RuyaTabirleri.com

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek çok yönlü şekilde tabir edilir. Can sıkıcı olaylar, nahoş sözler, meşakkatli işler olarak değerlendirilebileceği gibi aynı zamanda iş sahibi bir erkek için işlerindeki önemli ve kayda değer gelişmeler şeklinde de yorumlanır. Bir başka tabire göre rüyada sabun görmek ruhun ve kalbin kötülüklerden arındırılmasına, kişinin içini karartan her türlü duygusundan kurtulmasına, geçmişte yaşadığı maddi kayıplar için hayıflanmayı bırakmasına yorulur.

Rüyada sabun parçası görmek dar günde güç veren arkadaşa işaret eder. Rüyada elinde sabunla kıyafet yıkayan kişi kaybolan sağlığına yeniden kavuşur, maddi sıkıntıları varsa eline toplu para geçer, Allah katında günah işlediyse secdeye durur ve af diler. Rüyada sabun görmek kişinin plan ve projelerini hayata geçirmesine mani olan nedenlere de işaret eder. Bir kişi rüyasında sabun görürse çevresindekiler tarafından çok kıskanılıyor ve sıkça dedikodusu yapılıyor demektir.

Rüyada Sabun Satın Almak

Rüyada sabun satın aldığını gören kişinin rızkını başkaları yiyecek demektir.

Rüyada Sabun Yediğini Görmek

Rüyada sabun yemek meşakkat anlamına gelir. Kişinin para kazanmak için çektiği zahmet ve zorluk olarak tabir edilir.

Rüyada Sabun Köpüğü Görmek

Rüyada sabun köpüğü görmek ciddiyetsiz kimseye ya da yaptıklarıyla konuştukları birbiriyle örtüşmeyen kişiye işaret eder.

Rüyada Sabun Kalıbı Görmek

Rüyada sabun kalıbı gören kişinin omzunda ağlayan birini teselli edeceği anlamına gelir.

Rüyada Sabun Tozu Görmek

Rüyada sabun tozu gören kişinin yüzüne gülen ve iyi konuşan fakat onu sırtından bıçaklamak için arkasını dönmesini bekleyen kişiler olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sabun Vermek

Rüyada birine sabun verdiğini görmek hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin çok inandığı ve güvendiği bir kişinin kendisine incitici bir laf sarf etmesine delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Sabun Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. soner (25 Şubat 2015 saat: 12:07)

    şu anda annemlerde yim ama kısa bir süre sonra evime geçicem ama rüyamda annemle beraber benim evimin ordaki komşuya bayram ziyareti gibi birşeye gitmişiz çok sevdigim bir komşum hamile onu bir anda gördüm ve sevindim gerçekte de hamile idi rüyamdada hamile idi zaten kapalı bir kızdı ama yanımıza açık bir elbise ile geldi çok beğendiğimi söyledim senin verdigin elbise dedi sonra biranda kişiler değişti komşum yine ama hiç görmediğim bir hatun kendi yptığim sabunu istedi benden ikitane vardı elimde annem verdi ama ben birtanesini vermek istemedim ben yaptım bunu saklamak istiyorum dedim kadın hemen yüzünü astı ve kardeşinin hasta olduğunu bu sabunlarla yıkanması gerektiğini söyledi hiç istemedende olsa verdim ama kadına söyledim gönül rızası ile vermedim diye o an kadın üzülür gibi oldu ve ben uyandım….çok uzun gördüğüm rüyanın sadece bir bölümüydü …


  2. duygu (29 Mayıs 2015 saat: 09:25)

    Ruyamda dagilmis olan beyaz banyo dolabimi duzenliyorum ama gercekte o dolap kayinvalidemindi sonra ust rafta olan paketleri acilmamis sabunlari cekmecesine koyuyorum bazi paketlerinde ici bos onlarida çöpe atiyorum,yanimdada annem oturuyo deodorantlar var dolabin icinde onlardan kendine almasi icin anneme uzatiyorum icinden birkac tanesini kendisine aliyo.sonra telefonda esimin halasiyla konusuyorum bana cocuklarindan bahsediyo sonrasinda uyandim.


  3. dileyimsin şeker (04 Ekim 2015 saat: 10:04)

    rüyada tartışmalı oldugumuz bi aile haksızken kendini haklı yapmaya çıkartıyor dügünde bir aile daha gördüm onlar yabancı lar pasta yiyorlar yemedigini tabakta un ufak edip eziyorlar elleriylen bnde bu aramız tartışmalı olan ailenin kızı bana trip atıyor bnde diyorumki bana yüz sabununu versene diyorum veriyor ama bnmki var bn saklıyorum ona diyorum yok bitti diyorum sonra sabunlan yüzümü yıkıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,