RuyaTabirleri.com

Rüyada Otobüsü Kaçırmak

Rüyada otobüsü kaçırmak, Bu rüyayı gören kimse dünyada eline geçen fırsatları değerlendiremez. Yine bu rüya umduğuna ulaşamama ve isteklerin gerçekleşmemesine yorulmaktadır. Bazı âlimlere göre rüyada otobüsü kaçırdığını gören kişi hatalarından dönerek pişman olur. Böyle bir rüya kişinin günahlarına tövbe etmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Otobüs Görmek

Bu rüya yakın zamanda çıkılacak yolculuktur. Rüyasında otobüs gören kişi uzun süredir görmediği bir akrabası ile vakit geçirir. İçinde yolcu olan otobüs rüya sahibinin kalabalık bir ortama gireceğine, içi boş olan otobüs ise yalnız çıkılacak yolculuğa işarettir. Yine otobüsle ilgili rüyalar arkadaşlara, onlarla vakit geçirmeye de yorulabilir.

Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek

Rüyasında otobüsle seyahat eden kişi gerçek hayatta da uzun bir yolculuğa çıkar. Rüyada görülen otobüs seyahatindeki sıkıntı, gerçek hayatta meşakkatli ve zorlu bir yolculuğa işarettir. Otobüse binmek makam sahibi olmak, otobüsten inmek ise mevkiinizin gideceği şeklinde yorulur. Otobüsle seyahat eden kimse, gerçek hayatta mutlu olacağı ve rahatlayacağı bir yolculuk yapar. Bu rüya mekân değişikliğidir.

Rüyasında Halk Otobüsü Görmek

Rüyada görülen halk otobüsü devlet kapısıdır. Bu rüyayı gören eğer işsizse devlet kapısında hayırlı bir iş bulur. İş hayatında başarılı olmak, maddi zorluklardan kurtulmak anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Kalabalık Bir Otobüs Görmek

Rüyasında kalabalık bir otobüs gören, yine kalabalık bir törende bulunur. Bu rüya yakında evlenecek genç bir kimsedir. Kalabalık nişan, nikâh, düğün gibi organizasyonların habercisidir.

Rüyada Otobüs ile Şehirler arası Yolculuk Yaptığını Görmek

Bu rüya aile fertlerinden birinin çıkacağı hayırlı bir yolculuktur. Bu rüyayı görenin ailesinden bir kişi güzel bir yolculuk yapar ve hayırla döner.

Rüyada Otobüsün Arıza Yaptığını Görmek

Rüyada bindiği otobüsün arızalandığını gören kişi gerçek hayatında yaptığı işleri yarım kalır ve iş hayatında bazı konularda başarısızlık yaşar. Bu rüya yarı yolda kalmaya ve az bir sıkıntıya da yorulabilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Otobüsü Kaçırmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. mucahit (03 Şubat 2015 saat: 09:37)

  Zihinsel engelli kardesimle birlikte izmirden istanbul otobusune biniyorduk,manisada kardesimin acikmasi yuzunden otobusten inip kofte ekmek yaptiriyordun ona fakat ekmegi yapan adama kufrediyordum pahali diye ve sonra otobus ortadan kay oluyor kardesimle ortada kaliyorduk.Nasil bi anlami olbilir?


 2. Anıl (22 Şubat 2015 saat: 10:41)

  Ben rüyamda annem ile birlikte şehirler arası yolculuk yaparken mola verdi otobüs ben otobüsten indim içeriye girdim ama içeride insanlar ile kaynaşıyorum yakın arkadaş oluyorum sonra otobüse bi bakıyorum ki otobüs yerinde değil annemi arıyorum ağlıyorum kadın a soruyorum en yakın otobüs garı nerde diye oda iki saat ötede diyor kırca inek var ona bin git gara diyor.


 3. Resul VAROL (24 Nisan 2015 saat: 04:17)

  şehirlerarası yolculuk yapıyodum otobüs mola verdi indim yemek yiyecektim oturduğum masayı biri kaptı sinirle dışarı çıktım otobüse binecekken otobüs HIZLA benden uzaklaştı sonra firmanın numarasını arıyordum numara 6660666 diye bi numara ama bu numara o firmanın numarası değildi aradığımda bi kadın telefonu açtı ve o saatte öyle bi seferin olmadığını söyledi sonra uyandım
  (otobüs çok eskiydi)


 4. no (27 Mayıs 2015 saat: 09:42)

  8.30a kiz kardesim ve kendim icin bilet almak icin bir yere gidiyorum butun ugraslar sonucunda 8.30a aliyorum.bankoda işlem yaparken ayrildigim eski bir arkadasim geliyor o da meğer oranan sahibiymis kalkis yerine geldigimde 20dk gecikmis oldugunu görüyorum


 5. Anonim (21 Ağustos 2015 saat: 11:39)

  Rüyamda ilk basta dolmuşu kaciriyodum fakat daha sonra koşarak yakaliyodum ama o sirada cuzdanimdan bozuk paralarimi dusuruyodum onlari toplarken de otobüsü beklettigim için şoför hadi deyip duruyordu. Dolmusa bindigimde herkes tanidikti. Yer olmadigi için en arkada annem ve yengemlerin yanina bi çocuğu kucagima alarak oturdum herkesin kucaginda bi cocuk vardi. Tam karsimda da eski sevgilim ile karsilastik. Caprazimda oturuyordu ve sürekli bana bakiyodu.kucagimdaki çocuklar rahat durmayinca annemle komik şekillere girdik ve eski sevgilinin yanindaki çocuk fotografimizi cekti. Daha sonra da başka bi otografi herkese göstermeye basladi. En son eski sevgilim birşey dedi ama onu hatirlamiyorum sonra birbirimize gulumsedik. Geldiğimizi anlamamisim dolmustan inerken asagiya merdivenden ziplayarak indim orda da bitti zaten.


 6. maturity (06 Eylül 2015 saat: 15:14)

  Ben istanbula gitmem için hazırlandım. Durağa gittim. Ancak hiç otobüs gelmiyordu. Duraktakiler amcaya sordumki otobusle gelmiyor mu?
  Geliyor diyor. Yalan mı söylüyor. Sonra da yola çıkmaya basliyorum. Hep otobusu kaciriyordum. Ve cok uzuldum hemde sinirlendim. Yola devam ediyordum. Hemen uyandım. Anlamını açıklar mısınız?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,