RuyaTabirleri.com

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek sevilmeyen, istenmeyen ve rahatsızlık verecek birinin gelmesine işaret eder. Bu istenmeyen ve sevilmeyen davetsiz misafir nedeni ile bir takım tatsızlıklar yaşanarak, ağız tadının bozulacağı anlamına gelir. Rüyada perde görmek bir takım kuşkular nedeni ile önlem almaya ya da bazı şeyleri kapatmaya çalışmak için verilen çabaya delalet eder. Rüyada perde çekmek, kişinin ailesini tehlikelerden korumasına ve aile bireylerini güven altına almasına işaret eder. Rüyada evini kapısında bir perde olduğunu gören kişi maddi anlamda zarar edecek demektir. Kişinin rızkının azalacağına, kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Desenli Perde Görmek

Rüyada desenli perde görmek evlada işaret eder. Aynı zamanda zenginlik sayesinde kişinin gördüğü saygınlığa ve hürmete işaret eder.

Rüyada Siyah Perde Görmek

Rüyada siyah perde görmek iyi değildir, kişinin variyetini kaybetmesine ve fakirliğe düşmesine işaret eder.

Rüyada Yırtık Perde Görmek

Rüyada yırtık perde görmek çok hayırlıdır. Ağız tadına, huzura, mutluluğa, bolluk ve berekete işaret ederken aynı zamanda kişinin sıkıntılarından kurtulup rahata ermesi anlamına gelir.

Rüyada Eski Perde Görmek

Rüyada eski perde görmek, önemsiz ve gelip geçici olan bir sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Yeni Perde Görmek

Rüyada yeni perde görmek iyi değildir, kişinin omuzlarından ve sırtından hiç inmeyecek olan bir yükümlülüğe ya da dinmeyecek olan bir kedere işaret eder.

Rüyada Açık Perde Görmek

Rüyada açık perde görmek, kişini toplum içinde utanacağı, mahcup olacağı ve başını önüne eğeceği bir hata yapması anlamına gelir.

Rüyada Kalın Perde Görmek

Rüyada kalın perde görmek kişinin derinden etkileneceği ve uzun süre atlatamayacağı bir üzüntü yaşayacağı anlamına gelir. İnce perde ise endişe ve kuruntu anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Perde Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , ,