Rüyada Oturmak Görmek


Rüyada oturmak, rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişir. Geniş bir yere oturup, dinlendiğini hisseden kişinin, rahata ereceğine, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına delalet eder.Rüyayı gören kişinin can sıkıntısıyla oturduğunu görmesi çaresiz ve zor durumlara düşeceğine, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına tabir edilir.

Rüyada Sandalyede Oturmak

Rüyasında sandalyede oturduğunu gören kişi, çalışkanlığı sayesinde işinde ileri derecede yetkilere ve rütbeye sahip olacak demektir. Rüyayı gören kişinin ticaretten yana çok şanslı ve kısmetli olacağı, daha önemlisi de başarısının kısmetlerini doğru ve akıllı şeklinde değerlendirmesi ile geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Masada Oturmak

Rüya sahibinin kendisini bir masanın üzerinde oturarak görmesi, işinden yana zarar edeceğine, projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine, kazancının düşeceği aynı oranda da borcunun artacağı anlamına gelir. Kişi, sandalye üzerinde oturup masa başında olduğunu görürse bu da tam tersi şekilde yorumlanır ve başarıya delalet eder.

Rüyada Kalabalıkta Oturmak

Bir kimse rüyasında kendini bir kalabalığın içinde otururken görürse eğer, iş ortaklığı yapacak ya da bir grup kişiyle birlikte bir işi doğru şekilde yapıp ondan kazanç ve başarı elde etmek için bir araya gelip beyin fırtınası ya da fikir alış verişi yapacağı ile yorumlanır.

Rüyada Tek Başına Oturmak

Rüyada tek başına oturmak, rüya sahibinin en zor anında yanında hiç kimsenin olmayacağına, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Ayakta Durmak

Rüyada ayakta durmak, rüya sahibinin kendisinden yana daha inançlı ve güvenli olması gerektiğine işaret eder. Kişi yeteneklerinin farkına varmadan başarıyı ve mutluluğu yakalayamayacaktır diye tabir edilir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Oturmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.