RuyaTabirleri.com

Rüyada Palto Görmek

Rüyada palto görmek, yarınların aydınlık ve güzel, geleceğin parlak, şansın ve kısmetin de çok açık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatından yana yüzünün güleceği, hayallerinin, dileklerinin ve dualarının kabul olacağı, iyi olmaz denilen hastalıklarının iyileşeceği, kapanmaz denen gönül yaralarının kapanacağı, işlerinin yoluna gireceği, bereketin, bolluğun ve nurun üzerine yağacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Palto Giymek

Rüyada palto giydiğini görmek, rüya sahibinin zor günlerinde yanında olup gözyaşını silen, güzel günlerinden de kendisiyle birlikte şen kahkahalar atan, cefakâr, özverili, iyi kalpli, merhametli ve geniş yürekli bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kimse rüya sahibinin can yoldaşıdır ve vazgeçemediğidir diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Palto Görmek

Rüya sahibinin üzerinden elini çekmeyen, kendisi için hayır dualarını esirgemeyen, kendisi için gerek maddi gerek manevi tüm imkânlarını seferber edip, adeta rüya sahibi için yaşayan bir aile büyüğünün olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Beyaz Palto Görmek

Rüyada beyaz palto gören kişi, bir kimsenin rızası ve yardımı ile o kişinin malından, parasından ya da makamından faydalanarak, geçim sıkıntısından kurtulacak, kazanç elde edecek ve zor günlerini atlatmış olacak demektir.

Rüyada Palto Hediye Almak

Rüyada palto hediye almak, rüya sahibinin karşısına gülüşünden, bakışından ya da konuşmasından etkileneceği bir kimsenin çıkacağına bu kişi ile yakınlaşmak ve ona gönlünü açmak için elinden gelen her şeyi yapacağına yorulur.

Rüyada Palto Satın Almak

Rüyada yeni bir palto satın aldığını gören kişi bir kişiye gönül koyacak yani ona kırılacak ve küsecek demektir.Rüya sahibinin yere göre sığdırmadığı bir kişiye alınganlık edip, ona kırılacağına fakat durumu belli etmemek için elinden geleni yapacağına ve hiçbir şey olmamış gibi davranacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Palto Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. esra capa (09 Haziran 2014 saat: 08:20)

    Ruyamda tam eve gidecem apartmanda oturuyorum, baska bir komsu goruyorum ve kapilarinin onundeki beyaz kocuk ve gri ayakkabilarini begeniyorum ve caliyorum eve goturuyorum tam yakalanacak gibiyken yakalanmiyorum ve bi bakiyorum ki bir adam bir kadin ve kizlari bize oturmaya geliyo , o da galiba o komsularimiz oluyo ben korkuyorum cakacaklar diye , ebemle dedem de var oturuyoruz televizyondan bir kasete bakiyoruz gibi, ölmus olan annemin halasini goruyorum diyorum aa halamda orda ne gencmis diyorum öldugunu biliyorum yani, onunde namazlik var ve mutlu gibi ve kuzenlerim onunde dabandan gibi bi oyunhavasi oynuyolar acaip bi ruyaydi ne anlama geliyo yardimci olursaniz sevinirim..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,