Rüyada Polisten Kaçmak


Rüyada polisten kaçmak, rüya sahibinin, içine düşeceği ve uzun süre boyunca aklından çıkaramayacağı bir olay yüzünden sıkıntıya gireceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yasalara aykırı bir harekette bulunduğuna yani bir suç işlediğine ve bu suçun ortaya çıkmasından ötürü tedirgin olduğuna ve endişe ettiğine yorulur.

Rüyada Polisten Saklanmak

İş hayatında yapılan atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına ve girilen her işte başarı sağlanacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş başarısının aile hayatına da yansıyacağına ve bu şekilde aile bireyleri arasında sevgi ve saygının daha da artacağına alamet edilir.

Rüyada Polisten Korkmak

Rüya sahibinin, yaşam içerisinde ister istemez birşeylere üzüldüğüne, yaşadığı ve gördüğü bazı şeyleri kendisine dert edindiğine ve bu yüzden sık sık endişeye ve sıkıntıya düştüğüne ancak bu endişenin ve sıkıntının dert edilen şeylerin düzelmesi ile ortadan kalkacağına ve rüyayı gören kişinin ferahlığa çıkacağına ve kalben rahata ereceğine yorumlanır.

Rüyada Polise Yakalanmak

Sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibinin, aydınlığa çıkacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına delalet eder.

Rüyada Arabayla Polisten Kaçmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntıya düşmemek için kendisine her zaman destek olan ailesinden yardım alacağına ve bu şekilde yaşayacağı tatsız olayların önüne geçeceğine işaret eder.

Rüyada Sivil Polisten Kaçmak

Rüyada polisten kaçmakla aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, işlediği bir suçun ortaya çıkmasından ötürü çok büyük endişe duyup sıkıntı çektiğine yorulur.

Rüyada Polisten Kaçıp Saklanmak

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulup yeni atılımlar yapacağına tabir eder.

Rüyada Polisten Kaçmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Büşra (03 Şubat 2014 saat: 12:28)

    Rüyamda annem kardeşim ben ve yengemle hacca gitmiştik.Kâbe yi daha iyi görmek için yüksek bir binaya çıkmıştık,annem ve ben Kâbe ye bakıyorduk arkadan kız kardeşim bende bakıcam deyip yanımıza koşuyordu tam o anda duvar yıkılıp kardeşim aşağıya düştü 3 tane siyah giyimli adamın ortasına sonra da ben ağlayarak uyandım bir yarım saat kendime gelemedim rüyamı yorumlarsanıza memnun olurum teşekkürler.

  2. seyma (14 Nisan 2014 saat: 13:21)

    Ruyada büyuk bır bınanın ıcındeyım burası ıs merkezıymıs sonra tanımadıgım genc bır adam polısten kacmaya baslıyo bınanın ıcınde kosturuyolar polısı atlatıyo kapıya dogru cıkıyo guvenlık adama dogru ates edıyor ama vuramıyor sonra makam arabası gıbı bır aractan takım elbıselı adamlar ınıyor guvenlık onlara dogru bakınca guvenlıgıde atlatıp tel orgulerden atlayıp kacıyo lutfen bunu acıklarmısınız

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,