RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Almak

Rüyada para almak, hayırlı rüyalar arasındandır. Rüya sahibi için fayda ve şifa bulmaya delalet eder. Rüyasında para aldığını gören kişi, kendisini sıkıntılara sokan tüm problemlere sonun da çözüm bulacak ve rahata erecek demektir. Hayatı çok güzel olacak ve adı hep başarılarla anılacaktır. Rüyada para almak, rüya sahibinin zengin olacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin geleceği çok güzel bahtı da açıktır.

Rüyada Kâğıt Para Aldığını Görmek

Rüyada kâğıt para almak, esenlik bulmak ve rahata kavuşmak anlamına gelir. İşlerin hafiflemesine ve kolaylaşmasına, rüya sahibinin artık elinin bollaşmasına ve maddi zararlarını gidermesine işaret eder. Rüyasında kâğıt para aldığını gören kişi endişelerinden ve kuruntularından da kurtulacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Birinden Para Almak

Rüya sahibinin bir yakınından destek görmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin çektiği zahmeti azaltmak için bir arkadaşının, akrabasının, komşusunun ya akrabasının kendine yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Para Bulmak

Kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin büyük bir kısmet elde edeceğine ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin iyileşme göstermesine tabir edilir. İşlerin yolunda gitmeyişi nedeni ile uzun zamandır eli darda, başı da sıkıntıda olan rüya sahibi, şansının dönmesi ile birlikte sonunda rahata kavuşacak, keyfi de yerine gelecektir.

Rüyada Para Kaybetmek

Para kaybetmek, can sıkıcı bir haber almaya, söz işitmeye ya da böyle bir olay yaşamaya delalet eder. Küçük, önemsiz ama yine de rüya sahibinin keyfini kaçırmayı başaracak bir olay olacak ama sonradan çabucak unutulacaktır.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüya sahibi için ağırlık anlamına gelir yani rüya sahibine sıkıntı verecek ve dert olacak laflar şeklinde yorumlanır. Arkadan konuşan kişilerin çirkin sözleri rüya sahibinin moralinin bozulmasına neden olacaktır.

Rüyada Para Almak Vermek

Rüyada kağıt para almak vermek, ticarette adil davranan kimse olmaya, haram olana ya da kendine hak olmayana tenezzül etmemeye alamet eder. Böylece alışveriş yamak için her zaman öncelikli olarak tercih edilen kimse olmak demektir. Rüyada bozuk para almak vermek, bir sorumluluğu üzerinden atmaya ya da başka bir insan devretmek suretiyle rahata ermeye yorulur. Rüyada yabancı para almak vermek, kişinin uzun vadede ve az miktarlarda ödeyeceği bir borcun altına girerek yapacağı bir işte kazanca geçeceği anlamına gelir. Rüyada eski para almak vermek, pahada önem arz eden bir eşyayı ya da malı değerinin üzerinde satarak gelir elde etmektir.

Rüyada Altın Para Almak

Maddi zenginlik sağlamak amacıyla büyük projelere atılmaya ve istenilen verimi elde etmeyi başarmaya işaret eder. Kişinin büyük düşünen kimse olması sayesinde her zaman yeni işler ve çalışmalar üretmesi bu sayede  çok kazanması anlamına gelir. Rüyada çil çil altın para almak, mülkiyet sayısının çoğalmasıdır. Rüyada sahte altın para almak, bir atılımdan yana yanlış seçimler yapmaya dolayısıyla hayal kırıklığına ve zarara uğramaya, mali zorluk içine düşmeye ve kötü bir deneyim yaşamış olmaya işaret eder.

Rüyada Alacaklıdan Para Almak

Rüyada alacaklıdan Türk lirası aldığını görmek, rüyayı gören kişinin ata mesleği olan işi sürdürerek yaşamını idame ettirmeyi sağlayacağına yorulur. Rüyada alacaklıdan dolar ya da euro gibi yabancı para aldığını görmek, deyim yerindeyse yeni bir işte dikiş tutturmaya çalışmak, ikinci bir meslek edinmek ya da daha seçkin bir iş yapmaya karar vermektir. Rüyada alacaklıdan bozukluk şeklinde para almak, çözmek için uğraşılan bir sorunun kişiyi son anına kadar uğraştıracağına, onun zamanını çalacağına ve canını sıkacağına delalet eder. Rüyada alacaklıdan tedavülden kalmış para almak, rüyayı gören kişiye karşı mazeret kabul edilmeyecek ve açıklaması yapılamayacak bir suç işlenmesine yorulur.

Rüyada Altın Bozdurup Para Almak

Rüyada küçük ya da çeyrek altın bozdurup para almak, tabiri caizse karın tokluğuna yapılacak işlerde çalışmaya razı gelecek kadar sıkıntı içine düşmek, işsiz ya da parasız kalmak anlamına gelir. Rüyada yarım veya büyük altın bozdurup para almak, malının ya da kazancının keyfini sürmeye işaret eder. Rüyada külçe altın bozdurup para almak, şirket sahibi olmak ve patron konumuna yükselerek kendi işinin başına geçmenin ayrıcalığını ve zaman zaman da herkesten daha fazla çalışmak zorunda olmak nedeniyle bunun zorluğunu yaşamaktır.

Rüyada Anneden Para Almak

Rüyada anneden çok para almak, kişinin birden fazla çareye aynı anda kavuşmasına ve bu sayede yaşamın kendisine mutsuzluk, başarısızlık ve sefalet getiren taraflarından kurtulmasına alamet eder. Bu kurtuluş, kudret sahibi, muhterem ve cömert bir insanın hayrı ile gerçekleşecektir. Rüyada anneden az miktarda para almak, şartlar ne olursa olsun, maneviyatı kaybetmemeye, sağlığını, huzurunu ve sevdiklerinin varlığını en büyük zenginlik ve değer olarak görmeye bu sayede güzel ve sakin yaşamaya delalet eder. Rüyada anneden zorla para almak, idealler konusunda her zaman asi bir duruş sergilemeye ve geri adım atmamaya yorulur. Rüya sahibinin kendisi için faydalı ve kazançlı olacağına kanaat getirdiği işlerde çok kararlı olduğu anlamına gelir. Rüyada anneden utanarak para almak, kişinin hakkı olanı alırken bile çekinecek kadar üslup, incelik ve ahlak sahibi olması demektir.

Rüyada Arkadaştan Para Almak

Rüyada arkadaştan borç para almak, bir kimse nedeniyle karşılaşılacak bir takım nahoş olaylara ya da muhatap olunmak zorunda kalacak bazı insanlara ve bu durumdan son derece hoşnutsuz ve şikayetçi olmaya alamet eder. Rüyada arkadaştan alacağı olan parayı almak, hak edilmiş bir malı ya da geliri resmen üstüne almaya ve onun artık kağıt üzerinde de sahibi görünmeye yorulur. Rüyada arkadaştan tarihi geçmiş ve bu nedenle kullanılmayan para almak, geçerliliğini ve şöhretini kaybetmiş işler yaparak başarı elde edememektir.

Rüyada Abiden Para Almak

Rüyada abiden yırtık para almak, rüyayı gören kişinin yolundan gideceği ya da tabiri caizse aklına uyacağı bir kimse nedeniyle kazanç kaybı yaşaması ve onunla birlikte hareket ettiği için pişman olması demektir. Rüyada abiden bozuk para almak, başkalarının sorunlarına müdahale ederek yardımcı olmaya çalışmak ve onlarla birlikte sıkıntıları çözmek adına kafa yormak anlamına gelir. Rüyada abiden çuvalla bozuk para almak, işlere ağır yükümlülükler getirecek bazı uygulamalarla karşılaşmaktır. Rüyada abiden çuvalla kağıt para almak, hayır, sağlık, para ve mutluluk bulmak demektir.

Rüyada Borç Para Almak

Rüyada tanımadığın birinden borç para almak, bir anlaşmazlık, tartışma ya da kavga sırasında kişiden yana görüş bildirerek onun haklılığı konusunda destek olacak bir insanın varlığına alamet eder. Rüyada tanıdığın birinden borç almak, iyi geçim içinde olunan, ortak fikir, istek ve yaşam tarzına sahip bir insan tarafından gelecek bir iyiliktir. Rüyada patrondan borç para almak, rüyayı gören kişinin maddi anlamda kısıtlama ve tasarruf yoluna gitmesine neden olacak bir gelişmeyle karşı karşıya kalacağı anlamına gelir. Kişi bu durum karşısında harcamaları konusunda pek çok şeyden fedakarlık yapmak durumunda olacaktır.

Rüyada Ölmüş Babadan Para Almak

Sürpriz bir şekilde gelir sahibi olunacağına yorulur. Bir anda sabit bir kazanç elde etmeye ve tek başına yani bu kazancı kimseyle paylaşmak zorunda kalmadan kullanmaya bu sayede kolaylık bulmaya delalet eder. Cefası başkaları tarafından çekilen, sefası da rüya sahibi tarafından sürülecek bir iştir. Rüyada ölmüş babadan deste para almak, birikmiş ve zaruri olan ihtiyaçları karşılamaya, borçları kapatmaya ve birikim yapmaya yorulur. Rüyada ölmüş babadan hem kağıt hem de bozuk para almak, gelirin gideri karşılaması sayesinde kendi yağında kavrulmaya ve bundan da memnun olmaya işaret eder.

Rüyada Cumhurbaşkanından Para Almak

Devletten gelecek maaş demektir. Rüyayı gören kişinin memurluk ile kazanacağı paradır. Rüyada cumhurbaşkanından borç para almak, resmiyette görünen bir ödemenin yapılmaması durumunda kişiye daha pahalıya patlayacağı anlamına gelir. Rüyada cumhurbaşkanından yardım olarak yani hayrına para almak, belge üzerinde bir işin çözülmesine yorulur. Rüyada cumhurbaşkanından zorla para almak, kanuna aykırı bir hareket ya da iş yapılması durumunda içine düşülecek huzursuz ve sıkıntılı ruh halidir.

Rüyada Para Almak Ve Saymak

Rüyada kağıt para almak ve saymak, işlerdeki zorluğun ve karmaşıklığın hafiflemesine bu sayede bir düzenin sağlanmasına, her şeyin daha plan ve programlı olmasına işaret eder. Rüyada bozuk para almak ve saymak, tam aksine meslekte ya da ticarette memnuniyetsizliğe neden olacak bir takım teferruatlı ve sıkıcı durumlar yaşamak demektir.

Rüyada Para Almanın Psikolojik Yorumu

Bireyin ay sonunda ya da ay başında yaptığı rutin hesabın yani alacak verecek konularının bir yansımasıdır. Özellikle parayla ilgili sıkıntılı dönemlerde, kişinin borcunun veya alacağının olduğu ya da maddi olarak darlık çektiği zamanlardaki içsel karışıklığın bilinçaltına etki etmesi nedeniyle görmesi en muhtemel rüyalardandır. Bu tarz rüyalar bireyin parasal konularla çok meşgul olduğu zamanlarda karşılaşabileceği en tipik rüyalar arasındadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Para Almak Hakkındaki Rüyalar;

 1. erhan (31 Aralık 2013 saat: 17:06)

  Ruyamda eski sevgilimdem tomarla kagit para ve az miktar bozuk para aliyorum sonra pesinden gidip iade etmeye calisiyorum oda kaciyor tabi birazda tartisiyoruz ayrilmamizla ilgili ve bir apartmanin catisindan siyah beyaz ala karga ve kopek var karga dusuyor paramparca oluyor ardindan kopek atliyor dustukten sonra birsey olmadan kaciyor sonra elimde bir testere sogut Dali kesiyorum ici bos halka halka kesiyorum novel cikiyor krstikce yorumunuz icin tesekkurler simdiden


 2. selma (01 Ocak 2014 saat: 17:07)

  Merhaba ruyamda babamın bır evde( bızım degıl ama bızım evın yerınde )benı sılahla benı kalcamın az uztunden beluımden vuruyo kursun delıgı var ama kan yok oldugumu dusunuyolar ama anneme gıdıyorum suruklenerek o baska odada sonra babama soluyor erkek kardesım bazende farklı bır adam benı arkamdan boynumdan vuruuOr (sılah)yıne kan yok kacıyorum 3 kez vuruluyorum babam arkamdan merdane ve oklava ıle kosuyor temas oluyor ama kacıp amcamların bınaya gırıyorum amcam baba annem dedem ve kız kuzenım var kuzenım abla ne oldu rengın kacmıs dıyor ve yaralarımı gosterıyorum yardım ıstıyorum amcam ne doktora ne polıse haber verıyor


 3. OYA (04 Ocak 2014 saat: 15:10)

  Rüyamda müdürümün yatağının altında kağıt paralar buluyorum, fakat bu paralar katlanmış sanki büyü için hazırlanmış şekilde katlanmış, öbek öbek yerde farklı yerlerde görüyorum. sonra hepsini abimle beraber topluyorum, elimde bir tomar kağıt para oluyor.. ama bu paraları güya müdürümün annesi okumuş muska haline getirmiş katlamış yatağın altına atmış.. Hayır olsun. yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler..


 4. sinem (31 Ocak 2014 saat: 00:20)

  rüyamda arkadaşım para veriyor 3 tane 20 1 tane 10luk sonra bunlar yetmez diyorum ve 200tl alıyorum. arkadaşımın yanındaki kişi beni kötülemeye çalışıyor bende arkadaşımın benim ile sözlü olduğunu söyleyip o kişiyi susturuyorum. sonra ilerliyorum komşunun balkonuna geliyorum. yeşil erik ve beyaz elma yiyorum. daha sonra yola devam ediyorum. beni alıyorlar kuaföre götürüyorlar ve evlenceğimi görüyorum. nişanlım olan kişiden para alıyorum dişlerimi fırçalamadım dış fırçası alayım düğüne dişlerim kirli gitmeyim diyorum ve uyanıyorum.


 5. serdal (02 Şubat 2014 saat: 18:21)

  merhaba rüyamda kendimi bir derenin içinde gördüm ve göğsüme kadar suyun içindeyim ayrıca kucağımda zayıf ve hasta gibi görünen bir buzağı var ve boğulmasın diye suyun üstünde tutmaya çalışıyorum ve dereden çıkmak için derenin içinde yavaşça yürüyorum ama aklımda buzağıyı kesmem gerektiği var hep ancak dereden çıktıktan sonra buzağıyı kesmiyorum ve rüyam son buluyor.
  yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.


 6. şe şe (07 Şubat 2014 saat: 22:17)

  rüyada kredi kartımın borcunu ödemke için bankaya gittim bir bankamatikten para çekip diğer bankamatiğe yatıracaktım. parayı çekmek için kartı soktuğumda bir sürü kağıt para çıktı. önce avaş yavaş küçük 5lik 10luklar gelmeye başladı sonra bir anda hızlandı ve babam yanımda idi babam gördü ancak bir şey yapmadı. sonra paraları mavi bir bayan çantası olması gerekiyor tam haırlamıyorum ona koyuyorum. sonra çantayı kısa sğreliğine kaybettim sonra hemen buldum. sonra parayı içerden müdür beyle görüşüp hesabıma yatırmaya çalıyordum. sonra bir anda uyandım. yorumuz ve ilgiliz için teşekkür ederim


 7. mine (10 Mart 2014 saat: 20:20)

  ruyamda, yagmurlu bir havada pazar kurulmus olan bir sokaktan gecerken birden eski sevgilimi goruyorum. o da arkasini donuyor beni goruyor ve gulumsuyor fakat ben hic orali olmadan yoluma devam ediyorum.o arada nasil oluyor anlamiyorum yanima geliyor ve kredi kartiyla birlikte 1500 TL kagit para veriyor bana. ben kagit parayi geri vermeye calisiyorum bana kredi karti yeter diyorum fakat o almamakta israr ediyor bu esnada uyandim


 8. Melisa görkem (14 Nisan 2014 saat: 10:58)

  Rüyamda kıyafet bakmak için en iyi arkadaşımla dışarı çıkıyoruz birsürü yan yana kıyafet mağzaları olan bi sokak var. Servis gibi bi araçtan inip orda gezmeye başlıyoruz. Arkadaşım bana serviste 70 yada 80 tl para veriyo 20 tl daha vericeğini söylüyo ama ben o 20yi almıyorum. Sonra mağazaları gezip kıyafet falan bakmaya başlıyoruz. Böyle bitti rüyam. Şimdiden teşekkürler


 9. elif teki (28 Nisan 2014 saat: 09:45)

  Ruyanda oturmaya gidiyoruz kaynanamla birlikte oturmaya gittimiz kadim benim icin kagit para aliyor kaynanamdan ama kaynanam vermek istemiyor elime yabanci kagit para uzatiyor dolar gibi uzattigi parayi almiyorum ben sonra mutfaga gidiyorum kadin benim icin aldigi parayi oraya birakmis aliyorum ama kaynanam geri aliyor benden neyse kendi annemlere gidiyorum evde su yokmus su iste diyor annem istiyorum yine kagitla baya miktarda bozuk para var icinden alip veriyorum bu kadr tsk ederm..


 10. Kader (13 Ekim 2014 saat: 05:42)

  Rüyamda karanlık ve dışardayım babam yanıma geliyor ve bana para vereceğini söylüyor bende eve gidip eşime söylüyücem o arada küçük kızım uyuyor büyük kızımı yatağına koyup babama bakmaya gidiyorum göremeyince en dış kapının açık olduğu düşünüp içerdeki evin kapısını kilitleyim derken açıyorum ve birinin dışardan açtığını zannettim ve korkup eşime seslenip uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,