RuyaTabirleri.com

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, söylenen sözlerden görülecek zararlara işaret eder. İşiteceğiniz sözler sizin canınızı fazlasıyla sıkabilir. Bazı rüya tabircilerine göre ise etrafınızda sizinle ikiyüzlüce konuşan insanlar olduğuna yorulmaktadır.

Alternatif olarak, rüyada para görmek gelecek nimetlerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin geçimi rahatlar. İç sıkıntıları geçer. Ayrıca yapacağı ufak yardımlar ve ibadetler fazlasıyla ödüllendirilir.

Ayrıca, rüyada para görmek, etrafınızdaki ikiyüzlülere karşı sizin edeceğiniz laflara da yorulmaktadır. Genellikle para rüyaları dedikodulara, size söylenen kötü sözlere ya da sizin söyleyeceğiniz kötü sözlere işaret eder.

Rüyasında üzerinde Allah’ın adının yazdığı paralar görmek, rüya sahibinin kuran okumaya nazaran diğer ibadetlere ağırlık vereceğinin habercisidir.

Para bazen de çekilecek sıkıntılara işaret eder. Maddi ya da manevi zorluklar kapınızda olabilir. Bazı yorumcular ise bu sıkıntının hemen ardından büyük sevinçler yaşanacağını da söylemiştir.

Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya yakın zamanda elde edeceğiniz paraya işaret eder.

Rüyada para görmek tabiri

Para yutmak

Rüyada gümüş para yutmak rüya sahibinin işleyeceği günahlara yorulmaktadır.

Altın para yutan kişi, inkara yönelir. Nablusi bu rüyayı şöyle yorumlamıştır. Altın rüyada İslamı temsil eder. Para ise günaha girmekle yorulur.

Para bulmak

Rüyasında para bulan kişi başına gelen işlerden dolayı gereksiz yere uğraşır. Canı sıkılır. Rüyanın bu şekilde yorumlanmasının sebebi ise paranın dünya hayatında insanların vaktini boşa harcadığına inanılmasıdır.

Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada para bulan kişinin kısmeti artar, geliri düşündüğünden çok daha büyük olur. Beklemediği kapılar kendisine açılır ve maddi yönden büyük bir feraha eder.

Alternatif olarak, rüyasında para bulan kişi bazı ödemeler yapar. Birilerine borç verebilir ya da uzun zamandır ödeyemediğiniz borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bu rüya cüzdanınızdaki paranın harcanacağına işaret etmektedir.

Para basan kimse

Rüyanızda para basan bir kimseyi görmeniz sözleri hoş fakat riya içerisindeki bir erkeğe işaret eder. Bu kişi her ne kadar yüzünüze gülse de arkanızdan iş çevirdiği aşikardır. Etrafınızdaki kişilere karşı dikkatli olmalı ve her söylenene inanmamalısınız.

Para basan kişi siz iseniz, etrafınızdan kimseye söylemeden bazı işlere girişeceğinize delalet eder.

Para yırtmak

Rüyasında para yırttığını gören kişi yaptığı işlere son verir. Bu işler genellikle gizli olarak yapılan ve rüya sahibinin vicdanına sığmayan işlerdir. Bununla birlikte yapmaktan hoşlanmadığınız veya içinize sinmeyen işleri yarıda bırakabilirsiniz.

Para kemeri

Rüyasında para kemeri gören kişi, hanesine bazı eşyalar alır. Eğer para kemeri denize düşmüşse, bu durumda elinizdeki maddi imkanlar devlete devredilir. Rüyada deniz görmek devletle ilişkilendirilmektedir. Bunun sebebi ise denizden çıkan nimetlerin tüm insanlığın yararına kullanılmasıdır. Denizin nimetleri herkes için vardır. Dolayısı ile deniz, devleti sembolize eder. Denize düşen para ise devlete ödenecek vergilere, harçlara veya devlete devredilecek paralara işaret etmektedir.

Para kemeri akan bir suya düşerse, bu durumda elinizdeki maddi imkanlar bir başkasına devrolunur.

Para kaybetmek

Rüyasında para kaybettiğini gören kişi kısa bir süreliğine iç sıkıntısı yaşar diye tabir olunur.

Para saymak

Rüyasında para sayan kişi ummadığı bir şekilde amaçlarına muvaffak olur.

Cinsine göre para görmek

Gümüş para

Rüyada gümüş para görmek sevinçli haberlere yorulmaktadır. Bir diğer rüya tabirine göre ise rüya sahibinin kısmeti açılır ve işleri rast gider.

Bakır para

Rüyasında bakır para gören kişi maaşlı çalışıyorsa yeni bir işe girer veya iş yerindeki şansı artar. Ticaret ehli içinse bu rüya şanslı olunacak yeni girişimleri simgelemektedir.

Altın para

Rüyada altın para görmek, etrafınızda olan kimseleri kıskanacağınız anlamına gelir. Bir diğer rüya tabirine göre ise altın para, sizi üzecek şeyler işiteceğinize delalet etmektedir. Alternatif olarak rüyasında altın para gören kişi, küçük üzüntülerin ardından büyük mutluluklar yaşar. Eğer canınızın sıkıldığı ve mutsuz olduğunuz bir dönemdeyseniz içinizi ferah tutmalısınız. Yakın zamanda güneş karanlıkların ardından doğacak ve beklemediğiniz şekilde mutlu olacaksınız demektir. Bu rüya, bir başka rivayete göre, rüya sahibi hakkında dedikodular yapacağına da yorulmaktadır.

Bozuk para

Rüyasında bozuk para gören kişi bir kimse ile düşman olur. Bu nedenle de canı sıkılır. Eğer rüyanızda bozuk paralardan kurtulduğunuzu görmüşseniz o halde bu rüya tam tersi yorumlanmaktadır. Bu rüya, sıkıntılarınızın kısa süre içerisinde geçeceğine delalet eder.

Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada bozuk para görmek, arkanızdan konuşan insanlara yorulmaktadır.

Kağıt para

Rüyada kağıt para görmek para kaybetmeye delalet eder.

Madeni para

Rüyasında madeni paraları harcadığını gören kişi ummadığı bir kapıdan para kazanır. Madeni para aldığını gören kişi bir miktar para kaybeder.

Koleksiyon yapmak

Rüyanızda para koleksiyonu yapmanız değişik ve beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalacağınıza ve şaşıracağınıza yorulur.

Para çalmak

Rüyanızda para çalmanız elinizde olmadan bazı kimselerin gizledikleri şeyleri duyacağınıza delalet eder.

Para çaldırmak

Rüyada para bazen gizlenen şeyleri simgelemektedir. Paranızı çaldırmış olmanız ise gizlediğiniz şeylerin açığa çıkmasına delalet eder. Bunu öğrenen bir kişi olabileceği gibi bütün çevreniz de olabilir.

Rüyada Demir Para Görmek

Gayrimenkul ve para yani zenginliktir. Kişinin güç sahibi olacağına, maddi varlığının çoğalacağına, hayatındaki lükslerin artacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, hesabındaki paranın da ağırlaşacağına yorulur.

Rüyada Deste Deste Para Görmek

Rüyayı gören kişinin yeni iş hedefleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi büyük bir iş yapmanın planlarını yapıyor ve daha fazla kazanmayı istiyor demektir. Kişi, maliyeti az bir o kadar da getirisi fazla olan projeler peşindedir.

Rüyada Birinden Para Almak

Para alınan kişiden zora girmiş bir iş konusunda yardım görmek anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ihtiyacı olan bir konuda kendisine ışık tutacak, deneyimlerini ve bilgilerini aktaracak ona hayati tüyolar verecek ve işini kolaylaştıracak birinin olduğuna işaret eder.

Rüyada Eski Para Görmek

Hem maddi hem manevi değeri yüksek yatırımlar yapmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin hazırdan bir işi alarak hiç masraf etmeden, para harcamadan ve zahmete girmeden yapacağı bir iş sayesinde hem kısa yoldan hem de kısa zamanda çok iyi kazanacağı anlamına gelir.

Rüyada Demir Para Toplamak

Uzun bir süre çalışarak mal edinmek demektir. Rüyayı gören kişinin yatırım yapmak amacıyla ileride çok değerleneceğini öğrendiği ve ileride kazanç elde etmek için satmak amacıyla alacağı küçük bir arsa, uygun fiyata bir daire ya da ucuz fiyata bir araba demektir.

Rüyada Madeni Para Toplamak

Kişinin kendisine para kaybettirecek bu nedenle getiri elde edemeyeceği tam aksine sermaye kaybedeceği bazı atılımları olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi rakip edemeyeceği bir sektörde işe atılacak fakat fayda elde edemeyecek ve menfaat bulamayacaktır.

Rüyada Para Sıkıntısı Çektiğini Görmek

Gerçekten de borç sahibi olunduğuna ve borçların ödenmesinde zorluk çekildiğine yorulur. Rüya sahibinin biriken kredi borcu, zamanında yatıramadığı için tarihi geçmiş faturaları olduğuna ve bunlar için biriken faizin kendisini daha büyük zahmete ve derde soktuğuna alamet eder.

Rüyada Yabancı Para Görmek

Kişinin çok kazançlı, çok bereketli ve kendisine hayır getirecek bir alanda atılım yapacağına işaret eder. İnsanların temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir iş kurulacağına ve bu işin deyim yerindeyse peynir ekmek satar gibi çok satacağına ve çok kazanılacağına yorulur.

Rüyada Birine Para Vermek

Rüya sahibinin birilerinin açığını ya da eksiğini kapatacağına, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, onunla parasını, malını ya da ekmeğini paylaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iyi kalpliliği sayesinde bazılarının yüzü gülecek, kısmen de olsa sorunları bitecek demektir.

Rüyada Banknot Para Görmek

Kesilmeyecek ve gününde ele geçecek sabit bir gelir elde edileceği anlamına gelir. Örneğin kendisine babasından kalacak bir daireyi kiraya vererek kesin olarak her ay gelecek bir sermayeye kavuşmak gibi.

Rüyada Ölüden Para Almak

Uğursuz getirecek ve zarar edilecek bir girişim yapılacağına delalet eder. Rüya sahibine ancak külfet getirecek, koyduğu paranın daha fazlasını kaybetmesine neden olacak bir iş yapması demektir. Kişinin bu işten kazanacağı para zararını karşılamaya yetmeyecek demektir.

Rüyada Borç Para İstemek

Kişinin çok zor bir anında fazlasıyla gururlu olmasına rağmen gururunu bir kenara koyarak bir adım atmak zorunda kalmasına ve içine düştüğü bu durumdan dolayı büyük bir mahcubiyet yaşamasına yorulur.

Rüyada Patrondan Para Almak

Rüya sahibinin hak ettiği bir malı ya da parayı resmi olarak alması demektir. Kişinin kâğıt üzerinde netleşmediği için hakkı olan bu malları ya da parayı alacağına ve bu sayede rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Delik Para Görmek

Kişinin bazı işlerinin geçersiz sayılması nedeniyle o ayki maaşını alamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bir projesinin beğenilmemesi sonucunda kazanmayı beklediği ve kesin gözüyle baktığı parayı alamayacağına ve tüm bütçesinin sarsılacağına yorulur. Ayrıca, uzun zamandan beri sürekli geciktirilen bir borcun yakın zaman içinde kişinin karşısına çıkacağına ve bu borç için başka bir şeye ayrılmış paranın harcanacağına işaret eder.

Rüyada Para Saklamak

Kimseyle paylaşılmamış ve tek başına yapılmak istenen bir iş olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi işlerine karışılmaması ve aklının karışmaması için işini kuracağı son ana kadar planından kimseye bahsetmemekte kararlı demektir. Aynı zamanda, bu gizliliğin ilerleyen zamanlarda daha büyük boyutlara varacağına ve bazen hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine alamettir.

Rüyada Para Kaybetmek Ve Bulmak

Rüya sahibinin başarısız olduğu için bir daha cesaret edemediği bir işi yeninden yapmaya karar vereceğine ve bu kararının kendisine şans ve hayır getireceğine işaret eder. Kişi, yenilgiye uğradığı bir konuda yeniden güç ve sermaye biriktirip bu defa kazanmayı umut ettiği kadar tekrar kaybetmeyi de göze alacak ve bu düşünceden ne olursa olsun vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Oyundan Para Kazanmak

Rüyayı gören kişi için bir sürpriz bir gelişme yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibi ya işinde terfi edecek maaşı artacak ya da çok büyük bir markadan iş teklifi alacak hem yüksek bir maaşa hem de yüksek bir makama ulaşacak demektir. Rüya sahibinin methini duyan bazı işverenler onu kapmak için birbirleriyle yarışacak bu durum da rüya sahibinin işine yarayacak ve bu sayede sektörde değeri artacak demektir.

Rüyada Para Bulup Sahibine Vermek

Kişinin kendisinden önce başkalarını düşünecek kadar insaniyetli kimse olduğuna ve asla fırsatçı bir kişilik taşımadığına yorulur. Rüya sahibinin hak iddia edebilme şansına sahip olsa bile kendi hakkı olmadığını bildiği bir işe yanaşmayacağı anlamına gelir. Çok az kişinin yapacağı bu vicdanlı ve dürüst davranış takdire şayan olacaktır.

Rüyada Birine Kâğıt Para Vermek

Bir kimseyle bir düşünce etrafında birleşmeye yorulur. Kişinin bir kimseyle bir araya gelmesine vesile olacak bir ortalık yapacağı anlamına gelir. İlk teklif karşı taraftan gelecek, rüya sahibi de bu teklifi geri çevirmeyecek demektir. Bu ortaklık sayesinde çok güzel bir iş kurulacağına, bu işten birçok kişinin ekmek yiyeceğine ve bol bol hayır duası alınacağına delalettir.

Rüyada Eski Metal Para Görmek

Kazancının eksiliği anlamına gelir. Kişinin aldığı maaşın giderlerini karşılamaya yetmediği yani deyim yerindeyse parasının pul olduğuna ve kazancının değerinin bulunmadığına işaret eder. Ayrıca, kıt kanaat çekinme zorunluluğunun daha uzun bir süre devam edeceğine ve bu durumdan kurtulmak için yapılan bazı girişimlerin sonuçsuz kalacağına yorumlanır.

Rüyada Para Çalan Birini Görmek

Rüya sahibinin sevdiği, inandığı ve güvendiği bir insanın onu hayal kırıklığına uğratacak ve ona karşı tüm güvenini sarsacak bazı davranışlarda bulunacağına ve kişinin de artık onunla görüşmeme kararı alacağına yorulur. Aynı zamanda, alınan darbe yüzünden deyim yerindeyse yoğurdun üflenerek yenileceğine ve insanlara güven duyma konusunda çok zorluk çekileceğine delalettir.

Rüyada Para Alacağını Duymak

Rüyayı gören kişinin yüreğine su serpecek, içindeki sıkıntıyı yok edecek, onu gevşetecek, rahatlatacak, moralini ve keyfini yerine getirecek bir gelişmeyle karşılaşacağına, bu gelişmenin adeta kendisi için kurtarıcı olacağına alamet eder. Rüya sahibinin kendisi için şans olarak kabul edeceği ve değerlendireceği bir olayla karşılaşması anlamına gelir.

Rüyada para görmek psikolojik yorumu

Rüyada para görmek, maddi rahatlığınızın yerinde olduğunu ve paraya ulaşmak için emek harcamanızın yeterli olduğunu göstermektedir. Rüyada görülen para kendine değer verme, başarılı olma, içsel değerler ve güveni simgelemektedir.

Rüyada para bulmak

Rüyasında para bulan kişi ise, aşk arayışındadır. Aşk hayatınızda birinin eksikliğini hissediyor olabilirsiniz. Bu rüyayı gören kişi, yeni bir ilişki için kendini hazır hissediyor demektir. Para aynı zamanda kuvvet ve cinsellik için de bir semboldür.

Rüyada para kaybetmek

Rüyanızda para kaybettiğinizi görmeniz, amaçlarınız doğrultusunda yeterince hırslı olmadığınızı, kendinize güveninizin yetersiz olduğunu ve bazı konularda kendinizi güçsüz hissettiğinizi göstermektedir. Bununla birlikte kendinizi korunmasız ve kontrolsüz de hissediyor olabilirsiniz. Para daha çok güven hissini simgeler. Paranızın kaybolması kendinizi yeterince güvende hissetmediğinizi göstermektedir. Yaşamınızda kendinizi mutsuz ve bir şeyleri kaybetmiş hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada para harcamak

Rüyanızda para harcadığınızı görmeniz ise, aşk arayışı içinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada para vermek

Birilerinin birilerine para verdiğini görmeniz, kendinizi dışlanmış hissettiğinizi gösterir. Bu rüya ayrıca gözünüzden kaçan ya da ihmal ettiğiniz, farkında olmadığınız duygularınızın da göstergesi olabilmektedir. Ayrıca bu rüya hayatınızdaki bir insanın size yeterince sevgi ve ilgi göstermediğini de simgeleyebilmektedir.

Rüyada parasız olmak

Rüyanızda yanınızda hiç paranızın olmadığını görmüşseniz, birilerini kaybetme korkusu içinde olabilirsiniz. Bir diğer açıdan baktığımızda ise bu rüya amaçlarınız için yeterince donanımlı olmadığınızı da simgeleyebilmektedir.

Rüyada para çalmak

Rüyanızda birilerinden para çaldığınızı görmeniz, kendinizi tehlike altında hissettiğinizi simgeleyebilmektedir. Etrafınıza karşı daha dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Para çaldığınızı görmeniz ayrıca aşk hayatınızdaki eksikliklere ve arayışa da işaret edebilmektedir. Bir diğer yandan hoşlandığınız birisi varsa o kişinin sizi kabul etmesine olumsuz bakıyor olabilirsiniz. Bu umutsuzluğunuz rüyanızda bu şekilde sembolize edilmiş olabilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Para Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. su (17 Ocak 2014 saat: 03:15)

  Merhaba
  Rüyada dışardan evimin ışıklarının yandığın ı görüp eve girdığimde bir hırsızın oldüğunu görüyorum ensesinden yakalıyorum konuşurken elimde bir cihazdan dügmeye basıyorum (site polisine haber veriyormuş)elmden kaçan hırsız salona gidiyor bilgidaysr telefon vs bişeler alıyor bense oyslamaya çalışıyorum neden yapiyordun dedigimde “sizde var bende yok gene alırsınız vs” diyor. Polisler geliyor kapının önünde birtanesi motorun üstünde oturuyor fakat farklı ünüformalar yabancı bir ulkenin gibi.hırsızı teslim ediyorum hırsız polise yeşil bir kagıt para veriyor ne bu diyorum. Sesini çikarmiyor. Kiziyorum ben emek verip kazanicam o çakıcak ve sen bisey yapmicaksin öylemi diyorum.pencereden bakiyoruz esimle polisckarşıda bir insaatın icinde arkası dönük oturuyor elimde kamera goruntunuz var madem ole sizi sikayet edicem dyorum halbuki yok.ıçeri giriyorum.


 2. Sahra (28 Ocak 2014 saat: 12:07)

  Selam

  Ben rüyamda kazı kazan oyunlarında 500-600 liraya yakın bi miktar kazanmşım. Ablam cüzdanıma bakarken bu parayı farkediyor ve bunu benden almak için ugraşıyor. Ona borçlarımın ve ihtiyacımın oldugunu söylesemde bir şey degişmiyor onu benden almak için elinden geleni yapıyor . Ben ise bu paranın beni çok sıkışık bir dönemimde beni buldugu için seviniyorum. Bunu ailemede söylüyor ve ortalıgı karıştırıyor. Annemlerde bana kızıp o parayı nerden buldugumu soruyolar anlatıyorum ama yüzlerinde inanmıyormuş gibi bir tavır beliriyor. Sonra ablam çok hızlı araba kullanıyor ona biraz yavaşlamasını yoksa kaza yapıcagnı söylüyorum ama beni dinlemiyor.


 3. ekin (12 Şubat 2014 saat: 12:56)

  rüyamda evime bir kzı hırsızlık için girmiş ben kapı sesi duyuyorum ve hemen kalkıyorum kapıyı açıyorum kız asansörde yakalıyorum ve paramı aldığını görüyorum cüzdanım yerde ve paramı alıyorum eşimi kaldırıyorum oda o kızı öpüyor hoş geldin gibi bende ona kızıyorum oda bana yapmış bir hata diyo sonra ben uyumaya gidiyorum kalkıyorum kız halen evde eşimde hiç birşey demiyor gene ona kızıyorum ve kızı evden kovuyorum.


 4. irem (31 Mart 2014 saat: 08:07)

  ben rüyamda okulda olduğumu gördüm ve bende para var benim sevdiğim oğlan geliyor benden para istiyor ama ben veremiyorum çünkü arkadaşım yanımda ve ben sevdiğim oğlana kaş göz hareketi yapıyorum ve sevdiğim oğlanı yanımdan gönderiyorum ama ihtiyacı olduğu halde veremediğim için çok üzülüyorum sonra ben servisi beklediğim yere gidiyorum ve sevdiğim oğlanda geliyor ama ben para vermediğim için konuşamıyorum


 5. atilla (18 Nisan 2014 saat: 09:41)

  Rüyamda atmden para çekmeye varıyorum.önümdeki kişi tanıdık oluyor.onlar gittikten sonra şifre mi giriyorum ama tuşlara hızlı basınca çok rakam girmiş oluyorum * işaretleri yerine 7 yazıyor. 7den fazla tuşa basmış olıyorum yani. Sonra tekrar denememde atm ye para sıkıştığını görüyorum bu para 5tl oluyor. Daha sonra bir sürü para oluyor 100lük 50lik filan. O rada benim elimde de 5tl ve bi kaç tane 1tl oluyor bunlar benim para cebime koyayım diyorum diğer paralarla karışmaması için. Paraları toplamaya başlıyorum ama bir türlü bitmiyor alıyorum alıyorum yine sıkışmış paralar oluyor. En son benden önceki kişiyi tanıdığım için ona götürmeyi düşünüyorum. Paraları toplarken bir sürü de dolma kalem kurşub kalem topluyorum elime sığmıyor cebimede koyuyorum. O sırada kurşun mavi renkli kısa bi kalem düşüyor. Para ve kalemleri topladıktan sonra o kişinin yanına gidiyorum. Cafe gibi bi yerde çaycı oluyor. Yanında da atm ye beraber geldiği adam oluyor. Soruyorum para yatırdın mı diye. Evt diyor. Bende para sıkıştığını söylüyorum. Demekki yatmamış diyor. Ne kadar yatırdığını soruyorum tam bişey demiyor. Yanındaki kişi de 200 300 tl filan diyorlar. Tam rakam istiyorum çünkü çok para var. Kalan kısmı sahiplenmek istiyorum. Böyle bitti.


 6. nevruz (22 Nisan 2014 saat: 11:11)

  Merhaba,
  Rüyamda İstanbul’daki akrabalarımın yanına gidiyorum kolum kırılmış ve sargılı daha sonra bir doktor bu sargıyı açıyor ancak kırık iyileşmemiş oluyor kolumun mor ve şiş olduğunu görüyor ve bana tekrar film çektirmem gerektiğini söylüyor bir asansör bir merdiven karışık bir şekilde eve çıkıp aşağıya iniyorum ve kuzenim kardeşim ve dedemle arabaya binip film çektirmeye gidiyoruz köprüden geçmek için hgs doldurmak gerekiyor ve kuzenim bir kağıt para verip parasını bozduruyor ben verirdim diye ona söylenirken görevli önce iki avuç dolusu bozuk parayı önümüze koyuyor sonrada onları geri alıp hgs dolduruyor ama doktora giderken köprüden geçmemize gerek kalmıyor ve doktora gidip film çektiriyoruz.


 7. kadriye (16 Mayıs 2014 saat: 15:25)

  Ruyamda gercek te alacaklı olduğum bir kişiyi.ailesiyle birlikte bir otelde gördüm niye kacıyorsun benden dedim ve bir canta gibi bişeyden tomar tomar elli yeni paralar olduğunu gördüm.yarısını bn aldım yarısınıda ona geri verdim al bu seni geçindirir diyerek geri verdim.ona niye kacıyosun bnden drdiğim zaman bana herkezden kacıyorum otel otel geziyorum dedi.ama paralar çok net gördüm ve hepsi çok yeniydi .


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,