RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Ağarması Görmek

Rüyada saç ağarması, farklı şekillerde tabir edilebilir. Bazen, sağlıklı bir yaşama ve rüya sahibinin yaşayacağı yılların uzunluğuna yani kişinin hayat çizgisinin uzun, hayatının da mutluluk içinde olacağına işaret ederken bazen de sıkıntıya, zorluğa, üzüntüye, kedere ve gözyaşına tabir edilir. Kimi rüya tabirlerine göre de saç ağarması, maddi zarara uğramaya yani varını, yoğunu, yılların emeğini kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Saçın Beyazlaması

Rüyada saçın beyazlamasıyla, saçın ağarması aynı anlama gelir. Bazen iyiye ve hayırlı olana yorulur ve kişinin rahat bir yaşam süreceğine tabir edilir bazen de uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak tabir edilir ve rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılara yorulur.

Rüyada Saç Sakal Ağarması

Rüyada hem saçın hem de sakalın ağarması iyi değildir. Kısmetin kapanacağı, bu nedenle de işlerin kesileceği, kazancın azalacağı, rızkın da küçüleceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişiyi, aşsız ve parasız günler bekliyor demektir.

Rüyada Saçından Beyaz Tel Koparmak

Rüyasında saçından beyaz tel kopardığını gören kişinin çevresi için çok faydalı bir kimse olduğu yorumu yapılır. Kişi, özellikle de büyüklerine karşı hürmette kusur etmeyen, elinden geldiğince onların yardımına koşan, eksiklerini gideren ve gülmeleri için elinden geleni yapan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Kılların Beyazlaması

Bir kişi rüyasında vücudundaki kılların beyazladığını görürse eğer maldan ya da paradan yana zarara uğrar. Kişinin, zahmetle ve bin bir çile içinde elde ettiği varlığı ziyan olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Bıyığın Beyazladığını Görmek

Bir kişi eğer rüyasında bıyığının beyazladığını görürse bu kişinin kendisine olan özgüveninin eksik olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi, kendine inanmaya başladığında aslında neler yapabileceğini, ne kadar başarılı olacağını, en zor işlerin altından dahi başarıyla kalkacağını kendisi bile hayal edemez.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Saç Ağarması Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Aslı (15 Nisan 2014 saat: 08:55)

  Rüyamda bi demir tabak içine ters konulmuş tas ve altında da karıncalar var. Bu karıncaların her biri ayrı bi dua ismi taşıyo. Bunun anlamı kişi alır tabağı hangi karıncalar gelirse kısmeti kaderi oluyo muş. ben ve erkek kardeşim aldık. Kardeşime bi karınca çıktı ama hangi dua olduğunu hatırlamıyorum ama bana iki karınca çıktı sanki el ele tutuşmuşlar gibiydiler. Biri mülk süresi biri de amena resulu süresiy di bunun ıslami olarak yorumunu öğrenebilir miyim? Teşekkür ederim


 2. bilge (15 Ekim 2014 saat: 13:25)

  Merhabalar
  Ben dün bir rüya gördüm kafamda bir mavi sal vardi, ve aynaya bakiyordum bütün saclarim ağrimis, bir sürü misafir vardi bizde ben misafirlere cay götürmek icin mutfaga gittim, orda genc bir adam geld ve bana dediki evlat acisi zordur bilirim, Allah hem verir hem alir dedi, uzulme dedi bana, ben 6 aylik bir kizim var ama ruyamda o yoktu.
  Sizde bu nedir,cevaplarsaniz sevinirim
  Iyi günler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,