RuyaTabirleri.com

Rüyada Pislik Görmek

Rüyada pislik görmek rüya sahibinin doğru yollardan sapmasına, kötü kişilere uyarak günahkâr olmasına işaret eder. Rüya sahibi içindeki iyiliği ve iyi niyetlerini öldürerek, başka biri olacak ve başkalarının hakkını çalıp, günahına girerek mal varlığı elde edecek demektir. Rüyada pislik görmenin güzel olan yanı bolluğu ve bereketi ifade ediyor olmasıdır.

Rüyasında bir kimsenin pisliğini gören rüya sahibi, tüm borçlarından kurtulacak, parasız ve işsiz geçen günlerini geride bırakacak, evindeki yokluktan ve dolayısıyla da geçim sıkıntısından çıkacak ve rahat geçecek günler yaşayacaktır.

Rüyada Pislik Bulaşması

Bir kimsenin rüyasında bir yerine insan ya da hayvan pisliği bulaştığını görmesi hayırlı olacak şeylere işaret eder. Rüya sahibi helal olacak kazanca kavuşacak, şansının açılması sayesinde, çok çalışması suretiyle büyük bir servet elde edecek demektir.

Rüyada Pislik Kokusu Duymak

Kötü günlerin biteceğini müjdeler. Rüya sahibinin sonunda sıkıntılı ve zor günlerini arkasında bırakacağı ve hayalini kurduğu günlere kavuşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Pislik Yapmak

Rüya sahibinin kendisinin bile nasıl yaptığını anlayamayacağı bir hataya düşeceğine ve bu nedenle çevresindekilerce ayıplanacağına işaret eder. Rüya sahibi bu nedenle bir süre toplum içine çıkamayacak, eve kapanıp mutsuz ve zor günler geçirecektir.

Rüyada Pislik Yıkamak

Rüya sahibinin girdiği yanlış yollardan geri dönüp, yeniden hak yoluna girmesine işaret eder. Rüya sahibi yaptığı hataları fark edip, tövbekâr olup, günahlarının affedilmesi için Allah katında mübarek olan pek çok hayır işi yapacak diye tabir edilir.

Rüyada Pislik Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin öz eleştiri yaparak, kusurlarının ve yanlış tavırlarının farkına varmasına işaret eder. Bu sayede rüya sahibi çevresinde haksızlık yaptığı kişilerin de olduğunu fark edecek ve onların gönlünü almak için bazı adımlar atacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Pislik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. berrin (07 Ocak 2015 saat: 08:05)

    Ruyamda tuvalete kakami yapiyorum yanim is yetinden arkadaslarim var etrafa koku yayılıyor. Hic rahatsız olmuyorum.yanimdakiler de rahatsiz olmuyor.is yerimfen baska bir arkadas geliyor.benden gizli bulustuklarini söylüyor ben de kendimi kötü hissediyorum.


  2. Duygu (05 Şubat 2015 saat: 03:21)

    Rüyamda burnumun sağ üst kısmın kemiğin olduğu taraftan burnum böyle delinmiş gibi ve onun içinden hani siyah noktayı sıkarsınız sarı bi pislik gelir ya aynı onun gibi birşey vardı ama daha büyüktü elimle tutup çıkarmaya çalışıyorum çıkmıyor burnumu sümkürmeye çalışıyorum belki o şekilde çıkar diye ama olmuyor sonra telefona kalkıyorum çok tuhaftı Yardımcı olursanız sevinirim


  3. Canan (15 Ağustos 2015 saat: 18:15)

    İşyerinde ki iş arkadaşlarımdan bazılarıyla hem işyerinde çalşiyoduk ama aynı zamanda bir fındık bahçesindeki orası sanki bizim işimzmiş gibi ve sevdiğim arkadaşlarımla o yeşillikler içinde böğürtlen topluyoduk çuvallara dolduruyoduk o kadar çok ve güzellerdiki yaptımız bitirdimz çuvallarıda iş yarının ortasında getiriyoduk ustayla ağzını baplıyoduk yardımcı oluyordu sonra arkadaşlarım yok oldu bi an ustam bana sarıldı gülüyoduk beni bırak tuvalete gitmem gerek diyorum bırakmıyor elinibelimden aşağıya indiriyo brak kaçırdım diyorum ve eline pislik bulaşıyor benimde bulaşıyor kokluyorum sonra işyerinde sevmedimz kadın geliyo kapıya ben ona eğilip böğööö falan yapiyorum şaşırıyor ve o an uyanıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,