RuyaTabirleri.com

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek hak yolundan ayrılmaya, kötü yollara sapmaya, günah işlemeye, gıybet etmeye, ortalığı karıştırmaya, günah almaya, kötü düşünmeye, art niyetli olmaya, helal olan şeylerden uzaklaşıp harama yaklaşmaya delalet eder. Rüyada rakı içmek aynı zamanda büyük maddi kayıplara, sıkıntılı ve zor günlere, darlık çekmeye, sağlık sorunları yaşamaya, sevdiklerinden ayrılmaya, arkadaşlar ve dostlarla çatışmaya düşmeye yorulur. Rakı içen kişinin rızkı kesilir, geçim sıkıntısına düşer ve cebi boş kalır diye tabir edilir.

Rüyada Rakı Sofrası Görmek

Art niyetli, helal olmayan bir iş için aynı amacı gerçekleştirme arzusunda olan kişilerin bir araya gelmesine delalet eder.

Rüyada Rakı Şişesi Görmek

Rakı şişesi kötü niyetleri ve kötü düşünceleri sembolize eder.

Rüyada Sek Rakı İçmek

Rüyada sek rakı içtiğini gören kişinin sabit fikirli, aldığı karardan dönemeyecek, sert mizaçlı ve inatçı biri olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Fitne ve fesat karıştırılarak, başkalarının hakkı çalınarak kazanılmış mal, mülk ve para anlamına gelir. Rüya sahibi mal ve para varlığını başkalarına haksızlık ederek kazanmış demektir.

Rüyada İçki Görmek

Dünya malının çokluğuna işaret eder. Fakat bu variyet hayırlı yollardan elde edilmemiş olduğu için sahibine de faydası olmayacak demektir. Yani haydan gelen huya gidecektir.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek kişinin kişisel ilgi alanları ve yapmaktan çok hoşlandığı şeylere işaret eder. Sigara içen kişi bir doğum günü eğlencesine ya da gece kulübündeki bir eğlenceye katılacak ve doyasıya eğlenecek demektir.

Rüyada Sigara Söndürmek

Bozulan ve kötüye giden hayata işaret eder. Keyif kaçırıcı, can sıkıcı ve üzülmeye neden olacak olayların yaşanacağına, rüya sahibinin bir süre zor ve kederli günler geçireceği yönünde yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Rakı İçmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Mustafa (28 Aralık 2013 saat: 12:24)

    İyi günler öncelikle. Rüyamda benden başka iki kişi ile birlikte bir evdeydik. Kim olduklarını hatırlamıyorum ama arkadaşlarımdı galiba. Neyse biri, gidip dolu rakı ve kola şişesi getirdi. Biz de onları hep beraber içtik. Ama sarhoş falan olmadık. Daha sonra ben çok üzüldüm keşke rakı içmeseydim diye, oradaki koltuklardan birinin üzerine uzandım. Sonra ev sahibi arkadaşın annesi geldi. Bize baktı ve gitti. Ben biraz utandım. Arkadaşın annesi geri geldiğinde bize yiyecek bir şeyler getirdi, ama ben yemek istemedim önce sonradan kırmamak için yedim. Rüyam bu kadar. Rakı ile ilgili rüya tabirlerine baktım ve olumsuz yorumlar karşısında biraz üzüldüm o yüzden merak ettim eğer yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler…


  2. umut (01 Nisan 2014 saat: 12:21)

    merhabalar rüyamda eski evimde oturuyordum ve bir rakı şişesi getirip içmeye başladım. o arada kalktığımda beni çarpacağını düşündüm ve günaha girdiğimi düşündüm. rakım bittikten sonra yatağıma uzanıp uyumaya çalıştığımı gördüm. ( hiç alkol almam bu arada .bu arada rakıyı içtiğimi görmedim hiç. içiyormuşum gibime geliyordu. ayrıca herhangi bir katkısı yapmıyordum. bunun anlamını bana yazarsanız sevinirim. tşkler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,