RuyaTabirleri.com

Rüyada Panik Görmek

Rüyada panik görmek, kötü gidişin, bozulan ilişkilerin ve yaşam kalitesinde düşüşün işaretidir. Beklenmeyen, ani gelişen ve kişiyi kısa sürede yatağa düşüren bir hastalığın yaratacağı korkuya, gelişen kötü olaylar neticesinde kısa sürede önlemler almak için uğraşmaya ve rüya sahibini çok ilgilendirmeyen konularda karar vermek zorunda kalmasına işarettir. Ruhsal korkulara ve psikolojik açıdan giderek zayıflamaya, hayatı felç edecek gelişmelere ve kötü insanlarla arkadaşlık etmeye de yorumlanır. Hayırlı rüyalar arasında değildir ve özellikle manevi anlamda zayıflık içinde olunduğuna, zaafların kişiyi ele geçirdiğine ve aşırı lükse düşkünlüğün, kişinin gönül gözünü kapadığına tabir edilir. Uzun süredir geliyorum diyen bir felaketle karşı karıya kalmak, evini kaybetmek, işinden olmak ve sahip olunan tüm mal varlığını bir anda satmak zorunda kalmak demektir. Genellikle iflasların, büyük hastalıkların ve kazaların habercisidir.

Rüyada Panik Olup Çığlık Atmak

Rüya sahibinin korkuları nedeniyle dilediği gibi hareket edemediğini ve kendi ayağını kendisinin bağladığını, engelleri aşmak için yeterli cesareti gösterememesi nedeniyle küçücük sorunların dahi dağ gibi büyümeye başladığını alamet eder. Telaşlı günlerin habercisi olan rüya, sıkıntılarla dolu bir açılışa, düğüne veya kutlamaya işaret ederken, önemli bir günde çıkacak sorunların kişiyi çok zor durumda bırakacağına da yorulur.

Rüyada Panik Olup Ağlamak

Kişinin kendisini çıkmazda gördüğüne ve giderek kapana kısılmış gibi hissedeceğine, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına alamettir. Ruhsal nedenlerden kaynaklanan aşırı tedirginliğin ve geçmişte yapılan bir hatadan dolayı ekilen suçluluk duygusunun da tabiridir.

Rüyada Panik Görmenin Psikolojik Yorumu

Panik atak geçiren kimselerde sıklıkla görülen rüya, aynı zamanda aşırı stres altında olan, hayatında çok sayıda sorunla boğuşan ve sürekli olumsuzluklarla karşılaşan kişinin yaşadığı korkunun sembolüdür. Aynı zamanda bir suçluluk duygusunun kişiyi sürekli olarak rahatsız ettiğini ve bu durumdan kurtulmakta güçlük çekildiğini de bildirir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Panik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. irem (21 Temmuz 2016 saat: 12:19)

    Merhaba ben Denizli Aile Hekimleri Derneği Çorum Kaplıca Termal Kür edi . Bu nedenle bilgilerin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar ve ben de bunu affettim bir şey yok ki. Bu arada sen ne kadar çok sayıda vatandaş koştu Dünyanın ilk Armani Hilary Duff Hugo ve Tolga Tibet bir tanem ben de seni çok özledim ben şimdi ben ruyamda gordum ki dondurma yeyirem çikolatalı dondurma 50 kuruş verdim amma ongerikle buramadim 50 kurusu ben cede ama sonra burdum ve verdim 50 kurusu ben iki tane dondurma aldim bitanesi arkadaşıma birtanesi bana sara aksam vakdi idi ben pamu sekerki gordum ve kamuk seker aldim ben ama 50 kurus idi oda ben vermedim 50 kurusu sora gitdim ben.


  2. Sera (12 Ekim 2016 saat: 11:04)

    Bir haftanın içinse ikinci kez beni üzen bir rüya gördüm. Ablamla ben bir akrabayı ziyarete gidiyoruz. yanimizda ablamın 5 yaşındaki çook sevdiğim torununa var.asansöre binecekkken ablam çok sıkışıyor kapısının tam önünde ciş yapıyor. Ben etrafa bakıyorum kimse görüyor mu diye.kimse görmüyor. Asansöre giriyorum abla dar diye girmek istemiyor. sıgarız diyorum biniyoruz.3. Kat mi, 6.katmı diye düşünüyoruz. 3 .katta iniyorum.o kattaki kapının ziline basıyorum. Bir kadın çıkıyor. Aradığım kişiyi soruyorum.biraz ilerde kapıyı işaret ediyor. Oraya gidip p zili çalıyorum. Teyzemin kızının eşi çıkıyor. Arkama bakıyorum ablam ve ufaklık yok.büyük bir korkuyla panikle asansöre koşuyorum. Asansörün kapısı kapalı. Akrabam asansörün kumanda yerine cıkıyor. Benim aklım çıkacak gibi.o durumda uyanıyorum. Yaşım 43.hayırlı yorumlar. ..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,