RuyaTabirleri.com


Rüyada Otobüse Binmek


Rüyada otobüse binmek, eğlenceye, bir araya gelmeye, uyum, ağız tadı, neşe ve hoş sohbet içinde olmaya, arkadaşlarla toplanarak eskileri yâd etmeye, birliğe, beraberliğe ve bütünlüğe tabir edilir. Ayrı olanların birleşmesi, küslerin barışması, askerde ve gurbette olanların dönmesi anlamına gelir. Rüyada otobüse binmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin mutsuz, yorgun ve üzgün günler geçireceğine rivayet edilir.

Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek, rüyayı gören kişinin sürpriz bir olay yaşayacağına ve çok şaşıracağına delalet eder. Rüya sahibini memnun edecek hoş bir gelişmenin olacağına bu durumun keyfini ve ağız tadını yerine getireceğine alamet eder.

Rüyada Yolculuk Yapmak

Rüyada yolculuk yapmak, uğursuzluk ve şanssızlık yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin haksız yere suçlanacağı, güvendiği kişilerin kendisine hakarete varan sözler edeceği ve bu durumun kendisini derinden etkileyeceği anlamına gelir.

Rüyada Dolmuşa Binmek

Rüyada dolmuşa binmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı işe ilgili hayırlı bir çalışma yapacağına, yeni bir yola gireceğine ve bu sayede çok büyük işler gerçekleştirerek çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada Otobüs Kullanmak

Rüyada otobüs kullanmak, yapılan büyük bir hatadan pişman olunacağına, vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine ve hata yapılan kişilerden af dilenerek bağışlanmak isteneceğine işaret eder.

Rüyada Otobüsten İnmek

Rüyada otobüsten inmek, uzun süreden beri görüşülmemiş olan eş, dost ya da akrabalardan biri ile biraraya gelmeye ve eski günler ile ilgili sohbet etmeye yorumlanır. Aynı zamanda, iş hayatında yapılacak çok uzun bir yolculuğa delalet eder.

Rüyada Otobüse Binmek ve Otobüsten İnmek

Rüyada otobüse bindiğini ve daha sonra indiğini gören kişinin, uzun zamandır göremediği bir akrabası ya da ahbabı ile buluşup vakit geçireceklerine tabir edilir.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Otobüse Binmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Anonim (12 Ekim 2014 saat: 06:17)

    Ruyamda otobusteyim ve arkadasimla konusurken inecegimz yeri gecip son duraga geliuoruz sofor neyapcamizi soruyor biz sasiriyoruz son durakta inecekken gideceginz yere gotureyom diyo bizde caresiz tamam diyoruz esyalarimizi topluyoruz ve otobusun icini siliyoruz mahcup oldugumuz icin otobus bizi eve yakin son durakta indiriyo ve arkamizdan benim evimi ogrenmek icin takip ediyo bende once beyaz ciceklerin actigi kucucuk bahceme giduyorm annem camdan dunurler geldi cabuk ol seni bekliyorlar iki bilezik isticez diyo bnde soforu kiskandirmak icin bir bilezik yeter desydin diyorum cunku bende sofore ilgi duyuyorum sonra devamli gittigim evden cikarken soforu goruyorum soforde beni gordugunu hissediyorum kicuk bahceme gidip leylaklarimi severken yanima geliyo ben uyaniyorum bende ona ilgi duyuyormusum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,