RuyaTabirleri.com

Rüyada Pirinç Pilavı Görmek

Rüyada pirinç pilavı görmek, bir konulan işten bin kazanmak anlamına gelir. Küçük bir sermaye ile girilen bir işin, rüya sahibini büyük bir yönetici konumuna taşıyacağı ve çok zengin olmasını sağlayacağı anlamına gelir.

Rüyasında pirinç pilavı gören kişi muradına erer, mutluluk bulur, sağlığına kavuşur. Evlat sahibi olur, anne baba duası alır ve çevresindekiler tarafından çok sevilir. Komşuları da kendisinden razıdır. Rüyasında pirinç pilavı gören kişi sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulur, esenlik bulup, güzel bir hayata kavuşur. Her günü kendisi için ayrı güzeldir, günleri birbirine benzemeyecek kadar da keyiflidir diye tabir edilir.

Rüyada Pirinç Pilavı Pişirmek

Aksiliklerin ortadan kalkmasına, işlerin açılmasına ve kazancın artmasına delalet eder. Rüyasında pirinç pilavı pişirdiğini gören kişinin dilekleri ve tüm duaları kabul olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Pirinç Pilavı Yemek

Hayırlı kısmettir. Rüya sahibi için geleceğine yatırım yapması ve bol gelir elde etmesi için karşısına büyük bir şans kapısının açılmasına ve rüya sahibinin de bu fırsatı doğru değerlendireceğine böylelikle kendisine büyük fayda sağlayacak bir iş yapacağına işaret eder.

Rüyada Pirinç Pilavı Dağıtmak

Rüya sahibinin hayırsever biri olduğuna, yoksulları ve düşkünleri hiç unutmadan ve ihmal etmeden, onlar için düzenli olarak hayır yaptığına ve onları sevindirdiğine dair yorum yapılır. Rüya sahibi bu merhametli tarafı dolasıyla her zaman hayırlı dualar alır, arkasından duasını esirgemeyen çok kişi olduğu söylenir.

Rüyada Pirinç Görmek

Rüyaların en güzelleri ve en hayırlıları arasındadır. Rüya sahibi ne olursa olsun, hayatının hiçbir döneminde geçim sıkıntısı, dert, sıkıntı ya da sorun yaşamayacak demektir. En kötü gününde dahi kimseye muhtaç olmayacağı kadar birikmişi olacak ve kimseye el açmak zorunda kalmayacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Pirinç Pilavı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. cennet (28 Aralık 2013 saat: 21:21)

  Cok misafir gelecekmis, bende yemek hazirligina girisiyorum. Bir taraftan yuz lahmacun sparisi veriyorum o yetismez diye bir taraftanda dolapta ne var diye acip bakiyorum iki tencere dolusu pirinc pilavi var onu isitiyorum. Misafirler geliyor ikram ediyorum.yanindada tavuklu patetes varmis onu isitip ,yan yana koyuyorum yeniyor. Lahmacun sparisini verirken,bir perde ,kumas satan dukkandan veriyorum.

 2. hılal (29 Aralık 2013 saat: 09:23)

  mrb
  Ruyamda cıcı annem bana bır tencere pılav getırıyor sofra koyuyom baska yemelkleırmde var cıcı annem herkesın tabagına pılavından koyutor ıcınd e et parcaları var ben tam yıyorum dedı ıcıne yengec etı koydum guya cok lezzetlı oluyormus ben agzımdan cıkardım herkes tabagını gerı doktu sadece kendısı yedı acabba nedır cok garıp bır ruya

 3. meryem esmer (19 Ocak 2014 saat: 05:49)

  Ruyamda bir resyoranta gidiyordum oradan pirinc pilavi ve kizarmis tavuk yapiyorlardi bende eve goturmek için pilav ve bur tavuk sipariş ettim ama pirinç pikavi cok buyuk bir tdncerenin icindrydi cinli adam ayakkabilarla pilavin üstü ne basarak pilav koyuyordu bende sonra fiyatini sordum 18 euto diyince birden bire kactimm oradan zaten bir tek o kadar param var diye sonra eve yetişiyor um saklanıyorum korkuyorum kapiyi caliyotlar yemegi getirdik diye annem istemiyoruz diyor annem sonra korkma kizim brm gecen gün çöpte ki yemegi sldim diyor ama ben rüyada cok kotktummm

 4. ekrem gül (13 Mayıs 2014 saat: 11:14)

  Rüyamda suriyedeki savaştan ülkemize sığınan kalabalık bir aileye misafir olmuşum ve evde prinç etli prinç pilavı parlak metal tas içerisinde pişirilmiş (aliminyum)ve tepsiye ters çevrilerek boşaltılıyor bende yanımda beraber gittiğim arkadaşımla yemeği yiyoum.yerken yemekten saç kılı çıkıyor ben yemeyi bırakıyorum.Daha sonra arkadaşımla arabaya binerek gidiyoruz ve arkadaşıma pra vererek bir araba satın alıyoruz..:))

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,