Rüyada Polis Arabası Görmek


Rüyada polis arabası görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin canının ve malının güvende olduğuna yorulurken aynı zamanda devlet dairesinde bir işi olacağına ya da resmi bir göreve getirileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin oturduğu makamdaki koltuğun da kazancının da garanti olacağına bu durumun da kendisine büyük güven vereceğine delalet eder.

Rüyada Polis Arabası Kullanmak

Rüyayı gören kişinin kazalardan ve belalardan uzak olacağına, herkesin çekindiği aynı zamanda da büyük saygı duyduğu bir meslek edineceği ve resmi bir görevi ifşa etmek üzere görevlendireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin önde gelen devlet büyüklerine yakın olacağı bir işi olacağına, bunun da kendisine hem gurur, hem mutluluk hem de keyif vereceğine yorulur.

Rüyada Polis ve Polis Arabası Görmek

Rüya sahibinin malını ve parasını güvence altına almak için bazı girişimlerde bulunacağına alamet ederken aynı zamanda da kişinin sıradan bir mesleği olmayacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine işaret eder.

Rüyada Polis Arabasına Binmek

Rüyasında polis arabasına bindiğini gören kişinin resmi bir işinden yana kendisine hayırlı bir haber geleceğine ve o işinin kendi lehine sonuçlanacağına delalet eder. Örneğin; rüya sahibi öğrenciyse sınav kazanabilir, çalışansa memur olarak atanabilir ya da mahkemelikse mahkemeyi kazanabilir diye değerlendirilir.

Rüyada Polis Arabasına Çarpmak

Rüyasında polis arabasına çarptığını gören kişi oturduğu makama kendi çabaları ve çalışmaları sayesinde gelecek demektir. Rüyayı gören kişinin eğitim hayatındaki başarısının meslek hayatına da yansıyacağına ve bu sayede sırtını devlet kapısına yaslayarak orada da büyük başarılara ve zaferlere imza atarak saygın makamlara geleceğine rivayet edilir. Bu rüya şans ve kısmet olarak kabul edilir.

Rüyada Polis Arabası Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ismail (06 Nisan 2014 saat: 08:26)

  Rüyamda kapıda bekkeyen polis ve arabası vardı.
  bu ruyada onların kapıda bekleme sebebi evi korumaları
  sanki birileri tarafinda rahatsiz ediliyo ve bu yüzden polis bekliyor
  ilginç olan sonrası polis arabayı daha gizli bir yere çekmiş olmasi evin hemen
  Yakınında sote yere çekmiş olması.
  ardindan karanlik çöküyor ve gecede sireni yanan minibüs ekip arabası var
  ben aracin icine bakıyorum polis yok
  kendime soruyom demekki sren ışıklarını yakip gitmişler orda polisin var olduğunu ima etmek için
  uyaninca polis mi ambulans diye suphe duydum ama polis araciydi..
  Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
  saygılar dilerim.

 2. hacer bulbul (13 Nisan 2014 saat: 18:40)

  Ruyamda komşularimla komşumun arabasiyla gezmeye gidiyoruz.Komşum saga donerken ben araba var demeye kalmadan arabaya carpip ilerliyor. Ben dur diyorum cunku kenarda polis arabasida goruyorum ama o biraz terddut edip devam ediyor. Ben panikle keşke dursaydin orda poliste vardi hem vurdugun araba yanliş yere park etmişti belki hakli cikabilirdik diye ama o dinlemiyor. Gidicemiz yere gelince arabadan iniyoruz ve arkadaşim arabaya bakip as gercekten vurmuşuz, hep sizin yuzunuzden oldu, gezmeye benim arabayla gelmeseydik boyle olmazdi diyor. Bende bu lafin uzerine kiziyor ve donuşte arabana binmem eve meyroyla giderim diyorum. Yorumlarsaniz sevinirim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,