RuyaTabirleri.com

Rüyada Palamut Balığı Görmek

Rüyada palamut balığı görmek, rüya sahibinin merhametli, imanlı ve çok iyi kalpli kimse olduğuna delalet eder. Hak yolunda mazlumlarla bir olmaya, haksızlıklara karşı çıkmaya, haklıları korumaya, elindekini paylaşmayı bilmeye, malını zar ziyan etmek ya da saklamak yerine ihtiyaç sahiplerine açmaya ve onlar için hayır işleri yapmaya, eli de, gönlü de bol olmaya ve yalan dünyadan çok ahiret hayatı için yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Palamut Balığı Yemek

Rüyada palamut balığı yemek hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin fakirliğinden ve yokluğunda kurtulacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine delalet eder.

Rüyada Palamut Balığı Satın Almak

Rüyada palamut balığı satın almak, rüyayı gören kişinin şanslı olacağı bir döneme gireceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylece çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine tabir edilir.

Rüyada Lüfer Balığı Görmek

Rüyada lüfer balığı görmek, büyük şans ve büyük kısmet olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hem kazançtan hem de mutluluk ve huzurdan yana çok kısmetli olacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine işaret eder.

Rüyada Lüfer Balığı Yemek

Rüyada lüfer balığı yemek de benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatta her istediğine kavuşacağına, gönlünce bir hayat süreceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına bilakis her şeyin en fazlasına ve en güzeline sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Kalkan Balığı Görmek

Rüyada kalkan balığı görmek, bolluk, bereket, sağlık ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, kazancının artacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına bu sayede hem zafer hem de para kazanacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Palamut Balığı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gurkan (28 Nisan 2015 saat: 07:15)

  İlk rüyamda arabalı vapurla adaya gezmeye gidiyordum eşim ve çocuğumla.
  İkinci rüyada ise Artvin Hopada deniz gören yamaç üzeri bir mekanda sahili izliyordum denizde 6-7tane hortum vardı. Sonra deniz carşaf gibi duruldu güneş kendini gosterdi palamut balıkları su üstünde belirdi hızlıca kucuk balıkları avlıyordu. Çok güzel parıldıyordular. Derken bu sefer bunları gören yunus balıkları ortaya cıktı. Bunları avlamaya başladı sürüyle.Çok ihtişamlı ve sevimlilerdi yunuslar.


 2. Gaye (12 Eylül 2015 saat: 16:45)

  Bizim köyde bir akrabam cemiyet yapıyordu bütün akrabalar orada ve bizim akrabalar hamsi balığıyla mangal yapacaklarmış bende birisiyle buluşmaya gittim ama adamı tanımıyorum adam beni seviyormuş bana çicek çikolata ve ayıcık almış hediyeler arabanın arka koltuğunda ben arabanın ön koltuğundayım oda arabayı kullanıyor benim eve geliyoruz o arabada kalıyor ben eve geliyorum ama bir daha yanına gitmiyorum o bekleyip bekleyip gidiyor ben ise köye gitmişim köydekiler toplanmış cemiyet bitmiş mangallar yapılmış yenmiş balık bana kalmamış bende diyorum ee benim canım çok hamsi balığı istiyordu neden bana bırakmadınız o sırada uyanıyorum bu ruyami yorumlarsaniz çok sevinirim sevgilerimle tesekkur ederim :))


 3. Anonim (22 Aralık 2015 saat: 00:47)

  rüyamda mutfağımda bir kab veya yoğurt kovasının içinde birkaç tane palamut balığı vardı ve bende ketılı çalkalayıp ketıla musluktan su koyuyordum musluktan ki kaynatıp palamut balıklarını pişirmek içindir, fakat ketılın içi biraz kanlıdır. Teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,