. başta cüneytle yakınlaşmıştık sonrada rıfatla ama benin hoşlandığım rıfat gerçekte. herneyse rüyada cüneytle rıfat yatakta gördüm arada mesafe vardı sonra ben gittim cüneytle öpüştük ateşli ve istekli sonra elim rıfatın vucuduna değdi. ama rıfat hiç yüz vermiyodu bana sanki beni istiyoda istemiyomuş gibi davranıyodu sert davranıyodu sizce bunun anlamı nedir?

 2. emine (06 Ocak 2014 saat: 13:15)

  rüyamda eski sevgilimle yüksek bir binanın üstündeydik ve onun arkadaşları da yanımızdaydı onlardan uzaklaştık ve 4 senedir sevgilim olduğu için bunu hak ettiğini düşündüm ve yüz yüze bakarken yavaşça yaklaşıp öptüm dudağından o da bana karşılık verdi ve kısa süreli öpüştük sonra yüzüme tatlı bir gülümsemeyle baktı bu neye işarettir o hala beni seviyor bende onu ama ayrıyız.

 3. ela (11 Mart 2014 saat: 16:17)

  Ben 29 yasinda nisanli bir bayanim nisanlimi çok seviyorum ama cok uzun yillardir ara ara rüyamda cinsiyetim i erkek olarak görüyorum ve tanidigim akrabam olan kizlar ile cinsel yakinlasma görüyorum ve her seferinde de birilerine yakalanip dayak yiyecek konuma geldigimde ise uyanıyor um lütfen neden kendimi erkek olarak görüp kizlara yakinlas yorum bunun bir yorumu varsa yardimci olurmusunuz

 4. ayşe (19 Mart 2014 saat: 09:27)

  bugün gece rüyamda güya istanbul’a çalışmaya gitmişim.Orada dışarıda etrafıma bakınıyorum birde yüzü güleç sevimli şeker gb tatlı yüzü aydınlık beyaz benizli daha önce hiç tanımadığım bir kadın görüyorum.Koşarak yanına doğru gidiyorum ve size sarılmak öpmek istiyorum izin verirseniz diyorum.Oda tabi gel sarılalım diyor ve bi sarılıyoruz ben onu öpüyorum yanağından oda benı öpüyor, sarılıyoruz hatta ben hiç bırakmıyorum bayağa bi sarılıyoruz.Ona sarılırkende gerçekte çalıştığım işyerindeki bi abiyi görüyorum arkasında oda bana gülümsüyo.sonra bırakyorum artık çalışacağım işyerine gidiyorum pasaj içi gb bir yer merdivenler falan var böle içerisinde.sonra yine tanımadığım arkadaşlar görüyorum onlar benım iş arkadaşlarım oluyormuş.ama ben orada daha öncede çalışmış oluyormuşum.rüyamın tabiri ne ne anlama geliyor acaba .Özellikle tanımadığım bir kadını öperken yanaklarından oana sarılırken gerçekten çok duygu yuklu olyorum oda benı anlıyormuş gb sımsıkı sarılıyor.

 5. dilek (25 Mart 2014 saat: 16:06)

  rüyamda eşimin yanında calışan kadınla devalı dudaktan öptüğünü görüyorum gecen ki ruyayamda eşimin sandalyesinde ben otoyorum eşim arkamdan sekreteri öpüyo bu günde gene eşimle kalabalık ortamda sekreterde varmıs ve onu tatille gitmek icin konusuyo ve kadın esın duyar diyo ben tabi duyyuyom ne oldu diyoki esim sekreteri dudagından arzulu öpüyo beni takmıyo ben görüyom ve orayı terk ediyombenim peşimden gelmiyo eşim ne olur hep böyle rüya görüyom bana yardımcı olun lütfen

 6. derya (15 Nisan 2014 saat: 15:00)

  Merhabalar rüyam da spor salonun da bir arkadaşım beni öpmeye çalıştığını gördüm ve ben istemiyorum beni bırakmasını söylediğim de biliyorum gideceksin bir daha da gelmeyeceksin nasıl olsa diye beni hala zorla öpmeye çalışırken gördüm ve sonra kendimi bayan arkadaşımın evin de buluyorum bir yanda koltuk da uzanmışım abisi de yanım da arkadaşım ve o da beni öpüyor ve ben sinirleniyorum o çok utanıyor. Genel de rüyalarım birebir olmasa da gördüğüm ya da yorumladığım gibi çıkar bu iki kişi de gerçek hayatta benden hoşlanan kişiler bu yüzden merak ediyorum nasıl yorumlarınızı şimdiden teşekkür ederim..

 7. Pınar (15 Nisan 2014 saat: 21:30)

  Ben kızım.Rüyamda bizim okulun popüler kızı olan Serra benim yanıma geldi.”Tatlım,balım bugün nasılsın?”dedi.ben de ona karşılık vermedim.O bana baktı ve sonra beni yanağımdan 2 kez öptü.Sonra da pencereye baktım.Kar yağıyordu.Ben mutlu mutlu kar yağıyor diye hemen bahçeye çıktım.Ben bahçeye ilk adımı atar atmaz kar yağmayı kesti.Bu rüyanın anlamı ne? Gerçekte Serra’yla dialogum yok ve o beni pek de sevmiyor.Bu rüyanın anlamı ne?

 8. manyok (29 Nisan 2014 saat: 09:55)

  sevdiğim kız beni yanağımdan öptü 2 kere bu ne aml,ma gelir o beni seviyomu bilmem ve ben baya bi sinirliyken öptü anlamı negerçekte iyi kankayız ama yanaştı isimimi söyledi ve öptü veüstüne üslük bi kız daha geldi o da dudğımdan öptü anlamı ne ha bide temizlik yaptırdılar ve ben erkeğim sonrada öğretmenim bana dedi hala kirli yap temizlik de ikisinin arasında kaldım

 9. dilber (17 Mayıs 2014 saat: 20:20)

  Yatakta önce gözlerim kapali,sonra acabildim,opusuyor.esmer yakışıklı yabancı, ama tanıdık biriymiş, bana yabanci sima,anlık zaman sonra aynı kişi ve yatakta kollarimda kundakta bebek uyuyor,anlık zamandan sonra tekrar kollarimda baska çocuktan bahsediyor, o çocuk ta aynı yataktaki kişinin çocuğu, bana da daha önce bu düşünceyle bu durumla hiç yanastigimi gördün mü, ben de halimde memnundum,daha önce bu kişiyi görmedim. …

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,