RuyaTabirleri.com

Rüyada Peygamberi Görmek

Rüyada Peygamberi görmek, genellikle doğru ve sadık bir rüyadır. Çünkü Peygamber Efendimiz bir hadislerinde rüyasında kendisini gören kişinin gerçekten gördüğünü, çünkü şeytanın onun kılığına giremediğini söylemiştir. Peygamberi tam ve net olarak gören gerçekten de onu görmüştür. Onu gülerken görmek, hayırlı amellerde bulunduğunuzun ve bu ameller yüzünden de dini anlamda derecenizin büyük olduğunun göstergesidir. Böyle bir rüya gören kişi tüm sıkıntılarından kurtulur. Feraha ve rahata erer. Tüm arzuları ve istekleri gerçekleşir ve hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında kendisine birçok nimet verilir. Rüyasında peygamberi kızgın gören kimse davranışlarına ve amellerine dikkat etmelidir. Zira bu rüya size yapılan bir uyarıdır ve kendinize çeki düzen vermeniz gerekmektedir.

Rüyada Hz. Peygamberle Sohbet Etmek

Rüyasında Peygamberle sohbet eden kimse, doğru yoldadır ve hak yol üzere bulunmaktadır. Bu rüya her şeyiyle hayır ve güzelliktir. Peygamber’in haber verdiği şey gerçek olur veya kendisini uyardığı noktalarda dikkat etmelidir. Hz. Peygamber ile konuşmak dünya ve ahiret saadetine, her anlamda mutluluğa delalettir. Onun size dönük olduğunu görmek yapacağınız hayırlı bir yolculuk anlamına gelir. Arkasını dönmesi de bu yolculuktan elde edeceğiniz hayırdır.

Rüyada Hz. Peygamber İle Yolculuk Etmek

Rüyasında Peygamber Efendimizle yolculuk eden kişi hasta ise şifa bulur, dertli ise derdinden kurtulur, hükümlüyse serbest kalır, tüm sıkıntılarından arınıp, arzu ve isteklerine nail olur, tüm istekleri gerçekleşir. Bu rüya hayatta doğru bir istikamette bulunduğunuzun ve bu şekilde devam etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir.

Rüyada Peygamberi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada peygamberi gören kişi, kendisini dünyevi zevklerden ve nefsinin isteklerinden arındırmış, tamamen doğru olana yönlendirmiş, dini anlamda güçlü ve dirayetli bir kimsedir. Bu rüya peygambere olan sevginizi de göstermektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Peygamberi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. olçun özbalaban (27 Mayıs 2016 saat: 07:28)

    selamin aleykum.Hz peygamberi ruyamda su seiklde gordum.Yasli haldeydi saclari beyaz ve uzundu.sakallari da beyaz ve uzundu gozleri siyahti irice ve heybetli bir sekildeydi.Ruyamda bana dogru yurudugunu gordum yanima kadar yuzume bakarak guldugunu ve yanima gelince kahkaha atip bana baktigini gordum.yuzu guluyordu bana her bakisinda ama konusmadik tabirlerseniz cok sevinirim.ALLAH in rahmet ve bereketi uzerimize olsun selamin aleykum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,