RuyaTabirleri.com

Rüyada Penis Görmek

Rüyada penis görmek, soyun devamı, sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olmak, bolluk, bereket, zenginlik ve huzur anlamına gelir. Rüyada penis, yani erkek cinsel organı görmek genellikle ve sıklıkla çokluk ve fazlalık anlamına gelir. Her şeyde bolluk olarak değerlendirilir.

Rüyada penis gören kişi dertlerinden ve sıkıntılarından uzaklaşacak, kendisini şimdiye kadar mutsuz eden ve içine dert olan şeyleri kafasından atmayı başaracak ve daha rahat yaşayarak huzur bulacaktır. Gerekli gereksiz her şeyi kafasına takmaktan vazgeçip, daha rahat olmayı başaracak ve daha iyi yaşayacak demektir.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüya sahibinin başarısı, kazancı ve mutluluğu ile herkesin kıskanacağı ve imreneceği bir hayatı olacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüya sahibine, hayatında yaşamak istediği her ne varsa Allah tarafından nasip edilecek diye tabir edilir.

Rüyada Kadında Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüya sahibi için kurtuluşa yorulur. Dertlerden, hastalıklardan, üzüntülerden, hayal kırıklıklarından ve gönül sızısından kurtulmaya ve bundan sonrası için bahtiyar yaşamaya işaret eder. Rüyasından kadında erkek cinsel organı gören kişinin başındaki tüm belalar artık ondan uzak olacak demektir.

Rüyada Cinsel Organını Görmek

Büyük mutluluk ve kısmettir. Rüyasında kendi cinsel organını gören kişinin hanesinde herkesi büyük bir sevince boğacak ve mutluluk gözyaşı dökmesini sağlayacak kadar güzel bir olay yaşanacaktır. Rüya sahibine ve ailesine bir ömür mutluluk yaşamak anlamına gelecek bir olay müjdelenecektir.

Rüyada Cinsel Organın Kopması

Rüya sahibinin yaşayacağı musibete delalet eder. Rüyasında cinsel organın koptuğunu gören kişi, ömür boyu kendisine dert olacak ve her daim eksikliğini yaşayacağı bir olay yaşayacak, bunu aşabilmek için ne kadar uğraşırsa uğraşsın beyhude çabalamış olacaktır diye tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Penis Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. öze (14 Nisan 2014 saat: 14:25)

    Rüyamda bir kadin vardi ama tam hatirliyamiyorum. O kadin sonra gidiyor.
    Bir otel odasindayim, duvarlar hep tahta plakalarla kapli, burayi eskiden bende yapilirken yardim etmistim diyordum.
    Sonra is yerinden bir arkadasim Adi john, masör yatagi üstünde uzanmis penisiyle oynuyor, penisi sert degil, bende penismi çikarip, penis boyu ölçüstürüyoruz, kahkahali matrak bi sekilde. Penisim çok büyük dizime kadar geliyor, arkadasim kendi penisini kendi agzina alip, bak bukadar büyük diyor, bende aynisini deniyorum, çenemin altina kadar geliyo. Böyle ilginç bir rüya, ve tam o anda uyandim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,