RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Boyamak

Rüyada saç boyamak, iyi değildir. Şanssızlık olarak kabul edilir ve rüya sahibinin zor ve kötü günler geçireceğine, kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin işinde arka arkaya başarısızlık yaşayacağına ve umutlarının tükenmesine neden olacak olaylarla karşılaşacağına delalet eder. Rüyada saç boyamak, rüyayı gören kişinin büyük heveslerle çıktığı yolların kendisine fayda getirmeyeceği ile tabir edilir.

Rüyada Saçını Kızıla Boyamak

Rüyada saçını kızıla boyamak, rüyayı gören kişinin mutluluğunun artacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına rivayet edilir. Kişi bu sayede deşarj olacak ve rahatlamayı başaracak demektir.

Rüyada Saçını Sarıya Boyamak

Rüyada saçını sarıya boyamak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine ve onlardan bir adım öne geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada Saçını Siyaha Boyamak

Rüyada saçını siyaha boyamak, iyi ve güzel olana alamet etmez. Rüyayı gören kişinin yanlış yollara sapacağı, kusurlu işler yapacağı, hak katında günahkâr sayılacağı ve dine karşı geleceği durumlara gireceği anlamına gelir. Kişi, güzel huylarını, ahlakını ve inancını bir yana bırakıp, kötü huylar edinecektir diye yorumlanır.

Rüyada Saçını Kırmızıya Boyamak

Rüyada saçını kırmızıya boyamak, rüya sahibinin yapacağı güzel işler sayesinde çevresindekilerin gönlünü kazanmayı başaracağına tabir edilir. Tatlı dilli, hoş sohbet, güler yüzlü, halden anlayan, samimi ve ağır başlı bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Saçını Kahverengiye Boyamak

Rüyada saçını kahverengiye boyamak, rüyayı gören kişinin bolluk ve bereketin içine düşeceği, işlerinin açılacağı, mesleğinde başarılı olması sayesinde aylık gelirinin ikiye katlanacağı ile tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Saç Boyamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Yıldız (24 Şubat 2014 saat: 12:37)

    Rüyamda ilkokul öğretmenimi gördüm sınıfta oturuyordum daha sonra kendi evimin banyosuna girdim ve bi paket içinde daha önce görmediğim çeşit boya ile karşılaştım sacımı daha önce hic boyamadıgım için tereddüte düştüm acık kontak saclarımı sarıya boyadım ama o kadar cırkın oldu ki bazı yerleri tuttu bazı yerleri tutmadı ve sacımın yumurta sarısı oldugunu gördüm ama boya her yerde tutmadı eski kendi renginde oldukça belliydi


  2. merve (21 Nisan 2014 saat: 13:17)

    Selam,rüyamda önce sacimi kahverengine boyadim.Sonra dalginlikla kirmizi boyali peruk taktim.Kendi sacimdan kisaydi biraz.Ruyamda ama kendi sacimda asil uzunlugundan baya kisaydi.Sonra tekrar boya.yaptigimin farkina varinca panik oldum.Hemen saclarimi masaj yapip,renkleri birbirine karistirmaya basladim.Birden saclarim sapsari olmaya basladi.Nereye karisimi sürsem,kaslarima bile,sapsari oldular hemde bi kac saniye icinde.Bi üniversitenin icindeyim.Hem ögretmenlerden kaciyorum,hem sacimi ogusturmaya devam ediyorum ve kosarken yürürken buldugum her aynaya baktigimda koyu renk sac teli gördügümde onlari hemen karisimla sarartiyorum.Anlami ne olabilir acaba.Bu arada ben evliyim yani üniversiteye felan gitmiyorum artik.Tabiriniz icin simdiden tesekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,