RuyaTabirleri.com

Rüyada Örümcek Isırması

Rüyada örümcek ısırması, gerçek hayatta her ne kadar ürkütücü ve kötüyse rüyada görüldüğü zaman da bir o kadar iyidir diye kabul edilir. Güzelliklerle ve hayırlarla karşılaşmaya yorulur. Rüya sahibinin karşısına çok büyük olanaklar çıkacağına ve eline eşsiz fırsatlar geçeceğine bu sayede de hayatının daha kolay ve zevkli hale geleceğine işaret eder. Kısmet almaya yorulur.

Rüyada Zehirli Örümcek Isırması

Rüyayı gören kişiye hem maddi hem de manevi olarak zarar vermeye, ayağını kaydırmaya ve başarılarına engel olmaya çalışan, güçlü kuvvetli, inatçı, tuttuğunu koparan ve aklına koyduğunu yapan bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Ve bu rüya da o kimseden gelebilecek zararlara tabir edilir.

Rüyada Siyah Örümcek Isırması

Rüya sahibinin çok verimli ve bereketli işler yapacağına ve bu dönemde hatırı sayılır oradan gelir elde edeceğine delalet eder. Büyük ve önemli işler yapmaya, geleceğe dair isabetli kararlar almaya, yeni ve doğru girişimlerde bulunmaya ve bunlardan hayırlı sonuçlar elde ederek amacına nail olmaya tabir edilir.

Rüyada Büyük Örümcek Isırması

Rüyayı gören kişinin kendisine büyük bir şansın isabet edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin, onu kolay, lüks ve rahat hayata götürecek bir yol bulacağına, bu sayede kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Örümceğin Elini Isırması

Zenginliğe, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisine kalacak bir mirası alacağına ve bu miras sayesinde tüm geçim derdinden, yokluğundan, sıkıntısından, borçlarından ve çaresizliklerinden kurtulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse canına tak demiş olan fakirlikten bu hayırlı olay vesilesi ile kurtulmuş olacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Örümcek Isırması Hakkındaki Rüyalar;

 1. seda tezoler (17 Nisan 2014 saat: 16:55)

  Rüyamda bir sürü odası olan pis ve dağınık bir evdeyim. Benim evim değil, ama bir süre orada kalacakmışım. Evde sağ el bileğimin üzerinde açık kahve, iri bir örümcek geziyor. Sonra bileğimi ısırıyor ve ısırdığı yerden derimin altına giriyor. çok tedirgin oluyorum, çıkartmaya çalışıyorum, olmuyor. bir süre sonra kendiliğinden çıkıyor ama bileğim şişmeye başlıyor. Sonra şişiyor, şişiyor ve içinden bir sürü yavru örümcek çıkıyor. Yumurtalarını bırakmış örümcek içime. Nedir bu rüyanın manası, yorumlarsanız çok sevinirim.


 2. ugur (21 Nisan 2014 saat: 19:33)

  ruyamda yatagımın ustundeyım bıyerden kahve rengı bıraz urkutucu bı orumcek gelıo elıme dogru agını atıo ben kurtarmak ısterken gelıp ısaret parmagımdan ısırıyo o an onu yakalamaya calısırken sarı ırı zehırlı bı orumcek oldugunu goruyom sonra parmagıma bakıyomkı yukarıya dogru morardıgını goruyom… ya bu nedır her yerde baska bıse yazıo hangıne bakcagımı bılmıorum


 3. hazal (28 Eylül 2014 saat: 09:41)

  Ruyamda eski evimizdeyiz sonra ben mutfaga gidiyorum siyah bir orumcek iki ayagının ustunde yuruyordu. Ben hemen anneme solemek icin salona gittim. Akrabalarımız gelmişti. Cok ses vardı. Annem beni dinlemiyordu. Ondan sonra annemlerin orümcek hakkında konustugunu duydum. Dediler ki o orumcek cok zehirli sakın ısırmasın ha
  Dediler. Bende ordan hemen o orumcek mıtfakta dedim
  Sonra neden hatırlamıyorum mutfaga gittim orumcege baktım oldugu yerde yoktu sonra elimde bir acı oldu orumcek elimi ısırdı. Sonra uyandım ama elimde hâla bir acı vardı.


 4. halil ibrahim (26 Aralık 2014 saat: 16:35)

  s.a arkadaşlar ruyamın konusunu unuttum ama uzun bacaklı bır orumcek bacağıma doğru tırmandı ve ısırdı ama hıc acı hıssetmedım ve anıden uyandım bu arada örümcek kahverengiydi uzun bacaklıydı ve ısırdığında içimde bır sıkıntıyı gecırmıştı lutfen açıklarmısınız…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,