RuyaTabirleri.com

Rüyada Özürlü Görmek

Rüyada özürlü görmek, rüya sahibinin kaderine düşeni yaşayacağına tabir edilir. Kişi, kontrolü dışında olan vebahtına yazılmış olanları herkes gibi yaşayacak demektir. Rüya sahibinin alın yazısı olarak tabir edilir. Rüyada özürlü görmek, bir diğer yandan da yanlışa, yanılgılara, çelişkilere, kararsızlıklara ve belirsizliklere tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, karmaşık bir ruh hali içinde olacağı ve bu dönemde pek çok hata yapabileceği anlamına gelir.

Rüyada Özürlü Olmak

Rüyasında özürlü olduğunu gören kişi, beklemediği olaylarla karşılaşacak ve çaresizce başına geleni yaşayacak demektir. Hayat rüya sahibinin karşısına, seçim yapması ve karar vermesi gerekeceği bazı olaylar çıkaracaktır diye tabir edilir. Bazı rüya tabirleri bu rüyayı, kişinin bazı suçlar işleyeceğine yormaktadır.

Rüyada Özürlü Birine Yardım Etmek

Bir kimse rüyasında özürlü bir insana yardım ettiğini görürse güç ve kudret sahibi olacak, hayattaki zorlukların üstesinden kolaylıkla gelebilecek demektir.

Rüyada Sakat Görmek

Rüyada sakat görmek iyi değildir ve şer olarak kabul edilir. Sıkıntı, üzüntü, gözyaşı anlamına gelir. İşlerin ve iyi giden hayatın bozulacağına, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, işine ya da okuluna gidemez olacağına delalet eder.

Rüyada Sakat Birini Görmek

Rüyada sakat birini görmek, rüya sahibinin sahip olduklarının farkında olmadığına, şükretmeyi bilmediğine ve hayata karşı isyan ederek aslında Allah’a isyan ettiğine tabir edilir. Kişi aç açıkta olmadığı halde durumundan memnun değil demektir.

Rüyada Sakat Olduğunu Görmek

Rüyada sakatlandığını gören kişinin, başına bazı tatsız, üzücü ve can sıkıcı olaylar gelecektir diye yorumlanır. Rüya sahibi şanssızlık olarak sayılacak ve tüm hayatını alt üst edecek bazı olaylarla karşılaşabilir ya da çok üzücü haberler alabilir. Bu rüya, kişiyi çok yıpratacak bir dönemin geleceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Özürlü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. zuhal (25 Ocak 2014 saat: 18:29)

  Merhaba. Rüyamda özürlü bir erkek gördüm. Yaşı küçük gibi duruyordu. Fakat rüyamdaki özürlü kişi bizim aile dostumuz olan birinin oğlu ve 30 yaş üstü bir kişi.Ben kendisini tanımıyorum ismini ve yaşını biliyorum. Ama o kişiymiş.Rüyamda o kişiye bakıyordu erkek kardeşim ve kuzenim.Bizim evdeydi. sanırım annesi bize bırakmış veya bize oturmaya gelmişti Şefkatli bakıyorlardı eziyet etmiyorlardı. Sonra benim odama yatırmışlar fakat ben özürlü kişinin odamda olduğunu bildiğim için odama girmek istemiyorum fakat giriyorum. Sonrası çok net değil ama ben biraz odamda uyuyorum daha sonra odamdan çıkarken bir çocuk geliyor yanıma bu çocuk sağlıklı bir erkek ve yaşı küçük sanırım 7 veya 8.Sen kimsin diyorum cevabı pek duymadım. Elinden tutuyorum ve odadan çıkıyoruz.Çıkarken çocuğa birşeyler söylüyorum kızıyor gibi. Fakat bunun rüya olduğunu biliyor ve bilinçli uyanıyorum


 2. huseyin (01 Mart 2014 saat: 23:16)

  Bu günlerde işyerinde bazi arkadaslarin bana karsi olumsuz yargilarindan rahatsız oluyorum.yatmadan önce bu arkadaslarin şerrinden allahim beni koru diye dua ettim.rrüyamda bu bayan arkadaşlardan birinin çocuğunun tekerlekli sandalyede konuşamayan ,yuruyemeyen spastik bir çocuğunu olduğunu gördüm.bu bayanin ciplak şekilde çocuğuna yardim etmek icin koştuğunu ,çaresiz olduklarini düşünerek yardim için çocuğun iyileşmesi için ayetel kursu okuyup cçocuğa ufluyorum.bayanin esi ve kendisi çaresizdiler. Tesekker ederim.


 3. ayfer (24 Mart 2014 saat: 03:19)

  ikidir aynı rüyayı gürüyorum ikiside aynı lokanta işletiyorum rüyamda işletmiş olduğum lokantanın kapısına gelip dikeliyor hic bi şey demiyor yere bakıyor elini biri göğsünde biri bana yünelik ve acık iki seferde de eşime sesleniyorum ve yok oloyor iki rüyamda da beni eşim oyandırırıyor eşime nere gitti o adam diye soroyormuşum sanırım gelen adam özürlü adam yaşlı değil ama genc te değil iki rüyanın aynı olması sizce tesadüfmüdür ne anlatmak istiyor ben korkoyorum sanırım beni gütürecek allahım hayırlara cıkarsın lütfen yardım edin teşekkür ederim


 4. AHMET SEVİMLİ (19 Mayıs 2014 saat: 10:22)

  MEHHABALAR-Rüyamda; doğup büyüdüğüm ilçedeki karşı komşumuz olan , birlikte büyüdüğümüz ve şuanda çok nadiren facebook ta görüştüğüm arkadaşımın kucağında saçsız 2 yaşlarında zihinsel özürlü bir erkek çocuğu vardı. Bu arkadaşım çocuğu yanlış birşeyler yaptı diye kafasını duvara bir kez vurdu. çocuğun kafasına baktım iki tane darbe izi vardı. daha öncede vurmuş diye düşündüm. ayrıca çocuğun bir gözü diğerinden bağımzı olarak kayıp duruyordu.Rüyam bundan ibaret.
  Şuan itibariyle bu arkadaşım kazakistanda çalışıyor evli ve sağlıklı 5 yaşlarında bir erkek çocuğu var.
  Ben 2 yıl önce evlendim eşim 3,5 aylık hamile.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,