RuyaTabirleri.com

Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüyada örümcek ağı temizlemek, rüya sahibinin dinden uzaklaşacağına, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine tabir edilir. Günahkâr olmaya, kusurlu ve kötü işler yapmaya, hak yolundan uzaklaşmaya, doğru, iyi ve hayırlı olandan sapmaya, geçimini helal olmayan yollardan sağlamaya işaret eder. Rüyada örümcek ağı temizlemek, art niyetlere, kötü duygu ve düşüncelere tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Süpürmek

Rüyada örümcek ağı süpürmek iyi değildir. Rüya sahibinin iyi huylarını ve meziyetlerini kaybedeceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine delalet eder.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, ev hayatı ile değerlendirilir. Rüya sahibinin aile içindeki yaşam koşullarına, annesi, babası ve kardeşleri ile olan ilişkilerine, alışkanlıklarına, bağımlıklarına ve zevk duyduklarına tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Bozmak

Rüyasında örümcek ağı bozduğunu gören kişinin ağız tadının, neşesinin ve huzurunun kaçacağı, en yakınları ile fikir ayrılıkları, anlaşmazlıklar, kavgalar ve ayrılıklar yaşayacağı bu nedenle çok zor ve sıkıntılı günler yaşayacağı anlamına gelir.Rüya sahibi bu duruma çok içerleyecek ve kedere boğulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyasında örümcek gören kişi el emeği, göz nuru gerektiren bir iş yaparak hayatını kazanıyor diye tabir edilir. Büyük özen ve emek gerektiren bir iş yapmaya ve bu işte uzmanlaşarak, ekmek yemeye tabir edilir.

Rüyada Örümcek Sokması

Rüyada örümcek sokması iyi değildir, rüya sahibinin geçim sıkıntısına düşeceği, parasız, aşsız, ekmeksiz günler geçireceği, işinden ve aşından olacağı anlamına gelir. Zor ve sıkıntılı günlerin yaşanması ile açıklanır.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek, insanların duygularını sömürerek onlardan menfaat elde eden ya da insanların parasına ve malına göz diken bir kişinin varlığına ve rüya sahibinin bunu fark edip o kişi ile iletişimini kesmesine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Nesrin GÜRSOY (30 Ocak 2014 saat: 06:59)

    merhaba ruyam da arkadaşlarla eski bir evde otururken baca içinden isli örümcek ağı sarkıyordu arkadaşlarım görmesin diye temizlemeye çalıştım ve ben birini temizlemeden diğerleri oluşuyordu sonra arkadaşımda gördü ve birlikte temizlemeye çalıştık ama bi türlü temizleyemedik hep sim siyah ağlar oluyoydu ve ruya mı sabah ezanı okumadan öce gördüm umarım iyi yorumlanır


  2. GIZEM (14 Nisan 2014 saat: 00:02)

    Ruyamda hirsizlik yaptigimiz icin (yanimda kimler oldugunu hatırlamıyorum) pesimizde polisler oldugunu gordum.daha sonra cesitli yerlere saklaniyoruz.her seferinde yakalamaya kalkistiklarinda onlari gorup tekrar kaciyoruz.en son harabe bi apartman var oraya saklaniyoruz ama her odadi bos, kucuk ve karanlik.en son bizi bulamazlar burda dedigim bi odaya giriyoruz.bi bakiyorum her yerde orumcekler buyuk buyuk ve kocaman ördükleri aglar var.bocek vs cok korktugum icin yakalancagimi bildigim halde odadan çıkıyorum fakat kapidan degil eski evin penceresinden asagiya iniyorum.daha sonra ucakla almanyaya gittigimi gordum.yakalanmiyodum.son bi aydir cok fazla degisik ev (bazen ayni binayi 2-3gun ust uste goruyorum)ve karanlik goruyorum.umarim ters yorumlanır.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,