RuyaTabirleri.com

Rüyada Rakamlar Görmek

Rüyada rakamlar görmek, rüyada görülen rakamlara bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi, birden yetmişsekize kadar olan rakamlardan herhangi tanesini görmüşse eğer rüyasında çok büyük umutlar ile girilen ancak yaşanan şanssızlıktan ötürü çok sıkıntılı bir hale gelen ve bir türlü toparlanamayan bir işin şansın dönmesi ile birlikte çok daha hayırlı ve kazanç getirir bir hal alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer, yetmişsekizden sonraki herhangi bir rakamı görmüşse rüyasında çok zor bir duruma düştüğü bir işte kendisine yetecek kadar kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Rakamlar Yazmak

Rüyayı gören kişinin, büyük sorunlar ve sıkıntılar ile boğuştuğu bir dönemde ve durumda çok uzaktaki bir akrabasından kalacak olan çok büyük bir miras sayesinde kurtulacağına, bu sayede çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına ve sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada Piyango Rakamları Görmek

Görüldüğü gibi çıkabilecek olan rüyalardandır. Rüyayı gören kişinin herhangi bir şans oyunundan kazanç elde edebileceğine, bu kazanç sayesinde çok büyük başarılar kazanabileceğine, çok hayırlı sonuçlar elde edebileceğine ve sorunlarının üstesinden gelebileceğine işaret eder.

Rüyada Loto Rakamları Görmek

Uzun zamandan beri sıkıntılı olaylar yaşayan ve bu sebepten ötürü çok zor durumlara düşen rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı bir miktar kazanç elde edeceğine, bu para sayesinde içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacağına ve uzun süreden beri aklında olan bazı işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada Rakamlarla Uğraşmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel olaylar ve gelişmeler ile karşılaşacağına ve bu sayede uzun zamandan beri içinde olduğu sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Rakamlar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gül (31 Mayıs 2014 saat: 09:11)

    rüyamda bir evin dışında cam kırıkları görüyorum ve kimseye zarar vermesin diye onları toplayıp temizliyorum.içeri giriyorum anneannem karanlıkta bir divanda uzanmış çok az ışık vuruyor yüzüne (bu arada anneannem öldü allah rahmet eylesin)evimizde uzun boylu beyaz tenli nur yüzlü bir yaşlı teyze var abdest alıyor ağzına su alırken bende onunla aynı anda alıyorum sonra sen devam et teyze diyorum.gel kızım devame t diyor bana tamam diyorum.diyorum ki ona ben hem kapanacam hemde namaza başlayacam diyorum ki ben abdest almasını ve namaz kılmasını biliyorum zaten teyzem o da diyor ki ben senin neyi ne kadar bildiğini biliyorum güzel kızım ben koşup ona hizmet için secade seriyorum secadenin 2 başıda aynı kabe resmi var kadın diyor neresi baş ışık secadeye vuruyor o zaman bir rakam görüyorum roma rakamı gibi yine 2 tarafta aynı5 bir diğer ucunda 6 diğerinde 7 yazıyor teyeye diyorum ki tamam teyzem doğru sermişiz.6 dasınız 7 yukarda böyle bir rüya gördüm gündüzün hayrına olsun iyi günler…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,