RuyaTabirleri.com

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada palyaço görmek, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını, üzüntülerini ve kederini içine atan, kimseye içini açmayan, her şeyi kendi kendiyle yaşayan ve dışarıya hiçbir şey belli etmeyen bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibinin çektiği cefaya, zahmete ve çileye rağmen, soranlara her şeyin kusursuz olduğunu söyleyen ya da hayatının alt üst olmuş olmasına rağmen sanki her şey yolunda gidiyormuş gibi davranan kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Palyaço Olmak

Rüyasında kendini palyaço olarak gören kişinin zorlu bir dönem geçireceğine, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Palyaço Kıyafeti Görmek

Rüyada palyaço kıyafeti görmek de benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin mutlu gibi duran görünüşünün altında aslında ne kadar çok problem yaşadığı ve ne kadar büyük acılar çektiği gerçeği yatmaktadır diye yorumlanır.

Rüyada Kukla Görmek

Rüyada kukla görmek, rüya sahibinin alay konusu olacağı ve başkalarının kendisi ile eğleneceği bazı olaylara karışacağına tabir edilir. Kişi, çevresindeki bazı kimseler tarafından iyi niyeti nedeniyle kaba bir tabirle enayi yerine konacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Maskot Görmek

Rüyada maskot görmek, rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına ve moralinin bozulmasına neden olacak bazı olaylar yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi huzursuz olacağı günler geçirecek ve neşesi bir süre yerine gelmeyecek demektir.

Rüyada Oyuncak Görmek

Rüyada oyuncak görmek, rüya sahibinin içinde hiç kötülük, kin, haset ve hile olmadığına, fesat, dedikodu ve art niyet nedir bilmediğine işaret eder. Barış ve sevgi yanlısı olduğuna herkesi içten duygularla kucakladığına, kapısına gelen ve zor durumda olan kişilerin yarısını sarmak için de elinden geleni yapacak kadar iyilik sever olduğuna yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Palyaço Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. durmuş (28 Nisan 2014 saat: 12:08)

    rüyamda küçük kızımla büyük bir balkonda oluyorum balkon da oldukça geniş bir balkon,daha sonra balkondan gökyüzüne baktığımda bir şeylerin uçtuğunu görüyorum bu uçan şeylerin biri bizim balkonumuza konuyor ve onunda yaşı büyük ama cüce gibi boyu kısa bir palyaço olduğunu fark ediyorum kızımla ona doğru yaklaşırken kızıma onun ne olduğunu anlatmaya çalışıyordum.


  2. Selim (04 Mayıs 2014 saat: 05:47)

    Rüyamda palyaço kılığına girmiş birisi 2 yaşındaki yeğenimi kaçırmak için eve geliyordu. Ben de haberlerde bu tür çocuk kaçırma olaylarını izleyip durumun farkına varıyordum. Abimlerle beraber oyunlar oynayıp bir süre sonra onları uyutup bebeği kaçırmayı planlıyordu. Ben de buna engel olmak için koşarak eve gidiyordum. Tam eve geldiğimde herkes gözlük takmış oyun oynuyordu. O sırada uyandım ve içim çok sıkıntılıtdı.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,