RuyaTabirleri.com

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek huzura, saygınlığa, herkes tarafından sevilip, sayılıp tanınmaya, açık gönüllülüğe ve vicdan rahatlığına işaret eder. Rüyasında patates soyduğunu gören kişi hayalini gerçekleştirecek demektir. Rüyasında patates yediğini gören kişi için kazanca ve rızka işaret eder. Patates ekmek güzel ve iyi gelişmelere, işlerin yoluna girmesine ve açılmasına delalet eder. Rüyada patatesin yeşillenmiş ya da zillenmiş olduğunu görmek kişinin kısmetinin önüne geçen bir şey olduğuna işarettir. Rüyada patates satmak iyi değildir, kişinin uğrayacağı mal kaybına ve zarara işarettir. Rüyada çürümüş patates görmek, kişinin parasının boşa harcanacağına işaret eder. Rüyada kilolarca ya da çuvallarla patates görmek hasadın bolluğuna ve hanelerdeki berekete delalet eder.

Rüyada Patates

Rüyada patates görmek kazanç, mal ve para anlamına gelir.

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates görmek de patates yemek de aynı şekilde yorumlanır. Rüyasında patates gören ya da yiyen kişi için mal varlığını ifade eder.

Rüyada Patates Soymak

Rüyada patates soymak kişinin dileğini ifade eder. Rüya sahibi patates soyduğunu görürse bu onun dileğinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Patates Ekmek

Rüyada patates ekmek yeni kazanç kapılarının açılmasına, para kazanmanın yeni yollarının ortaya çıkmasına işaret eder. Rüyada patates soyduğunu gören kişinin önüne iyi ve yeni iş fırsatları çıkacak demektir.

Rüyada Patates Almak

Rüyada patates almak hiç hesapta olmayan ve planlanmayan gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda onu çok mutlu edecek ve sevindirecek bir gelişme yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Patates Satmak

Rüyada patates sattığını görmek iyi değildir. Rüya sahibinin yaşayacağı zararlara, kayıplara ve sıkıntılara işaret eder. Rüyasında patates sattığını gören kişinin sıkıntıya ve yokluğa düşeceği günlerin geleceğine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Patates Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sedat (10 Mayıs 2014 saat: 13:11)

    ruyamda baska bır koye gıdıyorum patates almak ıcın . bırınıne soruyorum ılerde yolda yuruyen bırının pazara patates satmaya gıttıgını soyledı bende kısıye yetıstım yol kenarında bırıyle gures yapıyordu selam verdım guresı bıraktı elınde kucuk bır cubal patates vardı satıyomusun dedım evet dedı ne kadar dedım 12 kılo bu 20 lıra dedı bende cuzdanı cıkardım 20 lıra verdım satın aldım acaba ne anlama gelıyor..

  2. reza (06 Ekim 2014 saat: 23:36)

    slm.
    rüyamda patates yağmuru gördüm büyük patatesler yağıyordu ve ben o patatesler başıma çarpmasın diye bir ufak mağara gibi bir yere sığınmışım ve peşimden annemi içeri alıp hemen sonra nişanlımı elimi başına koyup içeri aldım fakat nişanlım tam sığınağa sığmamış gibi gözüküyordu.
    önceden size benim rüyamı tabir edeceğiniz için çok teşekkürederim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,