RuyaTabirleri.com

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek genel olarak güzel olan şeylere delalet eder. Rüyada bir erkek renkli bir papağan görürse, çok yönlü, zekâsı gelişmiş, neşeli, esprili, insana keyif veren bir kimseyle karşılaşacak ve onunla güzel bir aşk ilişkisi yaşayacak. Rüyada papağan görmek sadece erkekle ya da sadece kadınla tabir edilmez, papağan hem kadını hem de erkeği simgeler. Bu erkek bazen gayri meşru işler yapan, kara para aklayan ya da kötü işler yapan bir erkeğe bazen de ilim okumaya meraklı bir âlime işaret eder.

Rüyada papağana tasma takılı olarak görmek hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca yorulur. Bir kişi rüyasında papağanın karnını doyurduğunu görürse eğer fesat kimselere uyarak onlarla gıybet edecek demektir. Rüyada papağanın özgür olduğunu ve uçtuğunu görmek güzel şeyler işitmeye, papağanı bir telin arkasında mahkûm görmekse dolandırıcı kimselerin ağına düşmeye delalettir.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyada papağan yakalamak kısmettir. Kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata işaret ederken aynı zamanda duygusal dünyası için de güzel gelişmelere vesile olacak tesadüfler yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Papağan Öldürmek

Rüyada papağan öldürmek kişinin mali bütçesinin zarar görüp, büyük bir açık vermesi ile tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada papağan öldürmek sevdiklerinin ölümünü görmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Papağan Kuşu Görmek

Rüyada papağan kuşu görmek sevinçli haberlere, aile içindeki saadet ve iş hayatındaki olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada Papağan Sevmek

Rüyada papağan sevdiğini gören kişinin hayatı kâh iyi kâh kötü geçecek demektir.

Rüyada Papağan Yumurtası Görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek genellikle bir kadınla tabir edilir. Bu kadın rüya sahibi için dürüst, güzel ahlaklı, ilim irfan sahibi bir sekreter, danışman ya da yardımcı şeklinde yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Papağan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Aysel (08 Şubat 2014 saat: 20:10)

  Rüyamda bir evin penceresinden bakıyordum. Birden kafesten kaçmış kuşlar gördüm iki taneydiler. Biri yeşil, biri gri renkteydi. Gri olan kapalı bir pencerenin önüne kondu, yeşil olan bana doğru yaklaşıyordu. Biri “Yakala!” diye seslendi. Bir çok kişi uğraşıp yakalayamadı, ben elimi uzatmamla yakaladım. İnceleyince bir cennet papağanı olduğunu farkettim. Yeşil renkli, boynunda kırmızı halka şeklinde renk vardı. Pencereden baktığımda gri kuş kapalı pencerenin önünden bana bakmaya devam ediyordu. daha sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.


 2. pınar (24 Mart 2014 saat: 08:53)

  merhaba dün akşam birkaç değişik rüya gördüm yorumlamanızı rica ederim

  ben nişanlanyormuşum ama babamla hiç istemiyorum çok üzülüyorum ama nişan kıyafeti üstümde ve bir kaç altın kolye boynumda.

  diğer rüyam benden hoşlanan bir erkea var ama olmamış annesiyele konuşuyorum o anlatıyor kadın gecelikle onu hastaneye götürüyorum ama yolda birsürü çukur var birine düşüyor ben elini yakalıyorum yardım istiyorum

  annemle sahildeyiz annemin ayakakabıları sıkıyormuş onun giymesine yardımcı oluyorum sahilde kenarda oturuyor bende denize giriyorum ama ayaktayım yüzmüyorum ilerisi baya derinmiş

  babamla balkondayız yem yeşil kocaman bir papağan varmış genç erkek komşumuzunmuş biz balkondayız onlar aşağıda ama kuş bize çok yakın babamın parmağını gagasıyla tutuyor


 3. gulcin (30 Nisan 2014 saat: 14:39)

  Başbakan esi bize gelmiş iki tane kizi varmis.biri çok güzel giyimliydi içimden dedim ki ay ne güzel giyinmiş corabida çok güzelmiş dedim.başbakan kızı esi ve ben ayni koltukta oturuyorduk.basbakan konusmadi sadece bizi dinledi eşiyle muhabbet ettik büyük kızını anlattı bana ben ismini sordum kızının ,Gülseren dedi ,bende AA benim annemin ismine çok yakinmış kizinin ismini unutmam dedim.bu arada tanıdığım bir muftunun eşini görüyorum papagana benzer bir kuşu vardı kafaste bize diyor ki; bu kus beni çok sever deyip başını uzattı kuşa,kuşta onun başını gagaladi ,bakin nasıl opuyor ,bu kus beni çok sever dedi.


 4. mihri (15 Ekim 2014 saat: 09:01)

  Selam. Ruyamda 2 tane papagan camdan evimize girmisti.ilk once ne oldugunu anlamadim Ben karnini doyurdum zannedersem disi papaganmis. Pırpır bi oraya ucuyorlar bi buraya ucuyorlar elimize konuyor kafamiza konuyor belli ki evcil bu hayvanlar sonra yuvasiz kalmasin diye bir kac kisiyi tlf aradim bakabilirmisiniz diye sonrada annemi ikna etmeye calistim yazik onlara biz bakalim diye yuvasiz kalmasinlar ….sonrasi malummm uyandim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,