RuyaTabirleri.com

Rüyada Piramit Görmek

Rüyada piramit görmek, kalp kırıklıklarının ve üzüntülerin düzeleceğine, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, talihin yüze güleceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine ve hayatın çok güzel bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada Piramitleri Görmek

Özlem duyulan ya da üzüntüsü çekilen ne varsa yakın zaman içinde kavuşulacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına ve bu kaynakların doğru kullanımı sayesinde çok iyi işlere imza atılacağına ve zenginliğe kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Piramit Yapmak

Kişinin, sağlığına, beslenmesine ve temizliğine çok dikkat eden biri olması sayesinde herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, hayalini kurduğu ve bu sebeple canla başla uğraştığı şeylere yakında ulaşacağına, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına ve eski rahatına kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Piramide Girmek

Girilen bir yolda işlerin nihayete erdirilmeden geri dönülmeyeceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Mısır Piramitlerini Görmek

Zor olduğu ve yeterli kazanç getirmeyeceği gerekçesi ile kimsenin girmediği bir işe girileceğine ve bu işten çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Piramit Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nilufer (21 Kasım 2014 saat: 11:01)

    Ruyada bi anda bir pramitin en ustunde ucgende buldum kendimi o yerde duran bisey deildi gokyuzundeydi ve asagisi denizdi yemyesil..belli bir sure tutundum sonra kendimi biraktim denize dustum cok canim yandi dusunce ama yasiordum.. bir kadin sesi duyuyordum benimle birlikte goya icine girecekken disinda kalmisiz ve 2 kisi konusuyor icinde bana onlar ben ve digeri gibi gelior.orada mahsur kaldigimizda asagida yesillikler icinde birilerini goruorum bagiriorum bizi kurtarin diye beni duyduklari halde kaciolrdi.o kadar ilginc ses dalgasiydiki ustunde mikrofon deligi gibi delikler vardi cok donanimli birseydi


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,