RuyaTabirleri.com

Rüyada Pasta Görmek

Rüyada görülen pasta çoğu zaman hayırlı haberlere işarettir. İr kimse rüyasında pasta görüyorsa bu bir misafir mal server ya da hayırlı bir haber olarak yorumlanabilir. Bu durumda rüyaların içeriğini en iyi şekilde analiz ederek bu konuda bir yorumlama yapmak çok daha doğru bir karar olacaktır. Ayrıca rüyada görülen pasta bazen beklenmedik bir yolculuğa işarettir. Ancak tüm bu ayrıntıların hayırlı bir şekilde sonlandırılacağı belirtilmiştir. Rüyada görülen pasta çoğu zaman hayrı temsil eder. Bu açıdan pasta rüyalarını yanlış yorumlayıp tedirgin olmak yersiz olacaktır.

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek olumsuz bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada bir kişi pasta yediğini görüyorsa eğlenceli bir durum yaşayacağı yakın zamanda oldukça mutlu gelişmelerin olacağına işarettir. Aynı zamanda rüyada yenildiği görülen pasta kısa yolculuklara da çağrışım yapmaktadır. Bir kimse yakın zamanda gitmek istediği bir yere yolculuk yapabilir ya da uzun zamandır görmediği misafirlerini ağırlayabilir.

Rüyada Pasta Yiyememek

Rüyada bir kişi bulunan pastadan yiyemediğini görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Bu durumda kişinin yakın zaman içerisinde üzüntülü bir haber alacağı söylenir. Ayrıca mutsuz ve kederli olaylar ile birlikte zor zamanlar geçirileceği ifade edilir. Eskiden yaşadığı ancak geride bıraktığı kötü günlere tekrar döneceği anlamına da gelmektedir. Bu açıdan rüyada görülen pastayı yiyemiyor olmak pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz.

Pasta Pişirmek

Rüyada bir kişi kendisini pasta yaparken ve pişirirken görürse bu rüya o kişinin geleceği hakkında çeşitli ipuçları vermektedir. Pasta pişirmek diğer anlamıyla kişinin kendisi için bir yol çizmesi gerektiğini ve hayatının geri kalan kısmını ciddi bir şekilde planlaması gerektiğini ifade eder. Bu rüya hem hayırlı hem de hayırsız bir şekilde yorumlanabilir. Kişinin kendi hayatını gözden geçirerek bu konuda bir yargıya varması çok daha doğru olacaktır.

Rüyada Pasta Almak

Bir kişi rüyasında pasta aldığını görüyorsa bu rüya onun için kalabalık bir çevre olarak yorumlanır. Kişinin yeni ve oldukça sosyal bir ortama gireceği söylenir. Ayrıca yeni arkadaşlıklar kuracağına işarettir. Rüyada pasta görmek aynı zamanda kişinin arkadaşlıkları konusunda bazı yol ayrımlarına geleceğini ve bu konuda kendisi için en doğru kararı vermesi gerektiği de ifade edilir. Rüyada pasta olmak genel olarak arkadaş çevresi ile ilgili yapılan yorumlardan oluşmaktadır.

Rüyada Pasta Dağıtmak

Rüyada bir kişi pasta kestiğini ve sadece kesmekle kalmayıp pastayı dağıttığını görürse bu rüya onun için çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Bu kişinin oldukça yardımsever bir kişiliği olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda rüyada pasta dağıtmak kişinin yakın zaman içerisinde yaşadığı bir olaydan sonra karşısındaki kişilere yardımda bulunacağına ve bu yardım sonucunda etrafından büyük takdir göreceğine işaret edilebilir. Aynı zamanda rüyada pasta dağıtmak kişinin kendi malından ve rızkından kaçınmayarak birçok kişiye yardım edeceği söylenir. Bu durumda rüya sahibinin oldukça iyi kalpli ve yardımsever biri olduğunu söylememiz mümkündür.

Taze ve Renkli Pasta

Rüyada görülen taze ve rengarenk bir şekilde süslenmiş pasta genel olarak bir kısmete çağrışım yapar. Ancak bu kısmetin iyi bir kısmet olacağı da belirtilir. Patanın renkli olması kişinin mutlu bir tercih yapacağı anlamına gelmektedir. Bu rüya her zaman için hayırlı bir şekilde yorumlanabilir. Rüya sahibinin çok kısa bir süre içerisinde oldukça mutlu bir yuva kurarak her bakımdan kusursuz bir hayata kavuşacağı söylenir. Bu durumda kişinin karşısına çıkan kısmetlerini en iyi şekilde tahlil etmesi gerekmektedir.

Pasta Taşımak

Rüyada bir kişi pasta taşıdığını görürse bu rüya özellikle sevgilisi olanlar için oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya genel olarak pastayı taşıyan kişinin sevgilisi tarafından oldukça iyi bir şekilde karşılanacağını işaret eder. Sevgilisi tarafından hak ettiği ilgiyi ve sevgiyi alacağına çok güzel mutluluklar yaşayacağına ve her yönüyle oldukça mutlu bir beraberlik yaşayacağına işarettir. Rüyada taşınan mutluluk ikili ilişkiler için her zaman oldukça olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır.

Pasta Almak

Rüyada kişi bir pastaneden pasta aldığını ve sevdikleri ile birlikte bu pastayı yediğini görüyorsa bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. Pasta almak kişinin yakın zaman içerisinde mal temin edeceği ve bu konuyu olabildiğince güzel bir şekilde değerlendireceği anlamına gelmektedir. Pasta almak her zaman için bereket ve bolluk anlamına gelmektedir. Kişi eğer zaten zenginse yakın zaman içerisinde servetini oldukça akıllıca bir şekilde değerlendirerek servetine servet katacağı anlamına gelmektedir. Bu aynı zamanda yakın bir akrabadan kalacak miras mal ya da para anlamına gelir. Ancak kazanılan paranın tamamı helal paradır. Bu yüzden kişilerin şüphe yaşamalarına gerek kalmayacaktır.

Rüyada Bol Kremalı Pasta

Rüyada görülen üzeri bol kremalı pasta pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Yakın zaman içerisinde kişinin çeşitli aksaklıklar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada görülen bol kremalı pasta alınacak üzüntülü bir habere işarettir. Karşınıza çıkan bir kısmetin sizin için hayırlı bir insan olmadığının çeşitli sinyallerini verir. Bu durumdan dolayı çeşitli hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Rüyada görülen pasta çoğu zaman hayırlı bir şekilde yorumlanır ancak bazı durumlarda çeşitli olumsuzluklarında sinyallerini vermektedir. Pasta bazen yeni arkadaşlıklara ve yeni çevrelere işarettir. Bu durumda kişilerin dikkatli ve tedbirli davranmaları gerekmektedir. Aynı zamanda bazen rüyada görülen pasta bolluk ve bereketi simgeler. Bu durumda yeni bir yatırım yapabilir ya da uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeyi alabilirsiniz.

Aynı zamanda rüyada görülen pasta genel anlamı itibari ile bir kısmete çağrışım yapabilir. Bu durumda karşınıza çıkan kısmetleri en iyi şekilde değerlendirerek analiz etmeniz gerekebilir. Bazen pasta rüyaları alınacak kötü bir yolculuk ve hayırsız evlilikleri ifade ettiği için kişinin bu durumda rüyalarının içeriğini en iyi şekilde analiz ederek yorumlaması sonucunda kendi hayatını baz alarak çeşitli çıkarımlarda bulunması gerekmektedir.

RÜYADA PASTA GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyalarımız insan psikolojisi hakkında çeşitli ipuçları vermektedir. Bu açıdan tüm bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak rüyalarımızı en iyi şekilde analiz etmemiz gerekebilir. Rüyada görülenler bilinçaltımızın ve kafamızın içerisinde yatan düşünceler hakkında bizlere çeşitli ipuçları vermektedir. Ancak her görülen rüyayı yaşanacakmış gibi yorumlamak yanlış olur. Rüyada pasta gören bir kişinin evlenmek istediği ve bu durumda karşısına çıkan kısmetlerini en iyi şekilde değerlendirmek istediğini söyleyebiliriz.

Bu durumda kişinin evliliğe yakın bir psikoloji içerisinde olduğunu söylemek mümkündür. Aynı zamanda kişinin elinde bulunan parasını çeşitli şekillerde değerlendirmek istediğini ve bu konuda ne tür bir yatırım yapacağı konusunda çeşitli düşünceler içerisinde olduğunu söylemek mümkündür. Yine bir deyişle kişinin çekimser bir karaktere sahip olup yeni bir ortama girme yeni arkadaşlıklar edinme düşüncesi içerisinde olduğunu söylememiz mümkündür. Rüyalar bazen kişilerin karakterleri hakkında da çeşitli ipuçları vermektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Pasta Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. dilek (02 Ocak 2014 saat: 08:39)

  Uzun zamandir gormedigim.universite arkadaslarimla sinifca beraberiz. Biyerde oturuyoruz ve bir mekan ariyoruz. Nisan yapilacak bir mekan. Bu nişan benim nişanim. Ama nisanlim kim bilmiyorum. Tanimadigim birimi onuda bilmiyorum cunku hic gormedim. O hic gorunmuyo. Varligi belli degil. Ama ben nisanlaniyorum. Herkes mekan resimleri gosteriyo birbirine yer begeniyoruz aksaminda eglenmek icin. Sonra kendimi internetten pasta alirken goruyorum. Bu nisan pastammis. Gelin damattan olusan bi pasta bu. Internetten siparis veriyorum paatayi. Bir ara sanki gelinlik bakarken de gordum kendimi. Magazada deniyorum falan. Ayni ruya icinde oluyor bunlar ama bu kisim daha silik. Bu arada evli degilim
  Suan bir sevgilimde yok. Cevabi bekliyorum kolay gelsin :)

 2. Sevval (28 Ocak 2014 saat: 09:32)

  Ruyamda babamin arabasini istiyordum babamda arabasini verdi .ben ve ablam antalyaya ablamin arkadasina gidiyoruz arabayla .Gece arkadasinin evinde oluyoruz. Eve ciktigimda babamla erkek kardesimde o evde oluyorlar. Daha sonra ben annemi arayip anne yola cikmadan once verdigin para bize yetmeyecek cunku babamla kardesimde bizimle geldiler diyorum ve annem para yolluyor. Sabah olunca o parayi cekmeye gidiyoruz ve ablamla biz yikik dokuk bi dukkana giriyoruz. Dukkanin arka tarafina dogru her yer pastalarla dolmaya basliyor. 20-25cm boyunda eklerler. Cikolatali karamelli pastalar var . Ve kasanin hemen yaninda da piramit pastalar var. İzmirin midyeleri gibi dizilmis piramit pastalar ve orda ne kadar yersen o kadar para oduyorsun. Bizde ablamla beraber butun piramit pastalari yiyorduk. İnsallah buna bir cevap yollarsiniz ,simdiden tesekkurler

 3. selman (07 Ekim 2014 saat: 07:19)

  rüyamda pastahane yada bir restauranttan pasta fiyatı soruyordum sanırım kardeşimin doğum günü içinmiydi bilemiyorum ama kız kardeşimin doğum günü geçti en son geçenlerde benim doğum günümdü. Yani pasta fiyatını sorma sebebimi bilmiyorum tam olarak. Pastaların bazıları çok pahalıydı 75 tl falan bazıları ortaydı 35tl falan bi tanesi 2.5 tl idi çok ucuzdu adama 75 tl ile 2.5 lik pasta arasında ne fark var değip merakla sormuştım pastalar güzeldi renkliydi hatta birininde kaşarmı ne kullanılmış yapılırken adam anlattı falan. Ama satın aldığımı hatırlayamadım. Şimdiden teşekkürler. Bşka bilgiye ihtiyaç olursa iletirim İnşallah.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,