RuyaTabirleri.com

Rüyada Orman Görmek

Rüyada orman görmek meslek hayatında başarılı olmaya, yükselmeye ve iyi bir ticaret ehli olmaya delalet eder. Rüyada kuşların cıvıldadığı, ağaçların çiçekler açtığı, huzurlu ve dingin bir orman görmek kısmet olarak tabir edilir. İnsanın girmediği, ağaçların ve çimenlerin kuruduğu kötü bir orman görmek kişinin sıkıntılı ve zor günler yaşayacağı aynı zamanda da kazancının azalacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada orman görmenin tabiri bunlarla sınırlı değildir elbette. Rüyada orman görmek ahali içinde sözü dinlenen, arkası sağlam ve varlıklı birine işaret eder. Rüya sahibi böyle bir kişi ile kendisine hayırlı gelecek bir girişimde bulunacak demektir. Varlıklı bir kişi rüyasında orman görürse kendisini küçük düşürecek bir şey yapacaktır. Gariban bir kimse rüyasında orman görürse rızkı artacak, geçim sıkıntısından kurtulacaktır.

Rüyada Ormanda Gezmek

Rüyada ormanda gezdiğini gören kişinin, düzeni bozulacak, kendisi için hayırlı olmayan, kötü olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Orman İçinde Yol Görmek

Rüyasında bir orman ve içinde de bir yol olduğunu görmek kişinin içinde bulunduğu çıkmazdan ve çözümsüzlüklerden kurtulup, bu sorunları alt etmek için bir çare ve yol bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ormanda ağaç kestiğini görmek güzeldir, kişinin hayallerini ve ideallerini gerçekleştirmek için kendisine ayak bağı olan her şeyi ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada Orman İçinde Ev Görmek

Rüyada orman içinde ev görmek, kişinin hayatını kâbusa çeviren sorunlardan ve problemlerden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Orman Yangını Görmek

Rüyada orman yangını görmek iyi değildir geçim sıkıntısına ve yokluk çekmeye işaret eder. Rüyasında bir ormanın yandığını gören kişi parasız ve zor günler geçirecektir.

Rüyada Ormanda Kaybolmak

Rüyada ormanda kaybolmak işle ilgili yaşanacak tatsız olaylar olarak yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Orman Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. burcu (25 Aralık 2013 saat: 14:35)

    Mezun oldugum universitedeyim. Eski sevgilimle orda tanismistik. Ama onu gormuyorum. Bircok kisi var okulun son gunu. Disarda oturup sigara iciyorum sonra cafe gibi biyere giriyorum. Bi arkadasim bana sarilip agliyor eski sevgilisini unutamadigini ve ona cok benzedigimi soyluyor.benim de eski sevgilim aklima geliyor ve onu unutamadigim. Ortam cok sacma samdanlar mumlarla aydinlaniyor kasvetli biryer. Daha sonra hoca bizi biyere goturecegini soyluyor ve arabaya biniyoruz. Ralli pisti gibi biyerden gecerken arabayi suren kisi hizlaniyor ve kaza yapiyoruz ama kimseye bisey olmuyor sadece arabayi kullanamiyoruz artik ve ilerde hocanin evinde buluyorum kendimi. Bir kisi daha var yanimda.beni birisi goruyor hocanin karisina haber veriyor. Gizli bi gecitten kacmaya calisirken kadin bana bakiyor. Bende hocanin ogrencisiyim korkmayin onlar ormana dogru gitti burdan ciktilar ben de arkalarindan gidiyorm diyorum. Kadin cocuklarini da alip pesimden geliyor. Hepbirlikte yururken uyaniyorum.


  2. onur (23 Nisan 2014 saat: 14:43)

    Şimdi okulda karne alıyoruz . ondan sonra hava çok sıcak oluyor . bende ustumdekını çıkarıyorum atletle duruyorum . sonra o çıkardıgım t-short u kaybedıyorum . kardeşimde karne almaya gelmiş oluyor. çantasında elbıse oluyor onu giyyorum . sonra zamanda yolculuk gibi çeşitli şeyler oluyor . kardeşim diyorki abi sen beni kandırıyorsun diyor . babamın teknesinin anahtarları yoktu . ve o zaman sende yoktun sen geldın anahtarlar orda dıyor . kızıyor bana . sonra birden okla tekrar dönuyoruz . karnemı alıcam sınıfımdayım . suratımda elbısenın maskesı gibi bişy olyo birden . onu çıkartıyorum bende hemen tabi . sonra işte ordan da biyere atlıyoruz hemen . lüks bi tekne beyaz . çok guzel . içinde bi soyguncu var bi arap bi insan var . bide bi güvercin gibi bi kuş türü var . ve çeşiti kadınlar var yarı cıplak . bu adam bizi kaçırıyor . nehır guzel temiz . orman var yem yeşil agaçlar . agaçların arsında bi nehırden kaçırıyor . o arap olan adamın elınde bi el saati var . kolye gibi . ucundada ufak bi saat . tam çalışmıyodu sanırım . sonra birden nasıl olyosa o güvercın uçuyo . sonra bi anahtar sesı gıbı sesler duymaya başladım . ama uyudugum ortamdan gelme ihtimalıde olabilr . sonra 3,2,1 diye bişey duyar gibi oldum uyandım .


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,