RuyaTabirleri.com

Rüyada Pamuk Görmek

Rüyada pamuk görmek, hak yolundan ayrılmayan ve dini hiç bırakmayan kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, hem görünüşte hem de gönülde güzel kişidir, her işine Allah’ın adını zikir ederek başlar ve bu sayede işi kolaylıkla hal olur. Bu kişinin ekmeği helaldir, hak yolunu takip ederek kazancına ulaşır ve imanı tam olduğundan doğru yoldan ayrılmaktan hiç vazgeçmez. Rüyada pamuk görmek, sevaplara, güzel ve doğru davranışlarla, insanlarla iyi geçinmeye, Allah’ın yarattığı her şeyi sevmeye ve saygı duymaya, şükretmekten geri kalmamaya delalet edilir. Rüya sahibi yaptığı güzel işler ve ahlaklı davranışları ile herkes tarafından çok seviliyor demektir.

Rüyada Pamuk Almak

Ahlaklı olarak variyet elde etmeye işaret eder. Rüyasında pamuk aldığını gören kişi mal varlığına kavuşur ve malının da parasının da hayrını verir. Sahip olduğu zenginliğin bir kısmını hak yolunda hayırlı işlere harcamayı ihmal etmez.

Rüyada Pamuk Tarlası Görmek

Rüyada pamuk tarlası görmek işlerin kolaylaşmasına ve hafiflemesine bu sayede de rüya sahibinin rahata kavuşmasına işaret eder. Rüya sahibi işinde çektiği zahmetten, çileden ve eziyetten kurtulacak, sorumluluğu hafifleyecek ve böylece çok daha rahat şekilde kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Pamuk Toplamak

Rüya sahibinin çok çalışıp, çok emek vererek tabiri caizse kafa patlatıp, nefes tüketip ve dirsek çürüterek kazancına ulaştığına ve maaşının her kuruşunu hak ettiğine tabir edilir. Rüyada pamuk toplamak aynı zamanda kısmete kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Pamuk Şeker Görmek

Rüyasında pamuk şekeri gören kişinin kaçan keyfi ve bozulan morali yerine gelecek demektir. Rüya sahibi ne zamandan beri uykularının kaçmasına neden olan o tatsız konudan kurtulacak ve neşesine kavuşup, yeniden yaşadığının farkına varacaktır diye değerlendirilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Pamuk Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. emine (14 Mart 2015 saat: 14:17)

  Rüyada yarıda uyanık halde üstüme bir ağırlık çöktü üşüdüm sonra ruhum yukarı çıktıevde ayak sesleri vardı kalkmak istedim kalkamadım bağırmak istedim gözümü açmak istedim yapamadım sonra ezan okundu ama saat erkendi 9gibi biliyordum ve gökyüzünde yeşillikler içinde önünde kuran çok güzel biryerdi ben peygamberinim dedi gülümsedi tarifi olmayacak güzellikte yanımda biri gözlerimi açamadım ama yanımdaydı ve beni izledi uyurken hissettim ama gözlerimi açmak istedim açamadım sonra telefon çaldı birden uyandım ama o günden beri ağlıyorum ama içim çok huzur dolu


 2. Merve (13 Mayıs 2015 saat: 05:18)

  Rüyamda kapı çalıyor ve postacı elime beyaz pamuk şeklinde fotograf albümünü tutuşturuyor.Meğerse cezaevinden eski erkek arkadaşım bana göndermiş.İçinde benim çocukluk fotoğraflarım var.Ben önceden ona göndermişim o da bana geri gönderiyor.


 3. evren (22 Mayıs 2015 saat: 17:00)

  arkadaşımla görevli yemişiz bir yerde gelenlere pamuk verecekmişiz arkadaşımın pamuğu yoktu onu ben de ekinin bir kısmını verdim baktım ki bendeki az yetmeyecek acaba evde var mıdır diye baktım yarım paket pamuk buldum bir kısmını aldım elime pamuk kar gibi beyaz yumuşacıktı ilk defa o kadar beyaz yumuşak pamuk gördüm


 4. deniz (12 Temmuz 2015 saat: 20:21)

  Rüyamda ben yatağımda yatıyorum.Ama uyumuyorum.Bizim sokakta oturan bir genç çocuk yanıma geliyor.Elinde kolonya ve pamuk var bende gülerek beni mi bayıltıcaksın diyorum. Sonra alnımda küçücük nokta kadar bir kan lekesi var pamuğa kolonya döküp alnımı siliyor. Sonra yan taraftaki yatakta yatan arkadaşım var onunda siliyor fakat ona daha fazla gülerek eğlenerek yapıyor. Sonra arkadaşım onun kendisini sevdiğini düşünüyor. Sonra pamukla alnımı silen genc bana diyorki; sana yaptığımin aynisindan yaptim ondan mi böyle yapiyor diyo. Arkadaşım icin… Bu kadar biliyorum cok saçma ama rüya işte. :)


 5. ayla (12 Eylül 2015 saat: 12:00)

  Merhaba ben genç bekar bi kızım. rüyamda evliymisi m eşimin üstünde siyah takım elbise beyaz gömlek ben kendimi görmüyorum bir evin odasindaki bir kapida esim dikilirken ayakta babamın eşime bir avuç bembeyaz pamuk verdiğini gördüm. yorumlarsaniz çok sevinirim. tesekkurler..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,