RuyaTabirleri.com

Rüyada Popo Görmek

Rüyada popo görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi dünyasının zenginliği ile tabir edilir. Kişi, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı, geçim derdi, parasızlık ve yokluk nedir hiç bilmeyeceği, güzel ve hayırlı bir hayat yaşayacak demektir. Rüya sahibinin dünya mallarından ve rızıktan yana sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kadın Poposu Görmek

Rüya sahibine hayrı dokunacak, kendisinden hiçbir şeyini esirgemeyecek, iyi kalpli, anaç ve merhametli bir kadının varlığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu hanım sayesinde rahata ereceği, ferahlayacağı ve esenliğe kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkek Poposu Görmek

Bir kişi rüyasında bir erkeğin poposunu görürse eğer, o kişi bir erkek sayesinde ekmeğe ve işe sahip olacaktır diye yorumlanır. Varlıklı, söz ve makam sahibi, cömert, yiğit, eğitimli ve soylu bir erkek sayesinde kalkınmaya ve maddi güce kavuşmaya yorulur.

Rüyada Kendi Poposunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kendi çabaları, emekleri ve alın teri ile bir yerlere gelmeyi başaracağına, çok yükseleceğine, varlıklı kimse olacağına, sarsılmaz bir makama oturacağına delalet eder. Rüya sahibinin çok çalışan, hırslı, kendine olan inancını kaybetmeyen, zorluklar karşısında yılmayan, güç ve kudret sahibi olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kalça Görmek

Rüya sahibi eğer evliyse eşi sayesinde edineceği dünya mallarına ya da parasına yorulur. Eğer bekarsa varlıklı bir hanım ile evleneceğine rivayet edilir. Rüya sahibi eğer kadınsa o halde kendisini zengin edecek toplu bir mala ya da paraya sahip olacak demektir.

Rüyada Kıç Görmek

Eşlerden varlıklı olana, edep sahibi olmaya, utanmayı bilmeye delalet ederken bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin kendine dahi söyleyemediği çok özel bazı gerçekleri bildiğine ve kimseye açıklamadığına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Popo Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gülistan (01 Şubat 2014 saat: 14:01)

  benim eşim sütçü süt satar bende onunla süt satmaya gititgimi gördüm ve bir eevde uyuya kaldıgımızı saatin epey gec oldugunu satamıycagımızı o kaldıgımız evin gelini dedi bende sata bilecegimizi söyledim ve hızla dışarı çıktım kapılarının önündeki derenin üstündeki tahta köprüden gectigimi ama kendimi bi havluya sarılmış bi çoçuk gibi gördüm gectikten sonra üstümü düzeltirken kendimi dışardan görüyodum ve popomu gördüm ve az ilerden kendimi gelirken gördüm uzun boylu bir genç kız olarak gördüm ve uyandım yorumlarsanız sevinirim

 2. orhan (12 Eylül 2014 saat: 16:51)

  öncelikle merhaba efendim ben rüyamda kendi evimizde teyzem kocası benim hanım oturup muhabbet ederken birden konu kıl dönmesine geliyor ve eniştem bana dönüp ben diyor kaç kere ameliyat oldum kıl dönmesinden deyip birde kucağıma yatıp poposunu açıyor birden bire ve tam kuyruk sokumunun ve omurilik hizasında sıralı üç adet delik görüyorum ve delikler bir parmak girecek şekilde derin ve açık ben bunun anlamını yorumunu bulamadım biraz saçma bir rüya ama böyle gördüm bunu yorumlarsanız sevinirim

 3. dondu (29 Eylül 2014 saat: 19:03)

  Merhaba ben rüyamda evimizin salonundayim ama evin çatıda değişik bir canlı yasiyomus bizde onlardan kurtulmak için evde kuran okutucakmisiz eve kuran okumaya gelen cumhurbaşkanı imiş eşiyle gelmiş ve salona oturmuş duaya başlamış beni salondan dışarı çıkarmışlar dışarda fotoğraf çeken insanlar varmış ve yanımda bir sürü kız erkek çocuk varmış fotoğraf cektirmisiz sonra farklı bir yere gitmiştim elimde fotoğraf var yatıyorum fakat elimde ki fotoğraftMerhaba ben rüyamda evimizin salonundayim ama evin çatıda değişik bir canlı yasiyomus bizde onlardan kurtulmak için evde kuran okutucakmisiz eve kuran okumaya gelen cumhurbaşkanı imiş eşiyle gelmiş ve salona oturmuş duaya başlamış beni salondan dışarı çıkarmışlar dışarda fotoğraf çeken insanlar varmış ve yanımda bir sürü kız erkek çocuk varmış fotoğraf cektirmisiz sonra farklı bir yere gitmiştim elimde fotoğraf var yatıyorum fakat elimde ki fotoğrafta belden asagim açıkta anlamını çok merak ediyorum donus yaparsanız çok sevinirima belden asagim açıkta anlamını çok merak ediyorum donus yaparsanız çok sevinirim

 4. seher (30 Eylül 2014 saat: 08:32)

  Teyze oğlunun evine ziyarete gidiyorum iki kızım bir oğlum var yanımda, mutfağa geçiyorum evin kızı görüyor beni hayretle bakıyor yüzümü geç otur konuşalım diyor, kabul etmiyorum odaya geçiyorum yatakta teyzeoğlu sırtı dönük yatıyor ayakları dizlerine kadar örtlü poposu açık küçük kızımda gözleri faltaşı gibi açık korku ve şaşkınlık karışımı bakakalmış durumda büyük kızım ve oğlum yerde diz çökmüş durumda yerde oturuyorlar başları mahcup öne eğilmiş durumda, salon kapısı boydan boya kusmuk dolu yengem kapının önünde ayakta başını yere eğmiş yüzüme bakmıyor, çok kızgın bir ruh halindeyim ve şaşkın utanç sinirli, küçük kızımın yanına gidiyorum kucaklayıp çocuklarımı alıp çıkacakken … uyanıyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,