RuyaTabirleri.com


Rüyada Oynamak


Rüyada oyun oynamak, bir süre kederli günler geçireceğinize yorulmaktadır. Bazen de bu rüya dindeki eksikliğe delalet eder.

Rüyada oyun oynamak tabiri

Dans / Oyun

Rüyanızda bir kimsenin önünde raks ettiğinizi görmeniz, önünde oynadığınız kişiyi alaya alacağınıza delalet etmektedir.

Sizin önünüzde oynayan insanların olduğunu görmeniz ise, çevrenizdekiler tarafından alay konusu olabileceğiniz anlamına gelir.

Rüyanızda oyun oynayan çocuklar görmeniz, hane içerisindeki mutluluğa işaret etmektedir. Rüyada çocukların oyun oynaması iyidir.

Bu rüya bir rahatsızlık atlatacağınıza da yorulmaktadır. Bazı tabircilere göre ise sizi utandıran bir duruma düşebilirsiniz.

Bir diğer rüya tabirine göre ise, bu rüya düşmanlarınızın hilelerine delalet eder. Bu hileler daha çok maddi konularla ilgilidir. Bu kimseler yüzünden gelirlerinizde düşüş yaşayabilirsiniz.

Satranç ve tavla

Satranç ve tavla gibi daha çok zeka gerektiren oyunlar oynadığınızı görmeniz, yaşamınızla ilgili planlar yapacağınıza ve yenilikler yaşayacağınıza işarettir.

Deste oyunları

Poker gibi kağıt oyunları oynadığınızı görmeniz, dostlarınızın sizden gizlediği bazı şeyler olduğunu gösterir.

Top oynamak

Rüyada top oynamak, işlerinizle ilgili yapılacak sözleşmelere ve karşılıklı anlaşmalara işaret eder.

Rüyada oyun oynamak psikolojik yorum

Rüyanızda oyun oynadığınızı görmeniz içinde bulunduğunuz duruma veya yaşadığınız sisteme karşı olan öfkenizi simgelemektedir. Bir diğer açıdan baktığımızda oyun oynamak, gerçekten hayatınızdaki ciddi konulara ara verip kendiniz için bir şeyler yapmanızın zamanının geldiğini göstermektedir. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. İş ve sorumluluklar sizi zorlamış olabilir. Ara verip kendinize vakit ayırın.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Oynamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. burcu (24 Şubat 2014 saat: 11:31)

    rüyamda başbakanı gördüm kalabalık bir toplumun içine korumalarıyla giriyo bende geldiğini karşıdan görüyorum ve görmemle birlikte başbakanla göz göz geliyoruz ama biraz sert duruyodu bende onun sert durmasına içimden neden böyle bakıyo acaba beni işimden falanmı edecek iş yerinde bir kusurummu oldu diyorum sonra bi çember oluşuyo bi akrabamla karşılklı elimizde şallarla oynuyoruz ilk önce halay çekiyoruz sonra mezdeke tarzı oyun oynuyorum oyun bittikten sonra yanıma bi kaç erkek geliyo 2 si yabancıymış dış ülkeden geliyolarmış bana dansı nerde öğrendiğimi soruyolar bende dans kursuna gidiyorum diyorum orda rüyam bitiyo

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,