RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında insanlardan köşe bucak sakladığı bir sırrı bulunduğuna, bu sırrın kendisine acı verdiğine ve çok büyük sıkıntılara girmesine sebep olduğuna ve sırrı saklamak için çok çaba sarfettiğine delalet edilir.

Rüyada saçını boyatan kişi tanınıyorsa eğer, bu kişinin rüya sahibi hakkındaki hislerine ve takındığı tavırlara tabir edilir.

Rüyada Saçı Sarıya Boyatmak

Rüyada saçı sarıya boyatmak, rüyayı gören kişi evli bir kadın ise evlilik hayatında çok mutlu ve huzurlu olunacağına tabir edilir. Eğer bir erkek bu rüyayı görürse iş hayatında ve okul hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına alamet edilir.

Rüyada Saçı Kızıla Boyatmak

Rüyada saçı kızıla boyatmak, bolluğa, berekete, işlerin yoluna girmesine ve ferahlığa çıkmaya delalet eder. Rüya sahibinin, iş hayatında yaşayacağı güzel gelişmelere de yorulur.

Rüyada Saçı Kahverengiye Boyatmak

Rüyada saçını kahverengiye boyattığını gören kişinin, parasal sıkıntılarının son bulacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına işaret eder.

Rüyada Saç Boyatmak İstemek

Rüyada saç boyatmak istemek, rüya sahibinin, hayatındaki sıkıntılardan ötürü çok kötü bir ruh haline bürüneceğine ancak daha sonra alacağı hayırlı haberler ile huzurlu bir şekilde hayatına devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazanacağı başarılar sayesinde çok büyük kazançlar elde etmesine, mutlu ve sıhhat sahibi olmasına ve refah içinde huzurlu bir şekilde yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Saç Boyatmak ve Kestirmek

Rüyada saç boyattığını ve saç kestirdiğini gören kişinin, yaşadığı sıkıntılardan kurtulup bir yenilik yapmasına, çevresini ya da bulunduğu şehri değiştireceğine ya da farklı bir işe girip başka bir ülkede yaşamaya başlayacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Saç Boyatmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Tülin Türk (21 Aralık 2013 saat: 13:45)

  Merhaba, uzun ve sarı saçlarım var her zamanda kestirmekten çok korkarım. Ama rüyamda kısacık kestirip siyaha boyatmışım ilk bir gün çok memnun kalmışım fakat daha sonra pişman olup ağlamaya başlıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

 2. songül (23 Ocak 2014 saat: 23:24)

  Merhaba.Rüyamda saçlarımı boyatıyorum önleri biraz boyanınca boyanın kızıl renk olduğunu farkediyorum ve ben kızıl istemiyorum diyip saçlarımı başka bir renge boyatıyorum. Saçlarımı yıkamadan yatıyorum. Bundan bikaç gün öncede benzer bir rüya görmüştüm. Saçlarımı boyatıyorum ve ablam geliyor benim boyamla kendi boyasını değiştirmiş saçlarını sarıya boyatmış görünce kızıyorum ve benim boyamın rengini(sarı tonlarında) beğendiğini seninkide koyu renk olcak diyor. Yine saçlarımı yıkamadan yatıyorum. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.

 3. Gülşah (07 Şubat 2014 saat: 16:41)

  Merhaba ben Gülşah
  Bu aralar. Çok tuhaf rüyalar görüyorum. Ve hep saçlar la ilgili.
  En son gördüğüm rüya şöyleydi. Saçımı şampuan gibi birseyle yıkayıp kuruluyordum. Sonra saçlarımın döküldüğünü görüyordum. Be korkudan feryat ederek ağlıyordum. Saçlarım sarı ya dönüşüyor ve ince görünüyordu. O heyecanla yataktan fırladım
  Şimdi den Teşekkürler yorumlarınız için

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,