Rüyada Piton Yılanı Görmek


Rüyada piton yılanı görmek, genellikle maddi gücü tam, arkası sağlam, makam sahibi, sözü geçen, bu nedenle de karşısında uzun süre dayanılmayacak ve mücadele edilemeyecek bir rakibin varlığına ya da rüyayı gören kişinin kendisinden haz etmeyen, ilerlemesini, başarılı ve mutlu olmasını istemeyen düşmanları olduğuna tabir edilir. Rüyada piton yılanı görmek bir diğer yandan da zengin olmaya, çok mala ve geniş rızka sahip olmaya rivayet edilir.

Rüyada Piton Yılanı Öldürmek

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin yapmak istediklerine mani olmaya çalışan kötü düşünceli, kem gözlü ve art niyetli kimselerden kurtulmayı başaracak, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığında da hak ettiği noktaya gelecek demektir.

Rüyada Piton Yılanı Isırması

Rüya sahibine gerek konuşmaları gerekse yaptıkları ile zarar verme amacında olanların başarılı olacaklarına bunun da rüya sahibine hem maddi kayıp yaşatacağına hem de sinirli, telaşlı, üzgün ve stresli günler yaşamasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Piton Yılanı Görmek

Rüyasında yeşil piton yılanı gören kişinin hayatı yoluna girecek, kurulu düzeni olacak, rahatı ve konforu istediği seviyeye gelecek demektir. Rüya sahibinin kendisini başarıya, mutluluğa ve zenginliğe götürecek gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarı Piton Yılanı Görmek

Rüyayı gören kişinin bedenen güçten düşmesine neden olacak bazı kişisel sorunların baş göstereceğine delalet eder. Rüya sahibi halsiz, yorgun, moralsiz ve üzgün hissedeceği bir dönem geçirecek bu dönemi, evde yatarak ve dinlenerek geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Piton Yılanı Görmek

Rüya sahibine karşı düşüncelerini cesaret edip açıkça söyleyemeyen, ancak yokluğunda onu kötüleyen, insanlara karşı gözden düşmesi için iftira atan, korkak bir düşmana ve onun bundan öteye giderek daha fazlasını yapamayacağına işaret eder.

Rüyada Piton Yılanı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nejla (06 Nisan 2014 saat: 09:22)

    rüyamda yolda yürürken sağ tarafımda bulunan kayalıklardan bir ses duydum. O tarafa baktığımda çok uzun ve gövdesi çok kalın piton yılanının denize ya da göle emin değilim doğru atladığını uçtuğunu gördüm bu kadar gerisini hatırlamıyorum.böyle rüyalar gün içinde yaşanan şeylerden dolayı mı yoksa aklımızdan çıkmayan etkisinden kurtulamadığımız olaylar dolayısıyla mı görünüyor bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.

  2. merve (16 Nisan 2014 saat: 09:42)

    Ben öğretmenim. Rüyamda bir okulda öğrenciler ders işlerken başka bir sınıfta kurbağalar uyuyordu o sınıfın kapısını açtım ve bir kurbağa zıplayarak okulda kayboldu sonra koridorda sarı bir piton yılanı havada dümdüz duruyordu kafası Bi anda koptu ve kafa karşı duvara çarpıp hemen sağdaki duvara girdi. Bunun üzerine ben kaçmaya başladım neden kaçtım bilmiyorum sanırım beni kovalıyorlardı dere depe dağ demeden çok uzaklaştım köyümüzden geçtim sonra tahta Bi kulübede yaşadım sonra bitti

  3. asya zeren (12 Mayıs 2014 saat: 01:30)

    rüyamda kızlarım oyun oynarlarken birden piton gördüm piton ölü gibiiydi aldım onu kenara koydum daha sonra büyük kızım mutfağa giderken beyz bir pitonun onun ayaklarına sarıldığını bir kaç saniye sonrada benim ayaklarımın altında ayağıma dolanan siyah bir piton gördüm diğer ayağımla onu itmeye çalışıyordum ve o an uyandım ama uyandımdığımda ayağımda sanki hala bişey beni sıkıyordu

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,