RuyaTabirleri.com

Rüyada Sabah Görmek

Rüyada sabah görmek, kişi için hayırlı anılacak değişiklikler ve yenilikler olacağını ve hayata karşı küstüren ve olumsuz bakmasını sağlayan olayların sona ereceğini, hastalık veya sağlık sorunlarından kaynaklanan dertlerin kısa süre sonra biteceğini bildirir. Sıkıntıları ile başı dertte olan ve içinde bulunduğu karanlık, kasvetli günlerin bitmeyeceğini düşünen kişiler için çok güzel haberler alacakları, maddi ve manevi anlamda her türlü desteği bulabilecekleri, borçların kapatılıp, aile ile ilişkilerin daha da güzel hale geleceği şeklinde de yorumlanır. Karanlık günlerden ve zor dönemlerden sonra gelecek olan güzel günlerin, huzurlu bir yaşamın alameti olarak da yorumlanır.

Rüyada Sabah Olduğunu Görmek

Kişinin kalbinden geçen her türlü dileğinin kabul göreceğini, İslami açıdan Allah’ın çok sevgili bir kulu olduğunu ve mutluluk içinde bir hayat süreceğini bildiren güzel bir rüyadır. Rüya sahibi hasta ise hemen iyileşip ayağa kalkar. Kişinin yakınlarından biri hastaysa iyileşme haberini alır. Sabah olduğunu gören kişinin işleri açılır ve varsa tüm borçlarından kurtulur. Ruhsal açıdan da kişinin çok pozitif biri haline geleceğinin ifadesidir.

Rüyada Sabah Olması

Kişi rüyasında gece vakti birden sabah olduğunu görüyorsa büyük bir mucize yaşar. Hiç düşünemediği veya inanması zor bir olayla karşılaşır. Tüm bahtı açılır ve kaderi tamamen değişir. Yaşam standardı yükselir, fakir biri ise parmakla gösterilecek kadar zengin bir insan olur. Rüyada sabah olması demek kişinin her türlü iş fırsatını değerlendirip zengin olması, sağlıklı ve güven içinde bir ömür geçirmesi demektir.

Rüyada Sabah Görmenin Psikolojik Yorumu

Sabah görmek kişinin ruhsal açıdan çok tatmin olmuş, egosunu küçülterek yaşamaya çalışan, çevresindeki kişilere, canlılara ve olaylara karşı son derece duyarlı biri olduğunun ifadesidir. Metafizik veya ruhani olaylarla ile ilgilenildiğini, varoluş ve dünyaya gelme amacına yönelik bilgiler elde etme arzusunun da tabiridir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sabah Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Kadir Dündar (17 Şubat 2015 saat: 06:45)

    Merhaba size yeni gordugum ruyayi anlatmak ve varsa yorumu ogrenemk istedim
    Ablam yegenim ve ben sabahin karanligi aydinliga dondugu vakit uyaniyorum disariya bakiyorum ablam banyoya gidiyor ben bu sirada tablo goruyorum tabloda kiz cocugunun gozleri beyazken kendi normaline donuyo sonra ablam bagiriyo ve 3 harfli gordugunu soyluyor bende 3 kez yada daha fazla besmele cekerken uyaniyorum uyandigimda sabahin ilk isiklariydi ruya ile ayni sabah gibi birde soba gordum
    Bu kadar yardimci olursaniz sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,