RuyaTabirleri.com

Rüyada Özür Dilemek

Rüyada özür dilemek, dürüst, onurlu, ulvi, asil ve seçkin olmaya, kariyerinde yükselmeye, haramdan uzak durmaya, nefsine hâkim olmayı öğrenmeye, egolarından sıyrılmaya ve komplekslerini yenmeye işaret eder.Ailesi için hayırlı olan bir kimsenin varlığına delalet eder. Hayır duaları alan, iyi anılan, korunup, gözetilen, şanlı, şerefli ve ünlü bir kişi olmaya yorulur. Rüyada özür dilemek aynı zamanda barış dolu günlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Özür Dilediğini Görmek

Rüyada özür dilediğini görmek, kavgaların, küslüklerin, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve husumetlerin son bulacağı, kinin ve nefretin yerini, hoşgörünün, sevginin, saygının ve anlayışın alacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Af Dilemek

Rüyada af dilemek de özür dilemek gibi ifade edilir. İnsanların iyi geçinmesine, aradaki problemlerin çözülmesine, el sıkışıp sarılmaya, geçmişi unutup, gelecekte birlik ve beraberlik içinde yaşama kararıyla hareket etmeye, sıkıca kenetlenmeye işaret eder.

Rüyada Affetmek

Rüyada affetmek, olgun davranmaya, karşıdakinin kusurlarını ve hatalarını örtüp onu alttan almaya, yanlışları gizlemeye ve yüzüne vurmamaya işaret eder. Rüya sahibinin kendisine karşı büyük bir günah işlemiş kişinin ayıbını kapatacağına yorulur.

Rüyada Affedilmek

Rüyasında birisinin kendini affettiğini gören kişinin yaptıkları ve konuştukları nedeniyle şimşekleri üzerine çekeceğine ve bu durumun bazı kişileri çok rahatsız edeceğine, rüya sahibinin uyarı alabileceğine tabir edilir.

Rüyada Tövbe Etmek

Rüyada Allah’a el açıp, yalvararak dua ettiğini gören kişi, namusu ve emeğiyle ekmek kazanan bir kimse olarak tasvir edilir. Kişi makbul bir kuldur diye yorumlanır.

Rüyada Suç İşlemek

Rüyada suç işlemek gerçek anlamına çok yakın şekilde açıklanır ve rüya sahibinin hileli işler yapacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Özür Dilemek Hakkındaki Rüyalar;

 1. arzu (25 Ekim 2014 saat: 23:37)

  Merhaba. Ruyamda eski is yerimdeyim ve oraya ziyarete gitmiştim. ( onceki işyerim bir okuldu ve ogretmenlik yapiyordum) ruyamda eski mudurumle karsilastik. Bana tepeden ukala bir sekilde neden geldin der gibi bakti. Ben ona selam verdim ama beni duymamazliktan geldi. Sonra ben koşar adimlarla yukari kata ciktim merdivenler den. Sonra kendimi eski mudurumun odasinda gordum ve bana senin isten cikarilmani bem istemedim dedi. (Aslinda gercekte o istedi )bu ruya ne anlama geliyor. Cok sik eski mudurumu goruyorum ve eski işyerimi. Su anda da calismiyorum. Bu nedemek oluyor?


 2. özlem (22 Kasım 2014 saat: 13:29)

  Evlilik hazırlıklari yaptığımiz sevdiğimle şuan ayrıyız. Yaklasik 3ay oldu onun çok sorunları var hep dua ediyorum :(
  Rüyamda onu gördüm seni üzdüğüm için özür dilerim hiç birini haketmedin biliyorum affet beni diyodu sonra bi misine ye boncuk dizmeye çalıştık ama dağılıp yere döküldü boncuklar.onları toplamak istedim kafamı kaldırıp baktığım da sevdiğim perişan bi haldeydı dehşete kapıldım. Sonra mutfak da oldum yerde örümcek ağı üstünde ölü kuru bir örümcek vardı kafaml çevirdim masanin üstü kırkAyak sürüsü ile doluydu tavaf yapar gibi dönüyorlardi.poşetime baktım içinde aynı şekilde dönüyorlar ve doğuruyolar di sürekli çoğalıyolardi Anne ben buna dayanamam Allahım nolur yardım et ben buna dayanamam ben şimdi ne yapacağım hem anne hem Allahım diye Ağlıyodum. Allah hayırlara götürür inşallah çok etkilendim nolur bi yorum yapabilirmisiniz :(


 3. fatma kaya (03 Şubat 2015 saat: 06:00)

  Komşum evinde fırınında parçalanmış tavuk eti pişiriyor.ben görmeyim gibi uğraşlar var.tekrar orada bulunan iki komşum ikiside kardeş benim kalkıp gitmemden rahatsız oluyorlar ve benden özür diliyorlar.bu arada onlara tamir için verdiğim altınlarımı geri alıyorum.ben yaptırırım gerek yok diye.ve ben uzun zamandır o altınlarımı ararmışım onlarda olduğunu görünce ben yaptırırım tamam ver diyor ve alıyorum.


 4. büşra (15 Nisan 2015 saat: 15:31)

  Rüyamda eski sevgilimden özür dilediğimi af d,lediğimi gördüm iki kez gördüm birinde yüz yüze diğerinde de mesaj attığımı gördüm. acaba onunla konuşmam gerekecek onu mu hissettim yada bana olan kırgınlığını mı hissettim de rüyama girdi. bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler…


 5. Esra (13 Ağustos 2015 saat: 00:02)

  Rüyamda eski sevgilimin yeni sevgilisiyle yaşadığı eve açık bir pencereden giriyorum ve içeride biraz gezdikten sonra bi yatakta uyuya kalmışım sabah eski sevgilimin kız arkadaşı başımda bana bakıyor ve sevgilisiyle tartışıyorlar. Eski sevgilim beni dışarı çıkarmak isterken kız kalmamı istiyor onlar itişiyorlar ve o sırada eski sevgilim dışarı çıkıyor bende kızdan içeri bilerek girmediğimi söyleyerek özür diliyorum kızda benimle konuşmak istediğini söylüyor burda uyandım. Rüyamın yorumunu yaparsanız çok sevinirim. Tşk ederim. Kolay gelsin


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,